Recommended Posts

Βρέ τι λέτε βρε?

Εδώ είμαστε όλοι αλλά πήζουμε λόγω ημερών!

Θα ανεβάσουμε αναλυτική βαθμολογία εντός των ημερών!

Εάν δεν έιναι κανείς στην πρώτη κατηγορία, θα το πετάξουμε και αυτό στην 2η!

Not big deal :)

Link to comment
Share on other sites

Και είχε και πολύ ελιά φέτος. Εγώ απέκτησα (για 1-2 βδομάδες, ευτυχώς πέρασε) και σύνδρομο καρπιαίου σωλήνα από της ελιές. Δεν το έπαθα από τους ηλεκτρονικούς υπολογιστές και το έπαθα από το χτένι.

Link to comment
Share on other sites

Να πέσουμε για ύπνο; Ή έρχεται η καινούρια ερώτηση; Κατά τα άλλα, ακόμη περιμένουμε αυτούς που απάντησαν σωστά σε 13,14 και 15 :P

“He was always late on principle, his principle being that punctuality is the thief of time.”

& up she goes!

Link to comment
Share on other sites

Πάει και αυτό. Είναι δεν είναι σωστό, πάει και αυτό.

Καλά οι δοκιμασίες με τα θέματα του αρκα στα νέα και οι χριστουγεννιάτικες φωτογραφίες θα έπρεπε να πιάνουν από 25 πόντους η κάθε μία σε σύγκριση με αυτές εδώ τις απλές ερωτήσεις (γκρίνια...γκρίνια...γκρίνια!!!!......).

Link to comment
Share on other sites

Α! Ωραία. :D

Ε τέτοιες ερωτήσεις ότι βρεις στην αρχή. Αν το ψάξεις παραπάνω θα μπερδευτείς και θα απαντήσεις λάθος!!!!

Τη μπουμπούνισα κι εγώ. Τώρα σωστό ή λάθος θα δείξει ;P..

Link to comment
Share on other sites

Αφου πέρασε η συντέλεια του κόσμου ας εγγραφώ και εγώ!

Καλά χριστούγεννα σε όλους, να μας μπει με το καλό το 2013!!!

Και καλή επιτυχία σε όλους στον διαγωνισμό!!!

Link to comment
Share on other sites

Μην είστε ανυπόμονοι βρε, benchάρουμε για το country cup και είμαστε λίγο σε αλαλούμ φάση!

Τώρα ανεβαίνει :D

Δεν τα αφήνετε αυτά λέω εγώ? Άντε βγείτε από το καταφύγιο που έχετε τρυπώσει για να γλυτώσετε από το τέλος του κόσμου, (ζούμε εδώ πάνω όλοι κανονικά - guaranteed), και βγάλτε μας καμιά βαθμολογία!!!

:)...

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που έχουμε εξαφανιστεί...απλά κάνουμε συμβούλιο στην κούτινη τράπεζα για την δοκιμασία του ΣουΚού! Θα επιμεληθώ εγώ γιατι ξύπνησα με όρεξη σήμερα :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που έχουμε εξαφανιστεί...απλά κάνουμε συμβούλιο στην κούτινη τράπεζα για την δοκιμασία του ΣουΚού! Θα επιμεληθώ εγώ γιατι ξύπνησα με όρεξη σήμερα :hehe: :hehe:

Δοκιμασια σ/κ? Συγνωμη δεν ειπα τιποτα! Ελπιζω να μη σας νευριασα! καλααα παιδια καλααα παιδια!!! (silent mode) (wish mode)ευυυκολη δοκιμασια ευκολη (/wish mode) (/silent mode)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now