MetallicGR

UPDATED: Memory Bug στις NVIDIA GeForce GTX 970 GPUs

Recommended Posts

μιλαω για 1440p

οποτε μονοδρομος η asus 290x oc στα 370ευρω

Για 2k σίγουρα 290x! Περίμενε λιγάκι τις νέες κάρτες της amd ώστε να αγοράσεις την 290x φτηνότερα!

μωρε εγω μια φορα την εκανα την παραγγελια κ ησυχασα

ασε την nvidia χτυπιεται μονη της

Άντε καλορίζικη!

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

για βαλε 4κ να δουμε... :P:hehe:

970gtx 100ms+ εεεε αντιο ζωη. :hehe:

για να βαλουμε το κλασικο τεστ που εγινε τον μαιο για το παιχνιδι. 770gtx 4 - r7 270x 23

http://www.guru3d.com/articles_pages/watch_dogs_vga_graphics_performance_benchmark_review,5.html

http://www.guru3d.com/articles-pages/gigabyte-geforce-gtx-970-g1-gaming-review,18.html

Edited by conroe
Link to comment
Share on other sites

sebastian οτι κ να ανεβασεις το κακο εγινε

κανεις πλεον δν θελει να ασχοληθει με τις 970

αστο καλυτερα για να μην προκυψει καμια νεα πατεντα τυπου 3gb + 0.5 κ παει λεγοντας xD

οποτε περιμενε για καμια καινουργια καρτα

Link to comment
Share on other sites

μααααααστα

λοιπόν ότι λέει η nvidia μου είπε και ο προιστάμενος του τεχνικού τμήματος - ότι δεν είναι πρόβλημα απλά έτσι έχει φτιαχτεί να δουλεύει η κάρτα :playful:

ανάφερα ότι έχουν αρχίσει οι επιστροφές χρημάτων και μου είπε πώς περιμένει και ο ίδιος από την μεριά του διανομέα να δει τί θα γίνει

περιμένουμε.....

Link to comment
Share on other sites

Middle Earth: Shadow of Mordor GeForce GTX 970 VRAM stress test

Μιας και δεν έχω σκοπό να παίξω σε 4K νομίζω πως τώρα που θα αρχίσουν να τις πουλάνε θα χτυπήσω κ ένα sli να γουστάρω. Όχι πως μου έχει χρειαστεί στα 1080p που παίζω, αλλά έτσι για τα γούστα. :D

Το μόνο που με αγχώνει είναι πως η δικιά μου δεν έχει coil wine και δεν θα θελα να αλλάξει αυτό.

Edited by perik
Link to comment
Share on other sites

Δεν παίζει να σας τις αλλάξουν!!

όλα γίνονται αρκεί να υπάρχει θέληση - εδώ άλλαξα ολόκληρο KTM 990 SMT το 2012 και μου έφεραν άλλο κούτας ενώ η KTM Αυστρίας δεν μου άλλαζε ούτε βίδα στην 970 θα κολλήσουμε ;

Link to comment
Share on other sites

όλα γίνονται αρκεί να υπάρχει θέληση - εδώ άλλαξα ολόκληρο KTM 990 SMT το 2012 και μου έφεραν άλλο κούτας ενώ η KTM Αυστρίας δεν μου άλλαζε ούτε βίδα στην 970 θα κολλήσουμε ;

Wow........

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now