Recommended Posts

μολις παω σπιτι, το περναω στο λαπτοπ και μπαινω να σου ριξω ενα μανικι γιατι πολυ γλωσσα εχεις βγαλει το τελευταιο 2μηνο.

:3

Περασμένα μεγαλεία φιλοC :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τέλος όλο το Naxxramas και στο heroic, ΟΛΕ ΟΛΕ ΟΛΕ :D:drinks:

Επειδή είχαν μια συζήτηση στο reddit, απλά να πω ότι πιο πολύ από όλους στο heroic, με δυσκόλεψε ο Loatheb της 2ης εβδομάδας.

edRnAtS.jpg

VEcDqQV.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραιος ρει, και εγω στα τελειωματα ειμαι μιας κ μολις σημερα ξεκινησα τα να κανω ολα τα heroic :P

Εγώ είχα αφήσει του 4ου και του 5ου quarter, ευτυχώς μου πήραν ένα διωράκι και τα 6 :D

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρει :D:T:

Μέχρι να βγάλουν το επόμενο expansion, θα ψιλοβαρεθούμε πάλι τώρα :hehe: Θα είναι λέει με σχεδόν 100 καινούριες κάρτες οι οποίες θα σου τυχαίνουν σε boosters ή μέσω arena, κλασικά όπως τώρα. Αλλά αν κρίνουμε από το πόσο καθυστέρησε το Naxxramas, μιλάμε για 2015 άνετα...

Link to comment
Share on other sites

Ωραίος ρει :D:T:

Μέχρι να βγάλουν το επόμενο expansion, θα ψιλοβαρεθούμε πάλι τώρα :hehe: Θα είναι λέει με σχεδόν 100 καινούριες κάρτες οι οποίες θα σου τυχαίνουν σε boosters ή μέσω arena, κλασικά όπως τώρα. Αλλά αν κρίνουμε από το πόσο καθυστέρησε το Naxxramas, μιλάμε για 2015 άνετα...

Ανετα για το 15 εχουνε πολλα στο προγραμμα δεν τα ριξουνε ολα μαζεμενα :P

Το ξεκίνησα και γω.

:hehe:

nice add us :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, ορίστε τα decks που παίζω τώρα μετά το Naxx. Δεν έχω ασχοληθεί ακόμα να φτιάξω το Charge Druid που έπαιζα παλιότερα, αλλά αυτά είναι υπεραρκετά νομίζω για rank 10 και πιο ψηλά :D Έπιασα rank 10 σήμερα πάλι, hooray :D

461-albums267-picture32293.jpg

Link to comment
Share on other sites

Για όποιον ενδιαφέρεται, ορίστε τα decks που παίζω τώρα μετά το Naxx. Δεν έχω ασχοληθεί ακόμα να φτιάξω το Charge Druid που έπαιζα παλιότερα, αλλά αυτά είναι υπεραρκετά νομίζω για rank 10 και πιο ψηλά :D Έπιασα rank 10 σήμερα πάλι, hooray :D

461-albums267-picture32293.jpg

excuse me sir i think u have some normal minions with your legendary please fix that :P

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6447]X4K4[/MENTION]

:hehe::hehe:

Είχα δείξει και free to play decks σε προηγούμενα posts μου ρει, πας άνετα rank 15 με f2p mage ή hunter. Με το deck του hunter που έδειξα τώρα κάνεις παπάδες, και ουσιαστικά η μόνη legendary που χρειάζεται να craftάρεις είναι ο leeroy γιατί τον loatheb στον δίνει το Naxx. Αλλά ο leeroy χρειάζεται γιατί με το unleash the hounds είναι γερό finisher! Τώρα ξεκινάω με το deck αυτό στο account του αδερφού μου από rank 22, τα λέμε σε ένα 2ωράκι πάλι :D

[MENTION=1152]caution[/MENTION] Δεν το πιάνω το gifάκι ρει :P

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6447]X4K4[/MENTION]

Βασικά το deck αυτό του hunter που είναι το φθηνότερο από αυτά που πόσταρα, είναι και το καλύτερο :P Από 22 -> 15 σε 1 ώρα και 20 λεπτά με 11 συνεχόμενες νίκες, αυτό θα πει OP :hehe: Με τα άλλα απλά κάθομαι και πειραματίζομαι γιατί κάποια στιγμή θέλω να πάω πάνω από rank 5. Αν σε παίρνει να το φτιάξεις, φτιάξε το οπωσδήποτε και ξεκίνα δοκιμές, αυτή τη στιγμή είναι ό,τι δυνατότερο υπάρχει! Αυτό και το miracle rogue φυσικά, που είναι η αγάπη μου <3 Και ο control warrior, αλλά είναι πανάκριβο.

Και για του λόγου το αληθές, βάζω τις photos στο spoiler μην ξεχειλώσω τη σελίδα :P

0Gw4bsH.jpg

SvQHkn5.jpg

8d7vNtL.jpg

hWwBmh9.jpg

8zbrVfe.jpg

5ajRo66.jpg

Link to comment
Share on other sites

τα λινκς δεν.... [MENTION=461]George_o/c[/MENTION]

εχω φαει κατι μαπες απο κατι ρογκαδες με λερροι και σαντοουστεπ ασε.........

Ποια links δεν δουλεύουν;

Ε ναι έτσι είναι ο miracle rogue, τσακ μπαμ, 156 νίκες έχω σε ranked με δαύτον :hehe: Την πρώτη μέρα της σεζόν του Ιουλίου πήγα από 20 -> 12 μέσα σε μερικές ώρες, με τελικό score 30-6 :hehe: Καθόλουυυυυυυυ OP, καθόλουυυυυυυ :hehe: Αλλά κι αυτός, όπως και ο hunter και γενικά οποιοδήποτε deck, θέλει να το μάθεις, να ξέρεις όλα τα matchups ώστε να κάνεις σωστό mulligan στην αρχή κτλ.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now