esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Άλλο χρώμα παίζει;

Είναι Definition το Red Phone, δεν έχει να κάνει με το χρώμα!

Google it ρε noob! :hehe:

Πάρε και την κίτρινη από τον [MENTION=543]Trabakoulas[/MENTION] και με το δίκιο του!

[MENTION=4651]Nickzzz[/MENTION] εδώ θα είμαι! θα λείπω 19-24 σε ταξιδάκι στην Πράγα (business as usual :hehe:)

Εντάξει, μισούσα που μισούσα την ανθρωπότητα ως πρός τον τρόπο που οδηγούσε.

Τώρα με 5 ημέρες βροχή μισώ και τους εξωγήινους με αυτά που έχω δει! :hehe:

Hola Amigos!

Link to comment
Share on other sites

Τι είπε για την μαμά σουυυυυ.... :hehe:

Γειααααα. Γ@$ήθηκε στη βροχή...

NA ΧΑΙΡΕΣΑΙ!!!

ΒΓΕΣ ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ΄ΜΑΞΙ ΚΑΙ ΤΡΑΒΑ ΚΑΝΑ ΧΕΙΡΟΦΡΕΝΟ!!

ΑΝΤΕ ΝΑ΄ΝΕΒΑΙΝΟΥΜΕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μόνο εγώ κάνω σε πίθηκος όταν τον παίζουν τα wireless; :hororr:

Όταν γίνω βασιλιάς θα επιβάλω RJ-45 και στα κινητά μας ε! Θα τ' απαγορέψω εγώ αυτά τα διαόλια. Μπούρδες και ασύρματα, Tesla up yours! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Πω πω μόνο εγώ κάνω σε πίθηκος όταν τον παίζουν τα wireless; :hororr:

Όταν γίνω βασιλιάς θα επιβάλω RJ-45 και στα κινητά μας ε! Θα τ' απαγορέψω εγώ αυτά τα διαόλια. Μπούρδες και ασύρματα, Tesla up yours! :hehe:

τελευταια φορα που επαιξα με ασυρματο ημουν 6 χρονων απο τοτε τα σιχάθηκα...... ο μλκσμενος ο ποντικας οπου νανε πηγαινε δεν μποραγα να παιξω C&C Timberian wars....

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας! Μιλάμε γενικά γι ασύρματα? Γιατί το σταθερό μου το έχω σε wifi για να μην έχει καμία επαφή με το ρεύμα..μην περάσει καμιά τάση από κάνα erthenet......αλλά ποντίκι και πληκτρολόγιο πάντα ενσύρματα, όχι τόσο για το πως δουλεύουν αλλά κυρίως για το θέμα με την μπαταρία!

Link to comment
Share on other sites

Πες τα ρε Τζήμερε!! Αλλά δυστυχώς χάσαμε..

Athens Voice Mobile - Φυλακισμένος φοιτητής

Με ποιον τρόπο οι άλλες ιδιότητες επηρεάζουν την ιδιότητα του φυλακισμένου; Με κανέναν! Φυλακισμένος θα πει ότι δεν είσαι ελεύθερος και αυτονοήτως δεν έχεις την άνεση να επιτελείς τα άλλα σου καθήκοντα, όπως θα τα επιτελούσες εκτός φυλακής. Η φυλακή είναι τιμωρία. Στην τιμωρία και στερείσαι και υποφέρεις. Ή λοιπόν καταργούμε εντελώς την έννοια της τιμωρίας ή, αν την αποδέχομαστε ως αναγκαίο κακό για τους παρανομούντες, αποδεχόμαστε ταυτόχρονα ότι θα ζορίζονται εκεί που βρίσκονται.

Όμως το σωφρονιστικό μας σύστημα έχει, θεωρητικά τουλάχιστον, την πρόθεση που υπονοεί η ονομασία του: να κάνει ανθρώπους σώφρονες, που έχουν, δηλαδή, σώας τας φρένας. Δεν είναι σκοπός του να τους εκδικηθεί. Έτσι, προβλέπει, από τη δίκη κιόλας, μια ντουζίνα ελαφρυντικά: μετεφηβικής ηλικίας, προτέρου εντίμου βίου, ειλικρινούς μεταμελείας, μη ταπεινών κινήτρων, και μερικά περισσότερο εξειδικευμένα. Ακόμα και όταν καταδικαστείς, πάλι προβλέπει ελαφρυντικά, ώστε ο εγκλεισμός σου να γίνει πιο υποφερτός και να βγεις χωρίς να εκτίσεις ολόκληρη την ποινή σου.

με τη λογικη αυτη πρεπει να γινουν αμεσα εκλογες και να καταλυθει η βουλη , καθως οι "νομιμοι" εκπροσωποι των ακροδεξιων (ναι για τους νεοναζι μιλαω) ειναι στην μπουζου για συσταση εγκληματικης οργανωσης [αργησε καμια 15αρια χρονια αλλα βλεπεις ηταν βολικο τωρα να γινει , whatevah] ...

η νικη του ρωμανου ηταν ενα τεραστιο στραπατσο για τον νεοαιλλυνα βολεμενο και μεγαλυτερη ικανοποιηση απο τα σχολια της χριστινας σιδερη δεν υπαρχει ...

καλημερα κοσμε .

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα, ρε venisk ετσι δεν εχεις μεγαλυτερο ping ομως σε multi?

Δεν έχω παρατηρήσει καμία διαφορά ρε..

Ανεξάρτητοι εδώ σας έχω...

9ulrriQ.jpg

Σιγά σιγά με την πολύ ανεξαρτησία μην πάθετε τίποτα!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now