junior-21-

Kingston DataTraveler R3.0 16GB στα 10 ευρω!

Recommended Posts

Το ειδα σε διπλανο φορουμ και ειπα να το βαλω κι εδω!!!!!

Πολυ δυνατη προσφορα,τσιμπησα 2 :)

Kingston DataTraveler R3.0 16GB [DTR30/16GB] , Msystems.gr - Προϊόντα - Kingston DataTraveler R3.0 16GB , νέα δυνατή προσφορά ! Στην ηλεκτρονική παραγγελία σας ,στο πεδίο promo , αναγράφετε : DTR30 . Η προσφορά ισχύει μέχρι 31/8/2012 - δεν ισχύει για εταιρείες πληροφορικής.

10 ευρώ για 16 giga

Link to comment
Share on other sites

Βασικά ένα crystaldiskmark θα είχε ενδιαφέρον για να δούμε λίγο και τις ταχύτητες στα 4Κ. Συνήθως σε μεγάλα αρχεία είναι εξαιρετικά αυτά τα στικάκια. Στα 4Κ αν ξεχωρίζουν.

Link to comment
Share on other sites

Το ιδιο λεω και εγω . 6 Ευρω μεταφορικα για Αθηνα . Δηλαδη 16 Ευρω συνολο .

Νομιζω οτι με αυτα τα χρηματα μπορω να φερω κατι αντιστοιχο απο εξωτερικο .

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς το msystems έχει σχετικά ακριβά μεταφορικά για επαρχία :/

θα παραγγειλω να μου τα στειλουν σπιτι εμενα. @γεωργιε υποχρονιστη αν θες σου παραγγελνω ενα και στο δινω ~18 σεπτεμβρη στην κρητη που θα κατεβω με την προυποθεση να πιουμε καφε ηρακλειο!θα ειμαι για 2μερες κατω λογικα..!:)

ηδη οι κρητικοι εχουν παρει 3!!!:P

εδιτ: η προσφορα τελειωσε οποιος προλαβε προλαβε.. και ηθελα αλλα 5..! :P:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δύο είναι σήμερα μ ήρθαν, δεν την πάλευα ν κατέβω κέντρο..! Ήθελα να παραγγείλω αλλά πέντε για τους υπόλοιπους Κρητικούς, το μετάνιωσα που δεν το έκανα πριν τους ρωτήσω..αργήσαμε όλοι..ήθελα να πάρω δύο και για μένα..τώρα έχω ένα εγώ ένα ο αδερφός μου. Το computerbeast είναι απαράδεκτο σε θέμα rma μιας κ λέγαμε τι λέει, έχω πάει ένα φλασακι μου από τις 8 Αυγούστου και ούτε που με έχουν πάρει τηλ..

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

8 Αυγουστου ??? Πολυ γρηγορα θελεις να εξυπηρετηθεις ...

Εχουμε παει μια Asus gene Z77 απο ποτε να δεις .... Ενα μηνα ειναι σιγουρα . Περιπου εναμιση ειναι . Απλα το computerbeast τρωει "Χ" απο ολους της παρεας μας .

Link to comment
Share on other sites

8 Αυγουστου ??? Πολυ γρηγορα θελεις να εξυπηρετηθεις ...

Εχουμε παει μια Asus gene Z77 απο ποτε να δεις .... Ενα μηνα ειναι σιγουρα . Περιπου εναμιση ειναι . Απλα το computerbeast τρωει "Χ" απο ολους της παρεας μας .

στην αρχη το συμπαθουσα και το μαγαζι και τους ανθρωπους που δουλευουν,το προτιμουσα και τοχα σε εκτιμηση, αλλα να σου πω κατι ενα ρημαδιασμενο φλασακι ειναι,το βαζει στην usb δεν δουλευει,ας μου δωσει αλλο και ας το κανουν εκεινοι rma.ποσο δυσκολο ειναι για ενα τοσο μικρο πραγμα?ασε που πρεπει να παω παλι μοναστηρακι-κεντρο για να το παραλαβω..τι κακο με ολα τα μαγαζια να ειναι στο κεντρο.. :(

Link to comment
Share on other sites

προχθες το ενα απο τα στικακια της προσφορας που ειχα παρει τα έπαιξε. Το πήγα σήμερα στα παιδια στο Msystems και με συνοπτικές διαδικασίες μου δώσανε ένα σφραγισμένο, παρόλο που η τιμή του πλέον είναι 14,99 ευρω. Μπράβο :T:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now