Recommended Posts

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] Παίξε εδώ να δούμε τι ψάρια πιάνεις ρει. :P

Το σκέφτομαι να παίξω στα τελευταία online qualifiers για 26 Νοέμβρη, αλλά και να περάσω δεν θα μπορέσω να ανέβω Αθήνα. Όπου να 'ναι θα ξεκινήσουμε να μαζεύουμε ελιές πάλι οπότε δεν παίζει να ανέβω :( Αλλά ψήνομαι έστω να δοκιμάσω :D

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] oππ. για δες ποιον βρήκα στο twitch

8469c2dcac484763428c8637122a3490.png

Εγώ είμαι :D Συχνά τα βράδια που διάβαζα όλη αυτή τη βδομάδα, αλλά και παλιότερα, έχω guardsmanbob να παίζει στο background γιατί ο τύπος ξέρει από μουσική! Και είναι και καλός στην αρένα γενικότερα.

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Γατάκι θες ακόμα δουλειά. Τουλάχιστον είσαι back in business :P

εκανα Update το software του razer και ανακαλυψα οτι πλεον εχει heatmaps και Mousemovement στα games :D

δες, ειναι σημερινα απο 3-4 games hs (και bonus apo lol χθεσινα :P) τα backgrounds ειναι ρανδομ της razer.

m9fqUFo.png

G6SF4iv.png

SMUzrzj.png

m8rdCyO.png

Link to comment
Share on other sites

δεν κολλαει καπου αλλα το βρηκα στα Bookmarks και ειπα να το μοιραστω μαζι σας!

Δώσε μου όλο το video, από που είναι; :hehe:

Μεταλλικέ, tldr σημαίνει Too Long Didn't Read, δηλαδή το ζουμί της υπόθεσης.

Link to comment
Share on other sites

Δώσε μου όλο το video, από που είναι; :hehe:

Μεταλλικέ, tldr σημαίνει Too Long Didn't Read, δηλαδή το ζουμί της υπόθεσης.

τωρα απτο dreamhack winter πριν καμια βδομαδα ξερω γω :hehe:

  1. [video=youtube;jask3twPfYM]

Link to comment
Share on other sites

αυτο ειναι ειδηση...

τωρα τι στον π@@@@@ θελει για να παιξει??? 18 πυρηνες??? 1 δεν του φτανει?

ΓΤΠΚ

σε τι το περασες?

Εγω το έβαλα σε μια φιλη και ειναι ok. Δεν παει νερο, παει λιγο λαγκαριστο αλλα ειναι Playable. (nexus 7 με τον tegra) οποτε φανταζομαι οτι σε συκευες μετα απο αυτο θα παιζει ακομα καλυτερα (ειναι του 12 αν δεν κανω λαθος)

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=461]George_o/c[/MENTION] του πεταξα τα ματια εξω, και φαντασου ξεκινησε το game με κανα 20 armor (εκαψα το lust για να του φαω το αρμορ φαντασου 2-3 γυρους πριν) :P

CMSJX46.jpg

Link to comment
Share on other sites

σε τι το περασες?

Εγω το έβαλα σε μια φιλη και ειναι ok. Δεν παει νερο, παει λιγο λαγκαριστο αλλα ειναι Playable. (nexus 7 με τον tegra) οποτε φανταζομαι οτι σε συκευες μετα απο αυτο θα παιζει ακομα καλυτερα (ειναι του 12 αν δεν κανω λαθος)

δεν το εβαλα καν με εβγαλε το play store οτι δεν παιζει xD

Link to comment
Share on other sites

Καλά το πάς νόρντα :T: [MENTION=230]AMDnord[/MENTION]

Μόλις τελείωσα αρένα με priest, 12-1, δεύτερη φορά που πάω 12 wins. Πιστεύω ότι ο priest είναι πλέον απ' τα καλύτερα classes στην αρένα, λόγω του ότι καθαρίζει τα πάντα για πλάκα με το lightbomb. Δεν χρειάζονται death, προτιμώ τα pain απ' την στιγμή που υπάρχουν οι μπόμπες. Μου έδωσε και 2 packs, me so happy :D Στο συγκεκριμένο draft βέβαια βοήθησε το γεγονός ότι είχα 4 temple enforcer. Μέχρι το 9-1 είχα συναντήσει ένα μάγο, αλλά στα τελευταία 3 games συνάντησα μόνο mages. Ένας απ' αυτούς είχε 3 flamestrike, αλλά με τόσο buffάρισμα που έπεφτε με τους temple enforcer, δεν του βγήκε το game :P

Ακολουθεί το deck και μερικές photos

461-albums267-picture38809.jpg

461-albums267-picture38810.jpg

461-albums267-picture38811.jpg

461-albums267-picture38813.jpg

461-albums267-picture38814.jpg

Link to comment
Share on other sites

priest>mage στην αρενα.

well done tho αν και το 12-1 ειναι meh score imo.

Καλά ναι ας μην είχα τους temple enforcer και τα lightbombs και θα σου 'λεγα 'γω. Είναι απ' τα δυνατότερα όχι όμως καλύτερο και από mage. Ο μάγος έχει φοβερό burst ενώ ο priest βασίζεται στο board control. Το μοναδικό παιχνίδι που έχασα ήταν από μάγο που γέμισε γρήγορα το board και δεν μου ήρθαν τα ligthbombs στις πρώτες 15 κάρτες.

Για το meh 12-1 ασχολίαστο :hehe: Απλά ζηλεύεις ρε looser :hehe:

LOOOOOOOOOSEEEEEEEER :hehe:

461-albums267-picture38815.jpg

Πιες και ένα κοακολάκι να χωνέψεις τώρα :hehe:

461-albums267-picture38816.jpg

Link to comment
Share on other sites

lol'd

δεν εννοω γενικα οτι ειναι καλυτερος απο Mage, εννοω απλα οτι priest>mage

Οπως και ο priest χανει απο paladin γιατι το παιχνιδι θα παει στο late κλπ αλλα παντα μιλαμε για τον κανονα, προφανως υπαρχουν και εξαιρεσεις.

Και οπως σου πα και χθες, εγω κανω avg 12+wins/arena.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now