Recommended Posts

Συφμερει πιο πολυ απο το να παρεις το στανταρ πακ?

Και πως παει? παιζεις τρια παιχνιδια, αναλογα με τα γουινς και λουζ εχεις και τα αντιστοιχα μπονους + ενα πακ?

Link to comment
Share on other sites

παίζεις μέχρι να κάνεις 3 Looses, πάντα έχεις ένα pack και αν πας καλά έχει + bonus - χρήματα, dust, δεύτερο pack, συνδυασμό των προηγουμένων κ.α (αυτά έχω πάρει τουλάχιστον εγώ)

Edited by p_under
Link to comment
Share on other sites

[ATTACH=CONFIG]22557[/ATTACH]

μολις πηρα πρεφα οτι εχω αυτο το αλανι στο κολεκτιον, και δινει 1600 στο crafting mode muhohoho :D (εχει πολυ ωραιο foil!!!)

Αν δεν κάνω λάθος, 1600 θέλει για να το φτιάξεις, 400 δίνει αν το σπάσεις.

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κάνω λάθος, 1600 θέλει για να το φτιάξεις, 400 δίνει αν το σπάσεις.

χοχο λαθος κανεις!

1600 δινει για να το σπασεις και 3200 θελει για να το φτιαξεις :P

ειναι legendary foil character!

Link to comment
Share on other sites

Eιναι golden. 3200 φτιαξει, 1600 ξεφτιαξει.

$$$$$

για πολλες σκονες σου λεω αλεκο!!!

παντως εμενα ετσι κατι που με χαλαει στο ολο παιχνιδι και θα ηθελα να το αλλαξουν αν μπορουν, ειναι το θεμα με τα quest. τελεινουν τα quest και μετα απλα παιζεις, νταξ ψηλομαλακια!

καλα θα ηταν να εβλεπες καθε ποτε θα εχει quest, οχι ομως τι quest! απλα να ηξερες ρε παιδι μου οτι σε 30 λεπτα απο τωρα θα σου εμφανιστει ακομα ενα.

ή κατι αλλο ωραιο θα ηταν να αγοραζες quest απο κατι σαν quest table που ειχε και στο WoW, ή σκονες ή με gold. καπως παντως να μην ξεμενεις απο το να κανεις κατι.

Link to comment
Share on other sites

καπου πηρε το ματι μου οτι θα σκασει και adventure mode με νεα quests, νεες καρτες κλπ.

απλα δεν ξερω αν θα ειναι free θα θα μπει σαν premium DLC (blizzard :P)

[MENTION=97]winters[/MENTION] εχω την εντυπωση οτι καλυτερα να εχεις dust παρα μια golden καρτα αμα εχεις ηδη την ιδια. Εκτος αν μαζευεις για golden deck :P

Link to comment
Share on other sites

καπου πηρε το ματι μου οτι θα σκασει και adventure mode με νεα quests, νεες καρτες κλπ.

απλα δεν ξερω αν θα ειναι free θα θα μπει σαν premium DLC (blizzard :P)

@winters εχω την εντυπωση οτι καλυτερα να εχεις dust παρα μια golden καρτα αμα εχεις ηδη την ιδια. Εκτος αν μαζευεις για golden deck :P

Οχι ρε εισαι καλα? γιατι να κανουν κατι τετοιο με DLC σε ενα free game. βγαζουν λεφτα απο τα πακ που πουλανε στο μαγαζι, αλλα αν γινει κατι τετοιο θα ναι μεγαλι μ@λακια, αν και απο αυτους του καφρικους εκει περα ολα τα περιμενεις. αλλα σε συνεντευξη δυο τυπαδων του Hearstone team οταν ειχε ανακοινωθει το παιχνιδι, ειχαν πει οτι θα ειναι free και μετα το official release του!

