junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Εγώ με τον Άκη για μπάλα? Μπας και μπέρδεψες τα αθλήματα?

nfl.jpg

:hehe::hehe::hehe:

Και αυτό football είναι ναι :D

Άμυνα ρε, δύο πλαστικούς παίχτες που χρησιμοποιούνε στις προπονήσεις για τα foul να έβαζες άμυνα καλύτερη από τους Βύντρα, Γκούμα και Σπυρόπουλο θα κάνανε.

Εσείς με τον όγκο δε και λίγη προπονησούλα θα φαντάζατε Έμερσον και Ferdinand μπροστά τους :D

Link to comment
Share on other sites

Μπα... έπαιζε ένας εριστικός διαιτητής, μια δεύτερη κίτρινη κόκκινη από εκνευρισμό, έχοντας προκύψει από αντεπίθεση που ξεκίνησε με προκλητικό και πεντακάθαρο φάουλ σε επίθεση του ΠΑΟΚ.

Μια κόκκινη κάρτα στην φάση που έβγαινε ο Μπακαγιόκο με φάτσα τον κηπουρό, και μια ομάδα που χρειάστηκε μια ώρα για να νικήσει μια ομάδα που έπαιζε με 9... βασικά με 8 αν μετρήσεις την απίστευτα άθλια εμφάνιση(?) του Κονσεϊσάο.

Άντε και στο επόμενο παιχνίδι με 8 ο αντίπαλος... :D

Link to comment
Share on other sites

spiderdim + peppa put the κοτ down please και δεν είναι ανάγκη να ανοίγουμε διαξιφισμούς.

Όποιος έκλεψε την κότα μου να μου την φέρει πίσω please :D

Chill ρε man χαβαλέ κάνουμε.

Link to comment
Share on other sites

δεν αντιλέγω οτι μπορεί μεταξύ σας να κάνετε χαβαλέ,μπορεί πχ ο πασταφλώρας ή ο κάθε παστα να μην καταλάβει τι παίζει και να αρχίσει τα δικά του και να τραβιόμαστε.

Ελπίζω να καταλαβαίνετε τι εννοώ.

Link to comment
Share on other sites

Ο E8600 του Πέππα να benchάρει 3D στα 6.5GHz και οι άλλοι να πάνε να ....... LOL

Παράφραση παλιότερης ατάκας παραγόντων του ελλ. ποδοσφαίρου :D

Alright, ας σοβαρευτούμε τώρα λίγο μην το ξεσκίσουμε το θέμα :)

Link to comment
Share on other sites

Να κατεβασω και γω τπτ μπινελικια? Πλακα θα κανω, i swear.

Συζητηση για τα αθλητικα παντα καταληγει σε τσακωμο. Ειτε μεταξυ αγνωστων, ειτε φιλων, ειτε συγγενων. teLLoc

Link to comment
Share on other sites

Έχει και νέο σύνθημα σήμερα στο γήπεδο...

Ευρωπαίοι ευρωπαίοι σας γλεντήσανε ακόμα κι οι Σεραιοι!!!!!

(στη θέση του γλεντήσανε είχε κάτι άλλο αλλα άστο)

Σ.Σ.Είχα πάει γήπεδο και αν και ήτανε πολύ φάση ένα πράμα με χάλασε.Ήτανε κάτι "φιλαθλοι" οι οποίοι επί 2.5 ωρες βρίζανε ότι υπήρχε.Μανάδες,γιαγιάδες,αδερφές καί όχι μόο αντιπάλων αλλα και παικτών του Θρύλου.Αυτό μου πρεοκάλεσε αηδία.......Στα επίσημα την άλλη φορά.Άρχοντας

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πιστεύω τα είδε όλη η Ελλάδα. Γιαυτό δεν απορώ που φέτος έχω πάει μόλις μια φορά μόνο γήπεδο και έχω δει άλλες 3-4 την ομάδα μου από την τηλεόραση. Δλδ αυτή η ομάδα με τις κόκκινες φανέλες δεν μπορεί να χάσει? Δεν μπορεί να αποκλειστεί? Πρέπει πάντα όλα να είναι υπερ της? Ασταδιάλα, συγχίστηκα πρωινιάτικα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, πιστεύω τα είδε όλη η Ελλάδα. Γιαυτό δεν απορώ που φέτος έχω πάει μόλις μια φορά μόνο γήπεδο και έχω δει άλλες 3-4 την ομάδα μου από την τηλεόραση. Δλδ αυτή η ομάδα με τις κόκκινες φανέλες δεν μπορεί να χάσει? Δεν μπορεί να αποκλειστεί? Πρέπει πάντα όλα να είναι υπερ της? Ασταδιάλα, συγχίστηκα πρωινιάτικα...

Θες να πεις πως οι κοκκινες δεν ηταν σωστες?

Δεν ειδα καμια αντιδραση του Κοντρερας...ενας παικτης με εμπειρια και πολλα χρονια στα γηπεδα παραδεχτηκε το λαθος του.

Ο Ιβιτς που ηρθε απο πισω και τον κλαδεψε δεν ηταν δευτερη?

