Recommended Posts

Dunno - τα αγόρασε και μετάνιωσε; Δεν περίμενε να τα παραλάβει;

Πάντως και παλιός είναι και θετικά feedbacks βλέπω, οπότε θεώρησα σκόπιμο να το αναφέρω ενδεικτικά :)

Link to comment
Share on other sites

Κάποια κοπέλια στο inso ψάχτηκαν και παρομοιάζουν την κυρία Μαίρη του Mr.Smith με την κυρία Μαίρη των goldendeals.gr και inthebox.gr

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e - Insomnia.gr

Είχε γίνει ολόκληρο thread με άτομα που έχασαν τα λεφτά τους τότε. Ορισμένοι είχαν παραλάβει κανονικά τις τηλεοράσεις αλλά δεν ήταν σε καλή κατάσταση - φωτογραφικές μηχανές δεν είχε παραλάβει κανένας. Μετά το site παραπονέθηκε στο inso και το thread έκλεισε, ενώ ακούστηκε ότι είχε ξεκινήσει να τους επιστρέφει τα χρήματα.

Μακάρι να μην ισχύει τίποτα τέτοιο και τώρα :P

Απλά παρακαλώ όποιον από εσάς παραγγείλει να μπει και να μας πει τι έγινε τελικά.

Link to comment
Share on other sites

What he said ^^ ;)

Ένα από τα παιδιά τότε με τις προσφορές του inthebox που ανέφερα παραπάνω, είχε παραλάβει παγάκια (whisky stones) αντί για φωτογραφική μηχανή :hehe:

post #492

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e - Insomnia.gr - Σελίδα 50

Τουλάχιστον οι περισσότεροι είχαν πάρει τα χρήματά τους πίσω.

Link to comment
Share on other sites

*HD7970-*ι7 3770K-*Asus P8Z77-M PRO - Insomnia.gr αυτό είναι το παλικάρι που παρέλαβε, και βλέπω οι τιμές που πουλάει είναι ακριβώς του Smith, άρα ok πρέπει να 'ναι το site :)

Άντε να σπάσουμε τα γουρουνάκια πάλι :hehe:

Έβαλε και photo για να δείξει ότι όντως τα παρέλαβε :D

http://imageshack.us/photo/my-images/59/20120529131019.jpg/

Link to comment
Share on other sites

What he said ^^ ;)

Ένα από τα παιδιά τότε με τις προσφορές του inthebox που ανέφερα παραπάνω, είχε παραλάβει παγάκια (whisky stones) αντί για φωτογραφική μηχανή :hehe:

post #492

κουπονι - Samsung UE32D6500 32" 3D LED - 399e - Insomnia.gr - Σελίδα 50

Τουλάχιστον οι περισσότεροι είχαν πάρει τα χρήματά τους πίσω.

Τραγικό :D

Λες να μου κάνουν λάθος το πακέτο και να μου φέρουν κάτι πιο ακριβό; ούτως η άλλως 6 ευρώ (+3.5 μεταφορικά) έδωσα, και τα παγάκια να μου φέρει με συμφέρει

χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

μολις μου 'ρθε sms

H ΠAPAΓΓEΛIA ΣAΣ ΓIA ENAN SSD EΣΩTEPIKOΣ 830 Series - 128 GB (MZ-7PC128B/WW) ΘA AΠOΣTAΛEI AYPIO ME ΓENIKH TAXYΔPOMIKH KAI AP. AΠOΣTOΛHΣ 258149526-5 ΣTH ΔIEYΘYNΣH MΠOYΣΓOY 20, 11473, 1OΣ OPOΦOΣ. EXETE EΠIΛEΞEI ΠΛHPΩMH ME ANTIKATABOΛH. ΠOΣO ΠΛHPΩMHΣ 121,74?. ΣAΣ EYXAPIΣTOYME ΓIA THN ΠPOTIMHΣH ΣAΣ.
Link to comment
Share on other sites

πως να τσεπωσουν ρε σακης με αντικαταβολη?

τωρα αν υπαρχει κοσμος που πληρωνει με τραπεζες κλπ πριν παραλαβει, αλλο θεμα αυτο.

Link to comment
Share on other sites

πως να τσεπωσουν ρε σακης με αντικαταβολη?

τωρα αν υπαρχει κοσμος που πληρωνει με τραπεζες κλπ πριν παραλαβει, αλλο θεμα αυτο.

εχουν δωσει εντολη στην μεταφορικη πριν την αντικαταβολη να ανοιγονται τα δεματα ειπαν αλλα δεν ξερω ποσο ειναι εφικτο. δεν ξερω γιατι αλλα κατι μου βρωμαει.. ευτυχως που δεν εχω λεφτα θα το χα σηκωσει το μαγαζι και θα καθομουν σε αναμμενα καρβουνα!!!:P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν χρειαζεται να εχει εντολη το κουριερ, λολ.

αγορα ειναι, εχεις το δικαιωμα να το ανοιξεις και να δεις αν ειναι οντως αυτο που θες και οτι δεν ειναι καμια πετρα ξερω γω.

Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν χρειαζεται να εχει εντολη το κουριερ, λολ.

αγορα ειναι, εχεις το δικαιωμα να το ανοιξεις και να δεις αν ειναι οντως αυτο που θες και οτι δεν ειναι καμια πετρα ξερω γω.

αν δεν εχει εντολη δεν ανοιγεται αν δεν παρει τα χρηματα η κουριερ.

Link to comment
Share on other sites

Την πρώτη εντύπωση μου έκανε σήμερα γιατί έλαβα μήνυμα απο επαγγελματικό αριθμό με τον αριθμό παράδοσης και ότι έχει σταλλεί. Δεν νομίζω να είναι κατάστημα της πλάκας, αυτοί οι αριθμοί είναι πανάκριβοι.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now