Recommended Posts

πηρα τηλ σήμερα ,το σήκωσε αμέσως ,η τηλεφωνήτρια ήταν πολύ εξυπηρετική και ενημερωμένη για όλα.

δεν ξέρω αν λένε κατι τα παραπάνω.

θα περιμένω εντυπώσεις απο αυτούς που έχουν ήδη παραγγείλει και αναλόγως θα προχωρήσω.

Link to comment
Share on other sites

Υποθέτω προϊόντα όπου οι εταιρίες (οι κατασκευαστές) είναι εγγύηση, αγοράζουμε άφοβα. Με την προϋπόθεση βέβαια ότι το μαγαζί είναι αξιόπιστο. Και μακάρι να είναι διότι στο Ελλάντα οι τιμές είναι πολύ ξεφτίλα.

Link to comment
Share on other sites

Στο inso πάντως όπως έγραψα και στο post μου, από τις 15 σελίδες thread έχουν γράψει δύο άτομα ότι παρέλαβαν κανονικά τα προϊόντα τους. Κανείς άλλος;

Εσωτερικός σκληρός δίσκος Barracuda 7200.14 ST2000DM001 3,5" - 2 TΒ 99,34? - Insomnia.gr - Σελίδα 15 (post #148)

Υπάρχουν κάποια άτομα που αναφέρουν ότι πήγαν να συμπληρώσουν την φόρμα παραγγελίας και στα πεδία που βάζεις τα στοιχεία σου, είχε αρχικά τα στοιχεία άλλων ατόμων! Από Αλεξανδρούπολη, Κορυδαλλό και μερικές ακόμα περιπτώσεις. WTF

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Double post, το ΑΦΜ είναι valid πάντως.

Yes, valid VAT number

Member State EL

VAT Number EL 043165746

Date when request received 2012/05/28 11:13:26

Name ΤΣΑΜΗ ΑΝΑΣΤ ΑΓΓΕΛΟΣ||MR SMITH

Address ΔΩΡΙΕΩΝ 5 17342 - ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Link to comment
Share on other sites

ναι για παρε εναν samsung που ειναι και πιο φθηνος να δουμε τι γινεται :)

αν θες να βλεπεις πιο υψηλα νουμερα vertex 4 , αλλα καθημερινη χρηση το ιδιο ειναι πιστευω.... εγω παντως εχω παραγγειλει τον samsung 830 256gb 190? απο amazon.de ;)

Link to comment
Share on other sites

επειδη εισαι εσυ samsung fanboy, φταιω εγω?

θα περιμενω κιαλλες γνωμες :P

Ρε Nord γιατί έχεις όρεξη για trolling ό,τι ώρα της μέρας και να 'ναι; :hehe: Κάνε σε παρακαλώ την παραγγελία να δούμε τι θα γίνει. Αν σου φάνε τα λεφτά θα σου φέρω ένα κιλό μυζήθρα να πνίξεις τον καημό σου :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Double post, το ΑΦΜ είναι valid πάντως.

Yes, valid VAT number

Member State EL

VAT Number EL 043165746

Date when request received 2012/05/28 11:13:26

Name ΤΣΑΜΗ ΑΝΑΣΤ ΑΓΓΕΛΟΣ||MR SMITH

Address ΔΩΡΙΕΩΝ 5 17342 - ΑΓ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

Δεν υπήρχε ουτε μια στο εκατομμύριο να μην ειναι αυτα τα στοιχεία valid αλλού θα είναι η λαμογιά αν υπάρχει βεβαίως ;)

Link to comment
Share on other sites

θα μαθουμε συντομα Κωστη!

απο το σαιτ δεν μπορω να παραγγειλω γιατι καποιο ερρορ εχει η σελιδα τους.

παιρνω τηλ και ενημερωνω!

Link to comment
Share on other sites

λοιπον. πηρα τηλ, ολα κομπλε, τερμα εξυπηρετικη η υπαλληλος κλπ, 113+8 ευρω μεταφορικα και αντικαταβολη (κομπλε τιμουλα ιμο, ασχετα αν απο αμαζον παιρνεις τον 256gb με περιπου 200?) και μου ειπε οτι σε 2-3 μερες θα τον εχω.

ρωτησα και μου ειπε οτι δεν ρκατανε στοκ κλπ και απλα τα παραγγελνουν απο τον προμηθευτη επιτοπου για αυτο και η καθυστερηση των 2-3 ημερων.

Link to comment
Share on other sites

κατι vengeance RAM και ενα φλασακι για μενα και εναν agility 3 για φιλο :)

με επιασε ο καταναλωτισμος μου.

πηρα 2η cvf, εναν 1090Τ και τον 830

αρχισε ο Γοριλας να κοβει μισθο στους reviewers? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

αυτα θα μπουν σε ενα κουτακι με τον 830 και μια 580 και θα μεινουν γι ακαθημερινο τελικα :hehe:

επομενες αγορες με την ελευση των piledriver τωρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια !

Εκανα παραγγελια κι εγω σημερα απο το MrSmith τον AMD FX 8120 --> 138e + Geil ddr3 8GB 2133MHz 48,7e

Μια χαρα τιμες. Ελπιζω να ειναι ολα οκ!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now