esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

καλημερα σε ολους και καλη βδομαδα!

Καλημέρα!! Θα γίνω Πατέρας !!

Ο tsan μου έλεγε στο πρωτο γινεσαι τερας και στο 2ο πατέρας :hehe: αρα εχεις ακομα :hehe:

Συγχαρητηρια, ειναι η μεγαλυτερη αλλαγη στην ζωή σου :D

αρχισε απο τωρα να κοιμασαι καλα, θα σου χρειαστει μετα :D

Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω ότι έχουν κάνει το bullying μόδα... Υπάρχει από αρχής του κόσμου. Ξαφνικά μας πειράζει. Δε μας πειράζει που οι γονείς δεν ξέρουν να μάθουν στα παιδιά τους να το αντιμετωπίζουν, μας πειράζει που ο άλλος γονιός δεν έμαθε στο παιδί του να μην το κάνει. Πάντα ο άλλος φταίει.

Link to comment
Share on other sites

Να σημειωσω πως σπασανε και τα 2 ελαστικα απο την αριστερη πλευρα... Το μπροστα ειναι αυτο που ανοιξε πορτα ολοκληρη...

Οποιος οδηγει καταλαβαινει τι ακολουθησε!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα σε ολους και καλη βδομαδα!

Ο tsan μου έλεγε στο πρωτο γινεσαι τερας και στο 2ο πατέρας :hehe: αρα εχεις ακομα :hehe:

Συγχαρητηρια, ειναι η μεγαλυτερη αλλαγη στην ζωή σου :D

αρχισε απο τωρα να κοιμασαι καλα, θα σου χρειαστει μετα :D

Hahaha ευχαριστώ ρε μαν!

Link to comment
Share on other sites

Sorry κιόλας, αλλά με τόσο χαμηλού προφίλ ελαστικά στους Ελληνικούς δρόμους, πάτε γυρεύοντας...

Συμφωνώ 10000% πάλι καλά που δεν έπαθες μεγαλύτερη ζημιά [MENTION=6068]Rage[/MENTION]..

Link to comment
Share on other sites

Η μαμά διάσταση είναι... Στη μαμά ζάντα με μαμά ανάρτηση.

Και εμένα η μαμά Honda μου έδωσε 170 ίππους στο δεξί χέρι, αλλά αν τους βγάλω στο δρόμο, πάω γυρεύοντας.

Για να μην παρεξηγηθώ, δε σου λέω "καλά να πάθεις", αλλά όσοι έχουμε την τρέλα της ταχύτητας, ξέρουμε ότι αυτά παραμονεύουν σε κάθε λακούβα κι ευχόμαστε να μην είμαστε άτυχοι, ενώ παράλληλα, πολύ προσεκτικοί. Όταν ζω σε μια χώρα που το ανώτατο όριο ταχύτητας στους αυτοκινητόδρομους το παραβιάζω πριν βάλω 2α, φταίω κι εγώ που πήρα τέτοιο θηρίο.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now