εγω αυτην που εχω που κανει 1600 δεν την εχω σε απλη, αλλα αν την παρω ποτε μια η αλλη θα φαει σπασιμο επιτοπεος χαχαχα 1600 σκονες ειναι αυτες! που ξες μετα μπορει να το nerfaρουν και να παρεις καμια 400αρια και να κλαιγεσαι :P

Link to comment
Share on other sites

LOL και μετά μας λες ότι παίζουμε πολύ, έφτασες τα 400 wins σε 2 μήνες :hehe:

[MENTION=97]winters[/MENTION] Κι εγώ την είχα αυτή την απορία ρει, αλλά τελικά αποφάσισα να τις κρατήσω, μαζεύτηκαν κάμποσες τώρα.

Link to comment
Share on other sites

Απλα μην τον παιζει κανεις τον Nord ειναι τσιτ.

Ρε παιδες, μπηκα στα options σε καποια φαση και ειδα κατι για card background ή κατι τετοιο. γνωριζει κατι καποιος περι αυτου και πως το κερδιζεις?

Link to comment
Share on other sites

Απλα μην τον παιζει κανεις τον Nord ειναι τσιτ.

Ρε παιδες, μπηκα στα options σε καποια φαση και ειδα κατι για card background ή κατι τετοιο. γνωριζει κατι καποιος περι αυτου και πως το κερδιζεις?

αποτι διαβασα τελος σεζον σε δινει αμα εχεις ρανκ κατω απο 20 στο αρενα

Link to comment
Share on other sites

αποτι διαβασα τελος σεζον σε δινει αμα εχεις ρανκ κατω απο 20 στο αρενα

Όντως αυτό αναφέρει στα tips, αλλά και τώρα που ήμουν 16, δεν έδωσε τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Όντως αυτό αναφέρει στα tips, αλλά και τώρα που ήμουν 16, δεν έδωσε τίποτα.

ουτε μενα μεδωσε xD μεχρι 18 πηγα και μετα παλι 20 :P

btw εχει app για το κινητο? γιατι στο Wiki ετσι λεει O_o

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε εμενα εδωσε τιποτα ρε μαγκες μεχρι το 17 ειχα φτασει.

Λογικα ναι θα την βγαλουν στα κοντα τι να πω, ετσι ειπε τουλαχιστον η Blizzard

Link to comment
Share on other sites

τα rewards ειναι για μετα την πρωτη official season που ξεκινησε 1 απριλη.

Οσοι μεχρι 30/4 πανε οπου πανε αναλογα με το ρανκ θα παρουν το αναλογο card back.

εκτος αν με το που πιασεις το requirement σου βαγζει κανα pop up με το concept.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

δεν φτάνει που καίγεσαι, έχεις χρηματοδοτήσει και τη μισή blizzard - άρα να πως μας νικάς...

Επίσης ποιος σοβαρός άνθρωπος ποστάρει σε τέτοιο θρεαντ στις 8 παρά το πρωί?

Link to comment
Share on other sites

λολ, Not even.

περαν του οτι δεν εχω legendary καρτες περα απο 1. Πες του κορκου να σου πει τι ξυλο μαζευει απο τον shaman και τον druid που ειναι αρκετα τσιπικα decks, ειδικα ο shaman. (εχουν αρκετες rare though)

ειδικα εσενα και με το stock του μαγου θα σε επερνα :P @George_o/c πες και συ.

Edited by AMDnord
Link to comment
Share on other sites

λολ, Not even.

περαν του οτι δεν εχω legendary καρτες περα απο 1. Πες του κορκου να σου πει τι ξυλο μαζευει απο τον shaman και τον druid που ειναι αρκετα τσιπικα decks, ειδικα ο shaman. (εχουν αρκετες rare though)

ειδικα εσενα και με το stock του μαγου θα σε επερνα :P @George_o/c πες και συ.

Σιγά ρε nord νταή :hehe: Έσπασες gold Antonidas και μια gold epic και πήρες να πούμε 2000 dust, και μετά λες για τσίπικα deck :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now