esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Μπαρμπάδεψε λες ο big boss :big_boss: και γκρινιάζει για την νεολαία; :shifty:

Η νεολαία δεν έχει ??? να κινήσει την αγορά.

Εκεί κολλάω λίγο.

Κάνω σκέψεις για το hwbox, γι'αυτό είμαι διστακτικός και ρωτάω.

Link to comment
Share on other sites

Είναι όπως τα παιδιά αυτής της γενιάς δεν βγήκαν ποτέ ν παίξουν μπάλα στη αλανα.. Παίζουν στο ps4 ή ακόμα χειρότερα βλέπουν κάποιον άλλο να παίζει γι αυτούς!!!

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

( Προσωπικά, πέραν της πλάκας, και ενώ δεν έχω δει αθροιστικά ούτε 100 ώρες streaming, πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει η φάση.

Όπως και με τα podcast, ίδια φάση. Δωρεάν εξειδικευμένο mumbling content σε μια εποχή που τίποτα δεν είναι δωρεάν και άπειρος κόσμος αράζει στα σπίτια του, είτε επειδή είναι ηλικιακά μικρός και έχει περίεργους γονείς, είτε γιατί απλά δεν έχει χρήματα. )

Link to comment
Share on other sites

( Το "Renault" την ώρα που το γράφεις, με όλα αυτά τα γράμματα που εσύ κάθεσαι και τα γράφεις αλλά εκείνα δεν προφέρονται, δεν σου έρχεται να χαστουκίσεις ένα κουταβάκι; :hehe: )

Edited by caution
Link to comment
Share on other sites

Καλό ΧΕΙΜΩΝΑ και σε σένα αδερφέ! :T:

:hehe:

KGCzvFGpg2zMDJ52dEFp5bEABYcuyY9QYA7ZS2pDyOve61QS4l_Bt1ce1bqpcQrCFnnk=w300

( Το "Renault" την ώρα που το γράφεις, με όλα αυτά τα γράμματα που εσύ κάθεσαι και τα γράφεις αλλά εκείνα δεν προφέρονται, δεν σου έρχεται να χαστουκίσεις ένα κουταβάκι; :hehe: )

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχχα κλαιω

Link to comment
Share on other sites

( Το "Renault" την ώρα που το γράφεις, με όλα αυτά τα γράμματα που εσύ κάθεσαι και τα γράφεις αλλά εκείνα δεν προφέρονται, δεν σου έρχεται να χαστουκίσεις ένα κουταβάκι; :hehe: )

Ρε ανησυχώ..εντάξει πρωί πρωί μου το εξήγησες τώρα? 13:40 το μεσημέρι τι έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now