aRkA$

BitFenix Prodigy: mini-tower case με τεράστιες δυνατότητες από την BitFenix!

Recommended Posts

νομίζω πως αφαιρούνται τα χερούλια .

μιας κ ειναι ελαστικά πιστεύω με λιγο σπρωξιμο θα μπαίνει στο επιπλάκι

Πάνο εγώ είχαν την εντύπωση πως δεν αφαιρούνται

Οπότε είναι λίγο ρίσκo το όλο θέμα...:P

Τέσπα, θα το ψάξω λίγο ακόμα, κι αν βγάλω άκρη θα ενημερώσω και στο θέμα.

Πάντως αν προχωρήσει η ομαδική, λογικά είμαι μέσα.

Link to comment
Share on other sites

Τελικά τα χερούλια βγαίνουν... Δεν ξέρω πως, αλλά το θέμα είναι ότι βγαίνουν. :P

Επειδή δεν βλέπω όμως να προχωράει η ομαδική, θα κανονίσω μέσω φίλου που έχει paypal να γίνει η αγορά. Το overclcokers στέλνει Ελλάδα έτσι;

edit: Τελικά απ'ότι είδα δεν στέλνουν....

Link to comment
Share on other sites

παίδες δεν ξέρω αν μπορεί να βοηθήσει αυτό αλλά θα είμαι στο αμβούργο για 5 μήνες ακόμα. Τα εν λόγω κουτιά τα έχω βρεί σε κατάστημα πολύ κοντά μου BitFenix Prodigy schwarz, Mini-ITX.

Θέλετε να πάω να ρωτήσω τιμές σε περίπτωση που αγοράσουμε μερικά και να μάθω και κόστος μεταφορικών?

Πραγματικά αν μπορώ να βοηθήσω πείτε μου.

και σε λευκό απο ότι βλέπω. http://www.kmcomputer.de/item/743/563/96/305969/bitfenix-prodigy-weiss--miniitx.html

Link to comment
Share on other sites

παίδες δεν ξέρω αν μπορεί να βοηθήσει αυτό αλλά θα είμαι στο αμβούργο για 5 μήνες ακόμα. Τα εν λόγω κουτιά τα έχω βρεί σε κατάστημα πολύ κοντά μου BitFenix Prodigy schwarz, Mini-ITX.

Θέλετε να πάω να ρωτήσω τιμές σε περίπτωση που αγοράσουμε μερικά και να μάθω και κόστος μεταφορικών?

Πραγματικά αν μπορώ να βοηθήσω πείτε μου.

και σε λευκό απο ότι βλέπω. BitFenix Prodigy wei

count me in για ομαδική! ;)

Link to comment
Share on other sites

αμα μπορείτε μέχρι αύριο πετε μια στο περίπου για πόσσα κουτιά μιλάμε να πάω μία να ρωτήσω, αν και κατα πόσο μπορούμε να πετύχουμε κάτι καλύτερο, και να δώ επίσης τι παίζει με τα μεταφορικά απο εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Όταν γυρίσει και ο Mortisboy απο διακοπές (σε ένα μήνα δηλαδή), μπορουμε να δούμε για ομαδική, μέχρι τότε δεν μπορώ να κάνω τίποτα.

Τα μεταφορικά απο Γερμανία είναι ιδιαίτερα μεγάλα (πχ 200?/παλέτα) οπότε και 10 κουτιά να έιναι επάνω, δια τα 200?, θα πάρει ένα 20άρικο επάνω το καθένα.

Link to comment
Share on other sites

Molis eida oti irthe apantisi tis BiFenix sto mail pou tous eixa steilei.

Mou epivevaiwsan kai episima oti ta xeroulia tou einai afairesima, kai stin erwtisi gia to poio katastima tha ta ferei (mias kai auti ti stigmi den einai diathesimo stin elliniki agora) mou apantisan to Plaisio...

Sorry gia ta greeklish alla grafw apo kinito.

Link to comment
Share on other sites

Ψάχνω κι εγώ για το συγκεκριμένο κουτάκι αλλά, όπως είπατε, δεν υπάρχει σε ελληνικό κατάστημα. Παρακαλώ αν οργανώσετε ομαδική παραγγελία, στείλτε ένα pm και από εδώ. Το θέλω παθιασμένα :P.

Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now