junior-21-

Τhe official sports thread :D

Recommended Posts

Ελεος!! Αν δεν νιωθουν τα αχρηστα να την σπρωξουν μεσα, η να κανουν την πασα παραπανω που θα τους τελειωνε την φαση, δν τιθεται θεμα καμμιας επιλογης! 3-0 επρεπε να ειναι το σκορ,αλλα οποιος χανει τις ευκαιρειες στο τελος το τρωει! Επιβεβαιωνεται κ παλι..

Με Μπενφικα και Εβερτον στον ομιλο και 10 βαθμους πισω στο πρωταθλημα δεν υπαρχουν ρεαλιστικοι στοχοι!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηξη. Ξαφνιαστήκατε από το αποτέλεσμα??? Εγώ πάντως όχι.

Εγώ ... ναί.

Πίστευα ότι θα τα δώσουν όλα.

Επειδή το κύπελλο ήταν ο μόνος εφικτός στόχος διάκρισης και τίτλου για φέτος.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ... ναί.

Πίστευα ότι θα τα δώσουν όλα.

Επειδή το κύπελλο ήταν ο μόνος εφικτός στόχος διάκρισης και τίτλου για φέτος.

Όπως εγώ δεν παρακολουθώ τα καθημερινά ανακοινωθέντα του Ολυμπιακού, έτσι και εσύ δεν παρακολουθείς την ΑΕΚ γενικότερα.

Ασχέτως ικανότητας προπονητή (συνηθίζει να βγάζει σε κρίσιμα ματς τον καλύτερο παίχτη με αλλαγή κάπου στο 60-70 ενώ ο Γιάχιτς πρέπει ο κόσμος να χαλάσει να παίζει) ή/και παικτών (τον Λεονάρντο πρέπει να τον κλειδώσουν με 10 φανατικούς ΑΕΚτζήδες σε ένα δωμάτιο να του θυμίσουν τι εστί ποδόσφαιρο και γιατί πληρώνεται) η ομάδα είναι και με χάλια ψυχολογία αποτέλεσμα της σφαγής από ανίκανους ή βαλτούς διαιτητές. Η ψυχολογία είναι η αρχή και το τέλος όταν επιχειρείς να κάνεις πρωταθλητισμό. Κανείς που παρακολουθεί την ΑΕΚ δεν νομίζω να ξαφνιάστηκε. Ίδια γνώμη μάλλον έχει και ο Χρ. Σωτηρακόπουλος που από ότι βλέπω στο εξώφυλλο της SportDay γράφει χαρακτηριστικά "Το χειρότερο είναι ότι δεν ξαφνιάστηκε κανείς".

Link to comment
Share on other sites

Αν μου πείτε ότι μια ομάδα παίζει το ίδιο είτε είναι άδειο είτε γεμάτο ένα γήπεδο θα συμφωνήσω μαζί σας. Προσωπικά πιστεύω ότι ένας εργαζόμενος, διότι για εργαζόμενους μιλάμε όχι για ΑΕΚτζήδες, αποδίδει καλύτερα όταν έχει καλή ψυχολογία.

Προσέξτε. Δεν δικαιολογώ τους παίκτες. Εχτές έπρεπε να κερδίσουν με κλειστά τα μάτια. Απλά λέω ότι η ψυχολογία έπαιξε τον ρόλο της για αυτό το πράγμα(η λέξη θέαμα δεν μπορεί να χρησιμοποιηθεί ούτε αρνητικά) που παρουσίασαν.

Link to comment
Share on other sites

Στο καλύτερο φετινό παιχνίδι του, ο Ολυμπιακός κατάφερε να χάσει από 2 λάθη:P:p

Καλά η εντεκάδα φοβερή όμως.....Ο Μαρέσκα έπαιζε κεντρικός αμυντικός και ο Μελμπεργκ κεντρικός

επιθετικός...χαχαχαχα

Χάσαμε από μια άμπαλη ομάδα που οι παίκτες της δεν μπορούσαν ούτε να διώξουν την μπάλα, αυτό

με χαλάει πιο πολύ:(

Ευτυχώς που σήμερα παίξαμε φοβερά στο μπάσκετ..:) Αρχίζουν και βρίσκουν τα πατήματά τους και οι νέοι

παίκτες και μακάρι να συνεχίσουμε να παίζουμε ωραίο μπάσκετ:D:D

Link to comment
Share on other sites

είναι λίγο παιδικό το πείραγμα και με όλο το συμπάθειο στους Αρειανούς και τον φίλο μου giorgos th ...το ακούσατε το συνθηματάκι που φώναζαν τα μπαοκια;

Αγιος Βασίλης έρχεται

Και το παπακι φαίνεται (το κ με ρ)

Ασπρο - Ασπρόμαυρο παπάκι

Για τον ΠΟΥ.... για τον ΠΟΥ#$@# ΤΟΝ ΑΡΗ!!!!! (εδώ με ρ εξηγούμαστε για να μην παρεξηγηθεί ο ΑN)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now