Recommended Posts

(Ποτέ δεν άντεξα αυτή τη ρετσινιά του πληροφορικάριου που δεν ξέρει να γράφει σωστά και μου έχει μείνει ψυχολογικό. Συγχωρέστε με...)

Με ένα ορθογραφικούλι δεν μπορείς να πείς πως δεν ξέρουμε να γράφουμε σωστά!

Επίσης, δεν είμαστε πληφοφορικάριοι, τυχαία βρεθήκαμε εδώ όπως είπε και ο Τάσος :hehe:

Για το χθεσινό έχω πολύ καλή δικαιολογία! Από τις 14:00 κοιτούσα ένα excel για την βαθμολογία και τελειώσα στις 23:00 :P

Link to comment
Share on other sites

Με ένα ορθογραφικούλι δεν μπορείς να πείς πως δεν ξέρουμε να γράφουμε σωστά!

Επίσης, δεν είμαστε πληφοφορικάριοι, τυχαία βρεθήκαμε εδώ όπως είπε και ο Τάσος :hehe:

Για το χθεσινό έχω πολύ καλή δικαιολογία! Από τις 14:00 κοιτούσα ένα excel για την βαθμολογία και τελειώσα στις 23:00 :P

Γκουχ, γκουχ. Κρυωματάκι: Σχόλιο #768 :hehe:

Εντάξει, εντάξει χωρίς πλάκα. Καταλαβαίνω ότι έχετε πολύ δουλειά με έναν τέτοιο διαγωνισμό :) Btw, και εκείνο ο caution το είχε μαζέψει! Εύγε στο παιδί που είναι εδώ 4 η ώρα να βλέπει δικα μου comments!

Link to comment
Share on other sites

Το στυλάκι σου μου κάνει λίγο Πάντειο αλλά δεν ξέρω :hehe: ίσως και να κάνω λάθος!

Απλά θέλω να σου πω πως έχει διαφορά να γράφης έτση σοιναίχια από το να κάνεις μια φορά

ένα λαθάκι σε μια λέξι που μπορεί να έχει γίνει είτε επειδή το μυαλό σου έιναι πουρές είτε

επειδή έχεις την προσοχή σου αλλού! Με πιανς?

Όσον αφορά τον Τάσο, είναι ο after midninght moderator :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα στην 3242 είσαι ? Θα είσαι μετριόφρων μάλλον :)...

Μετριόφρων ειμαι!! αλλα ξερεις τωρα, #1 Αγαπη σε ολο τον κοσμο, #2 Ειρηνη σε ολο τον κοσμο κτλ... :)

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει 17 απο τις 20... απο τις 3 που μενουν εχω 2 πιθανες και 1 που ουτε καν ξερω που-τι μπορει να ειναι... μετα απο ~3 ωρες ψαξιματος αρχιζω και τα βλεπω θαμπα...

Link to comment
Share on other sites

εχω βρει 17 απο τις 20... απο τις 3 που μενουν εχω 2 πιθανες και 1 που ουτε καν ξερω που-τι μπορει να ειναι... μετα απο ~3 ωρες ψαξιματος αρχιζω και τα βλεπω θαμπα...

εμενα μου λειπει μια απο το πρωτο γκρουπ και 2 απο το δευτερο

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου λειπει μια απο το πρωτο γκρουπ και 2 απο το δευτερο

εγω τις εχω βρει ολες τωρα εκτος απο μια στο δευτερο γκρουπ... αλλα αυτη η μια(η γαμ%$#$η) είναι στη πρωτη 6αδα... και αν δε τη βρω χανω 4 συμμετοχες :(....

Link to comment
Share on other sites

εγω τις εχω βρει ολες τωρα εκτος απο μια στο δευτερο γκρουπ... αλλα αυτη η μια(η γαμ%$#$η) είναι στη πρωτη 6αδα... και αν δε τη βρω χανω 4 συμμετοχες :(....

Πολύ bitch είναι αν εννοούμε την ίδια...Εγώ 6 ώρες έκανα να την βρω...

Link to comment
Share on other sites

Πολύ bitch είναι αν εννοούμε την ίδια...Εγώ 6 ώρες έκανα να την βρω...

εγω τη δευτερη δε βρισκω... ελπιζω να μη λεμε την ιδια :P

έλα ρε παιδιά εύκολη είναι εγώ τις πρώτες 10 τες βρήκα σε 1 ώρα

οι πρωτες ευκολες ειναι... οι αλλες 10 ειναι το θεμα..και ειδικα 2-3 περιεργες

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now