esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Σοβαρά το πιστεύεις αυτό;!!! Ακόμα και το iphone 3g είναι καλύτερο από ένα zte blade και έχουν δώσει και τα 2 στατιστικά. Μην τρελαθούμε κιόλας! Βγάλτε όσοι έχετε android ένα screenshot να λέει τελευταία επανεκίνηση και αφήστε τα bug reports από εφαρμογές.

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά το πιστεύεις αυτό;!!! Ακόμα και το iphone 3g είναι καλύτερο από ένα zte blade και έχουν δώσει και τα 2 στατιστικά. Μην τρελαθούμε κιόλας! Βγάλτε όσοι έχετε android ένα screenshot να λέει τελευταία επανεκίνηση και αφήστε τα bug reports από εφαρμογές.

Sent from my iphone 5s using tapatalk

Άσε βρε Σάκη. 5 ημέρες το έχω ανοικτό και δεν έχει κάνει κιχ. Είχες android 3-4 χρόνια πριν. Καμία σχέση με τα σημερινά μεγάλα μοντέλα. Το Android ήταν σκατά και έχει γίνει ισάξιο με το iOS και με παραπάνω λειτουργίες κλπ. Βάλε να δεις youtube στην 4 ιντσών οθόνη σου και άσε μας να βλέπουμε 1080p γιατί απλά μπορούμε. Κάνε copy paste από μια εφαρμογή σε μια άλλη και άνοιξε την μια εφαρμογή μετά την άλλη. Το έχω κάνει σε 4 δευτερόλεπτα γιατί ανοίγω 2 apps μαζί στην οθόνη. Καλό το iphone, έχει λειτουργίες που τις ήθελα στο Android αλλά στην πλειοψηφία το Android πλέον είναι μπροστά. Καλημέρα και από Πέμπτη να με περιμένεις να στα εξηγήσω και από κοντά αν δεν κατάλαβες κάτι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά το πιστεύεις αυτό;!!! Ακόμα και το iphone 3g είναι καλύτερο από ένα zte blade και έχουν δώσει και τα 2 στατιστικά. Μην τρελαθούμε κιόλας! Βγάλτε όσοι έχετε android ένα screenshot να λέει τελευταία επανεκίνηση και αφήστε τα bug reports από εφαρμογές.

Έχεις μείνει λιγάκι πίσω..όχι πολύ..:hehe: κ εγώ θυμάμαι την 5970 πριν 4 χρόνια ήταν άχρηστη amd κάρτα ακόμα είναι δεν έχει αλλάξει κάτι..γουστάρω αυτή τη λογική :)

Link to comment
Share on other sites

Ναι γτ η Android δεν επρεπε να δεινει λειτουργικο σε τελευταιες εταιρειες οι οποιες βρωμιζουν το ονομα Android!

Βρομίζουν το android επειδή δεν αναβαθμίζουν τις συσκευές τους.

Link to comment
Share on other sites

Φαντασου που φτασατε να μετρατε τις μερες που εχετε χωρις Restart το κινητο...

Epic Tragic!

Εμείς κάνουμε επανακίνηση on purpose...στη δική μου περίπτωση απλά ήθελα να κλείσω τελείως το κινητό για 2 μέρες. Δεν έχω κάνει ποτε restart, γιατί απλά η συσκευή δεν κολλάει ποτέ.

Τουλάχιστον το android δεν τρώει "ABSOD" στα καλά καθούμενα και δεν χρειάζεται να μετράμε τίποτα, για όλα υπάρχουν counters πράγμα πολύ βολικό για αρκετά πράγματα.

Παίξτε εσείς με το ένα app ανά φορά και αφήστε μας στην ησυχία μας.

Α, και για την ιστορία, μακάρι το 6S να βγει με το νέο wifi/5g chip που ακούγεται, να περάσετε πάλι στην ιστορία της καινοτομίας.

