barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Μου έσπασαν τα παλιά μου, AKG GHS-1 και πήρα την Bon Studio για ανταλλακτικά. Ένας από τους βασικούς λόγους που επιλέγω πάντα AKG είναι η υποστήριξή τους.

Υπήρχε ανταλλακτικό, αλλά έκανε 65+ΦαΠΑ, οπότε δε συνέφερε. Καινούρια έχουν 89?.

Έτσι, μου έκαναν αντιπρόταση να πάρω όποιο θέλω σε προνομιακή τιμή. Τα K550 έχουν τιμή τιμοκαταλόγου 250?, αγορά από τη Bon Studio μέσω internet τα έχουν 180?, στο Thomann τα βρίσκεις 150? +20? μεταφορικά και μου τα έδωσαν 130?.

Αν και έχω άλλα 3 ζευγάρια AKG, όλα για συγκεκριμένες χρήσεις, αυτά είναι κορυφαία και άλλαξαν πολλά πράγματα στα αφτιά μου, από τραγούδια που (νόμιζα ότι) ήξερα, μέχρι παιχνίδια. Ειδικά στο BF4, ο ήχος πλέον είναι εντελώς διαφορετικός.

AKG K550.jpg

AKG K550.jpg

AKG K550.jpg

57fd0906a5b1f_AKGK550.jpg.59fc8b1e6c1b14

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ παιδιά! Μερικά πράγματα που παρατήρησα τις τελευταίες ώρες που του έχω πιει το αίμα!

Η οθόνη του είναι απίστευτη, η κάμερα του πολύ ανώτερη του m8 και γενικότερα κάθε άλλου κινητού που έχω πιάσει.

Του άλλαξα τον launcher σε nova prime και πετάει (το touchwiz κάνει το κινητό να φαίνεται λες κ είναι 5 χρονών!)

Είναι πανέμορφο, όχι τόσο μεγάλο όσο περίμενα και πολύ στιβαρό!

Φορτίζει πολύ γρήγορα και το πενάκι είναι ότι καλύτερο, βολεύει απίστευτα.

Το μόνο αρνητικό του και κάτι που θα μου λείψει από το m8, επειδή κακόμαθα, είναι το ηχείο του, απλά δεν υπάρχει επαφή, άλλη κατηγορία εντελώς!

Link to comment
Share on other sites

Ωραίο το Note - και εκτός από τα ψαρωτικά features, όταν το "βαρεθείς" και δεν το λιώνεις, θα δεις ότι έχει και αρκετά βαρβάτη μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now