barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Καινούργιο προτζεκτάκι μυρίζομαι Σπύρο... :D

Με γειες!

Μια ανανέωση στο Stacker-άκι και μετά θα το αφήσω στην ησυχία του και αναβαθμίσεις ουσίας στο μέλλον. Όχι άλλα φρου φρου και αρώματα :D

Ευχαριστώ :T:

Link to comment
Share on other sites

Μια ανανέωση στο Stacker-άκι και μετά θα το αφήσω στην ησυχία του και αναβαθμίσεις ουσίας στο μέλλον. Όχι άλλα φρου φρου και αρώματα :D

Ευχαριστώ :T:

Όλοι τα ίδια λέμε...

Link to comment
Share on other sites

[ATTACH=CONFIG]8938[/ATTACH]

ktm life action

πανέμορφο - ο σκελετός μοιάζει ιδιαίτερα στιβαρός! Καλότάξιδο λοιπόν αλλά εμένα ποτέ δεν μου άρεσαν τα δισκόφρενα.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά!!Για τα μηχανικά δισκόφρενα συμφωνώ είναι άχρηστα, τα υδραυλικά όμως είναι άλλη φάση..:)

πολύ καλή αγορά φιλαράκι..καλά χιλιόμετρα!!

Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε αυτη: Momax The Core Foldable Multi Angle Smart Case for Samsung Galaxy S3 SIII I9300 | eBay

την ειχα παραγγειλει σε γαλαζιο και καταλαθος μου την εστειλαν σε μαυρο. δεν μου αρεσε απο την αρχη το μαυρο και τους ειπα να μου δωσουν τα χρηματα μου πισω στελνοντας την θηκη. τελικα μου στειλανε και τα χρηματα και μου χαρισαν την θηκη! το χρωμα ειναι χαλια αλλα η ποιοτητα πολυ καλη! η ζελατινα που εχει μεσα δωρο ειναι πραγματικα απιστευτη!!!!!

Edited by panos444
Link to comment
Share on other sites

σημερα μου ηρθε αυτη: Momax The Core Foldable Multi Angle Smart Case for Samsung Galaxy S3 SIII I9300 | eBay

την ειχα παραγγειλει σε γαλαζιο και καταλαθος μου την εστειλαν σε μαυρο. δεν μου αρεσε απο την αρχη το μαυρο και τους ειπα να μου δωσουν τα χρηματα μου πισω στελνοντας την θηκη. τελικα μου στειλανε και τα χρηματα και μου χαρισαν την θηκη! το χρωμα ειναι χαλια αλλα η ποιοτητα πολυ καλη! η ζελατινα που εχει μεσα δωρο ειναι πραγματικα απιστευτη!!!!!

Εσύ πέτυχες καλή ζελατίνα, εγώ σε θήκη που πήρα από ebay πέτυχα το καλύτερο πανάκι ever!! Μιλάμε γίνεται το S2 λαμπίκο! Αφού το χρησιμοποιώ και για τα γυαλιά! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now