esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλησπέρα karmen :)

Ένα ωραίο teaser από το τι επικρατεί αυτές τις μέρες Καστοριά :)

Συνδυασμός παγκοσμίου πρωταθλήματος Enduro με Πανελλήνια Μοτοσυγκέντρωση (MOTOE)

[video=youtube;m4UiQp33oho]

Link to comment
Share on other sites

Εξεταστική τέλος. Συνέχεια στις αρχές Σεπτέμβρη με αρκετά μαθήματα :P

Απορώ ακόμα πως κόπηκα στις Σχεσιακές Βάσεις Δεδομένων για Οικονομολόγους. Αφού η ύλη ήταν υπερβολικά μικρή... NOT! Είναι πάντως απόλαυση να μαθαίνεις τον βαθμό του μαθήματος αμέσως μετά που θα δώσεις το μάθημα. Απαντάς στις multiple choice ερωτήσεις και περιμένεις απ' έξω. Φωνάζουν το όνομά σου, μπαίνεις μέσα και ο καθηγητής σου λέει: Έγραψες 4,3. Χαριστικά θα στο κάνω 4,5.

Κι εγώ ο βλάκας νόμιζα ότι θα μου έλεγε ότι θα το κάνει 5 και θα πέρναγα οπότε χάρηκα :hehe: Μέχρι που συνειδητοποίησα τι έγινε και έφυγα λέγοντας: Καλό Σεπτέμβρη να 'χουμε :hehe::hehe:

Αφού έχω περάσει Μάκρο 3 σίγουρα όμως, δεν με ενδιαφέρει τίποτα hooray :D

Σόφο το εμπόρευμα από Ταϊβάν έχει φτάσει Χανιά και με περιμένει - πάω να το παραλάβω την Δευτέρα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μισό, που χάνεις εμένα :hehe:

Θα σου ρίξω μπαν για τα greeklish και γιατί λες ότι θα μας κανεις την τιμή να εμφανιστείς και τελικά ρίχνεις άκυρο. Πες mpyres.

Link to comment
Share on other sites

Τώρα μισό, που χάνεις εμένα :hehe:

Θα σου ρίξω μπαν για τα greeklish και γιατί λες ότι θα μας κανεις την τιμή να εμφανιστείς και τελικά ρίχνεις άκυρο. Πες mpyres.

Laying-hens-pict-1.jpg

Link to comment
Share on other sites

..λες ότι θα μας κανεις την τιμή να εμφανιστείς και τελικά ρίχνεις άκυρο. Πες mpyres.

Κλασσικός Γκαλιούρας! :D Αφού είναι κότα ρε Asta.. δεν το ξέρεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now