Link to comment
Share on other sites

Να σας είχα όλους από μια μεριά να βλέπατε τι άκουγα από κάτι παιδιά σαν εσάς όταν είχα το Iphone 2g το 2008... Να βλέπατε επίσης την φάτσα του πωλητή στο Public όταν έλεγε για το HTC Diamond και του το έβγαλα από την τσέπη να δω αν μιλούσε για το ίδιο τηλέφωνο. Να βλέπατε όταν πάλι η μεγάλη παντοφλοοθόνη μου έγινε πολύ "mainstream" και προσπάθησε κάποιος να μου εξηγήσει πως το Note βόλευε περισσότερο από το Iphone στην καθημερινότητα... Με κουράζει αυτή η κουβέντα, αλλά ευτυχώς το κινητό μου δεν μου πρήζει τα @@, οπότε μία η άλλη...

Link to comment
Share on other sites

καπου καποτε ειχα δει το ρεκορ για τον περισσοτερο χρονο χωρις restart

νομιζω το ρεκορ κατειχαν τα xp

κατι χρονια χωρις restart

αφου μονο το ρολοι και η πασεντζα τρεχουν, τι να κολησει?

και εγω καποτε θυμαμαι που λεγανε οι πολυ προχω χιπστεραδες της εποχης "τα μακς δεν εχουν ιους"

Link to comment
Share on other sites

ε καλα οχι οτι δεν εχει δουλέψει το τηλέφωνο καθε αλλο . αλλα νταξ τωρα το να μετράμε το πόσες μερες ειναι ανοιχτό ειναι αστείο .

και το πισι μου το αφήνω ανοιχτό μέρες αλλα κανω που και που ενα ρεσταρτ ετσι για το καλο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμείς κάνουμε επανακίνηση on purpose...στη δική μου περίπτωση απλά ήθελα να κλείσω τελείως το κινητό για 2 μέρες. Δεν έχω κάνει ποτε restart, γιατί απλά η συσκευή δεν κολλάει ποτέ.

Τουλάχιστον το android δεν τρώει "ABSOD" στα καλά καθούμενα και δεν χρειάζεται να μετράμε τίποτα, για όλα υπάρχουν counters πράγμα πολύ βολικό για αρκετά πράγματα.

Παίξτε εσείς με το ένα app ανά φορά και αφήστε μας στην ησυχία μας.

Α, και για την ιστορία, μακάρι το 6S να βγει με το νέο wifi/5g chip που ακούγεται, να περάσετε πάλι στην ιστορία της καινοτομίας.

Ρε προκατειλημμένε φίλε μου, εγώ έχω να κλείσω το 5S μου 6 μήνες...so what?

Είναι και αυτό δείκτης για το ποιος την έχει μεγαλύτερη ε?

Κοίτα να δείς που στο τέλος επειδή τα αμάξια είναι ακριβά και δεν θα μπορει κανένας να τα

αγοράσει ως προέκταση του πουλιού του ή ώς έπαρση του εγώ του λόγω κόμπλεξ, θα το κάνετε

με τα κινητά σας αυτό!

Ένα app την φορά ναι! Εσύ που έχει μεγάλη οθόνη και γενικά "όλα μεγάλα" μπορεις ενώ ακους μουσική να κοιτάς και το ισοζύγιο της εταιρίας σε ένα excel γεμάτο τύπους, ταυτόχρονα να κατεβάζεις ταινία να δείς επειδή η οθόνη σου έιναι HD και τέλος με τον 4ο πυρήνα σου να κάνεις render τίποτα για να μας πείσεις και να πείσεις και τον εαυτό σου πως το κινητό σου είναι γαμάτο.

Άσχετα που εν τέλει θα καταλήξεις στο Facebook...σημασία έχει το ταξίδι...οχι ο προορισμός (λίγο πιο hipter πεθαίνεις)

PS. Μόνο όπως γράφεις

να περάσετε
φαίνεται ποιος έιναι fanboy και ποιος όχι.

H apple πέρασε στην ιστορία μόνο και μόνο που δημιούργησε το iPhone και την ένοια του smartphone

όταν εσύ και εγώ γράφαμε ακόμα σημειώσεις σε τευτέρια.

και συνεχίζει να γράφει γιατι την συζητάνε όλοι (ακόμα και εσύ την βλέπεις στον ύπνο σου κάθε βράδυ, είναι

σίγουρος πως η επιθετικότητα σου κρύβει έναν ανεκλπλήρωτο ερωτα, μάλλον λόγω micro USB) :hehe:

Καλημέρα Adrian, καλημέρα σε όλους!

Φιλάκια Adrian. Φιλάκια.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now