esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Φοράτε πάντα ζώνη! 3 άτομα είμασταν μέσα δεν πάθαμε τίποτα! Έκανε αναστροφή ο Γερμανός μόλις πέρναγα από δίπλα του!

Link to comment
Share on other sites

Ναι είμαστε όλοι καλά δόξα το θεό! 3 άτομα 3 ζώνες! Ναι το αμάξι δεν με νοιάζει η ασφάλεια θα το πληρώσει τώρα το θέμα είναι πότε. Ο γερμανός παραδέχτηκε ότι έκανε αναστροφή..εγώ είχα κ διαχωριστική και προτεραιότητα..Για να καταλάβετε τι ζώα κυκλοφορούν η οικογένεια π ήταν πίσω μου δεν σταμάτησε καν να δει τι έγινε! Πήγαινα 80 χιλιόμετρα κ αυτός έκανε τ αναστροφή την ώρα που πέρναγα από δίπλα του.. Βάλαμε μια ταμπέλα κάτω πήρε μια τούμπα κ έσκασε στο δέντρο παρακάτω..τι να πω..άγιο είχαμε!

Link to comment
Share on other sites

Ζωνη και μεσα στη πολη μη σου πω...

Στη πόλη πρέπει πιο πολύ απ οπουδήποτε αλλού, στη πόλη άλλωστε συμβαίνουν τα περισσότερα ατυχήματα.

Link to comment
Share on other sites

Περαστικα απο το σοκ, τα σιδερα γινοντε, οι ζωες ποτέ.

Ζωνη και μεσα στη πολη μη σου πω...

Πω ρε φίλε, πάλι καλά που είστε καλά γιατι το αμάξι πήγε πολύ κάτω απ'ότι έιδα!

Εγώ φοράω ζώνη παντού και πάντα ρει!

Πάντα ζώνη παντού..δεν μπορώ να κάνω ένα τετράγωνο δοκιμή αμάξι από το συνεργείο χωρίς ζώνη! Μακάρι να πάρω μια καλή αποζημίωση να πάρω άλλο ρε γμτ..κρίμα τώρα έμεινα χωρίς αμάξι! Πέρα του οτι είμαστε μια χαρά πρέπει ν δούμε τι θα γίνει κ με αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Ένα δευτερόλεπτο χρειάζεται τελικά να γίνει η στραβή.

Αφού είστε όλοι καλά, να πάτε να ανάψετε μία μεγάλη λαμπάδα μέρες που είναι και να ευχαριστήσετε τον Άγιο Φαστφιούριους τον Αναποδοτίμονο που δεν πάθατε κάτι.

Τα σίδερα θα φτιαχτούν.

Link to comment
Share on other sites

εγώ μετά απο τοσα που τράβηξα ( και ακόμα τραβάω ) όποτε πηγαίνω καμιά βόλτα με αμαξά θελω να κατεβαίνω κάτω και να μοιράζω μπουφλες . γκόμενες παππούδες καγκουρες all together και όποιον πάρει ο χάρος ναουμ . δεν υπολογίζουν τιποτα .

τωρα που θα έρθουνε και τα άλλα τα ζωα απόξω θα γίνει χαμός πάλι .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now