esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Τι νέκρα είναι αυτή σήμερα στο off-topic ???

Pastel σε είδε μια φίλη μου στο fb μου σήμερα και ρώταγε για την πάρτη σου, αν γουστάρεις πες μου να κανονίσω ;)

pastelsfanliufc.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα.

Μετά από μερικά furmarks με θερμοκρασίες κολλητά στους 40, επιτέλους πέσαμε σταθερά κάτω από τους 38. Καιρός ήταν...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες! Χθες στο πλοίο δεν κοιμηθήκαμε καθόλου κλασικά, φτάσαμε με 1 ώρα καθυστέρηση και μετά έκανα κάτι δουλειές. Κατά τις 11 το πρωί είπα να κοιμηθώ για 2 ωρίτσες και ξύπνησα στις 8 το βράδυ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχουν οι καραγκομενάρες οι μέτριες - όμορφες κοπέλες που είναι στα μέτρα των περισσότερων και οι άσχημες, χέστηκα για το χαρακτήρα της γκόμενας αν δεν μπορώ να την δώ όπως και για το αν μπορώ να την δω αλλα δεν επικοινωνώ μαζί της. Δυστηχώς όμως κυριαρχεί η εξωτερική εμφάνιση παντού κ πάντα.

Ο καθένας μας ξέρει πάρα πολυ καλά μέχρι ποια κατηγορία μπορεί να φτάσει όποιος δεν έχει καταλάβει μένει με την .... στο χέρι....:hehe:

Καλημέρα στην παρέα.

Να ακούς τον Πέπα, είναι έξυπνος και αρκετά έμπειρος για την ηλικία του. Εγώ θα σου προτείνω φιλικά να διαβάσεις και να δεις τα βιβλια/βιντεο/audio σεμιναρια και διαλέξεις του David DeAngelo πάνω στο θέμα, θα σου ανοίξουν τα μάτια όσο ψαγμένος να είσαι και νομίζεις ότι ξέρεις.

Official Double Your Dating | David DeAngelo's Double Your Dating

655xzo.jpg

115429i9x.jpg

115429i9x.jpg

115429i9x.jpg

115429i9x.jpg.674a4e40b486c1753af252bed5

Edited by IntelUser2525
Link to comment
Share on other sites

Να ακούς τον Πέπα, είναι έξυπνος και αρκετά έμπειρος για την ηλικία του. Εγώ θα σου προτείνω φιλικά να διαβάσεις και να δεις τα βιβλια/βιντεο/audio σεμιναρια και διαλέξεις του David DeAngelo πάνω στο θέμα, θα σου ανοίξουν τα μάτια όσο ψαγμένος να είσαι και νομίζεις ότι ξέρεις.

Χτυπάει μπιέλα ο εγκέφαλός μου όταν διαβάζω κάτι τέτοια...τέλος με αυτό το θέμα γιατί θα θέλω γενική επισκευή σε λίγο.

Καλημέρες!!

Link to comment
Share on other sites

Χθες το βράδυ είχα πάει για ποτό και στο δρόμο σταματά ένα γυφτάκι να μας πουλήσει ένα μάη με λουλούδια και άλλες λαλακίες, λέγοντάς μου: "Καλή Αναστασία!" :hehe:

Οπότε γυρνάει ο αδερφός μου και του κάνει "Καλή Πασχαλία" x0a0ax0axxaax τι κακός :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now