Link to comment
Share on other sites

Ειλικρινά θλίβομαι για όλα αυτά που έχουν δει τα μάτια μας, τη πίκρα για τις αδικίες και τα πέτσινα πρωταθλήματα (όχι όλα αλλά γιαυτά τα 4-5 από τα 12 που ήταν), τις απροκάλυπτες υπερ του διαιτησίες, την κατάντια των υπόλοιπων ομάδων μας που δεν μπορούν να σηκώσουν κεφάλι με την καμμία, μας έχουν κάνει όλους τους υπόλοιπους πρώτα αντιολυμπιακούς και μετα παναθηναικούς, αεκτζήδες, παοκτζήδες .... ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΧΑΡΩ ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΟΥ ΑΝ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΔΕΝ ΧΑΣΕΙ Ο ΓΑΥΡΟΣ οπου και με οποιον και αν παιζει....με εκνευρίζουν όλοι οι ΧΟΡΤΑΤΟΙ ΠΛΕΟΝ τύποι στα ραδιόφωνα /τηλεοράσεις τύπου Χρηστόγλου, Νικολακόπουλο που το παίζουν άνετοι πλέον και με δόση ειρωνίας πλέον εκφράζονται οπως ο Πρόεδρός τους .... Δεν με ενδιαφέρει πια αν έχουν δικιο η άδικο στα λεγόμενά τους....

Λυπάμαι που έγω γίνει έτσι ....μη υγιώς σκεπτόμενος οπαδός

Link to comment
Share on other sites

Θα σου πω κατι sstav ειλικρινα οποτε ο Παναθηναικος ειναι στην Ευρωπη ειμαι μαζι του....δεν ειμαι αντιΠαναθηναικος ουτε αντιΑεκτσης...και ειμαι αντιθετος σε αυτο που λες για το αν μπορεις να χαρεις νικγ του Παναθηναικου αν δεν χασει ο Ολυμπιακος. Προσωπικα χαρηκα παρα πολυ με το 1-1 στην Ισπανια, χασαμε κιολας απο απο την Ετιεν....

Link to comment
Share on other sites

ακριβως ετσι νιωθω για το μπασκετ! φετος κατι γινεται και η κατασταση ειναι 50-50

Μητσο γιατι προπερσι ετσι δεν ηταν?

Περσι?

Πριν 2 χρονια που χασαμε την νικη σε εκεινον τον τελειο αγωνα που πηγε στην παραταση...που δεν εδωσε το φαουλ ο Πιτσιλκας στον Γκριρ απο τον Διαμαντιδη...

Link to comment
Share on other sites

Χρηστο υποστηριζεις το βαζελο στην ευρωπη? ρε συ δεν καταλαβαινεις οτι ολοι ζουν και αναπνεουν για να βλεπουν τον γαυρο να χανει?

Ο sstav μολις σου ειπε οτι η ομαδα του ειναι αντιολυμπιακος....

Χωρις παρεξηγηση σε οτι λεω παιδες

Link to comment
Share on other sites

Ναι τον υποστηριζω γιατι ειναι ομαδα που προσπαθει παντα τελος

Αστον να ειναι....

Ας ζουν, ας αναπνεουν,ας τρωνε βλεποντας τον γαυρο να χανει δεν πειραζει....η πλακα ειναι οτι εγω ειμαι αντιθετος σε ολα αυτα.....

Δηλαδη μου λετε οτι για παραδειγμα ο Παπαλουκας που ειναι Ολυμπιακος οπως και ο Παπαμακαριος ζουνε για να βλεπουνε να χανει ο Παναθηναικος ? και αυτοι φιλαθλοι ειναι....ασχετα που ειναι και αθλητες....δεν βλεπουν μπακσκετ?

Link to comment
Share on other sites

ναι αλλα είσαι ΧΟΡΤΑΣΜΕΝΟΣ από τίτλους.... εχεις πάρει τα πρωταθλήματά σου...παίζεις κάθε χρόνο στην Ευρώπη....έχεις γήπεδο....

Επειδή ακούω συχνά SPORTFM, εχεις ακούσει τον Μπάμπη Χριστόγλου πως ήταν 5 χρόνια πριν (γεματος ειρωνία, φανατισμό με προκλητικά σποτακια στα γκολ του Ολυμπιακου έναντι ελληνικών Ομάδων, με ύμνους του Ολυμπιακού κτλ) και πως είναι τώρα που το παίζει διαλακτικός (δεν παίζουν πλέον τέτοια σποτάκια,δηλώνει ότι τον ενδιαφέρει να βλέπει μπάλα και τα ρέστα) .....γιατί είναι χορτασμένος....δεν του λείπει τίποτα ...δεν τον πειράζει αν χάσει 2-3 συνεχόμενα πρωταθλήματα...ακόμα και στο περσινό πρωτάθλημα έλεγε, προς τιμή του, ότι δεν το θελει τέτοιο πρωτάθλημα....Πότε το λεει όμως....όταν έχεις παρει 11 συνεχόμενα, όπως τα πήρε...ΕΚΕΙ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΑΦΟΡΑ....δεν ξέρω pastelidis πόσο χρονών είσαι και αν έζησες τα πέτρινα χρόνια του γαύρου...Τα ίδια έλεγαν απ'την άλλη πλευρά....

ετσι τώρα αν γυρίσει ο τρόχος και πάρει ο βάζελος ένα δυο πρωταθλήματα με την αρωγή της διαιτησίας δεν θα πεις τίποτα....στο τρίτο τέταρτο όπως θα μουρμουράς και στο 12ο θα λες αυτά που λέμε όλοι....

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now