esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

5 θα το πει αλλα δεν θα ειναι αυτη η σχεδιαστικη "αηδια" που εχουν σαν αποκαλυψη και δειχνουν ολα τα σαιτ με το νεο ντοκ κονεκτορα και κολοκυθια τουμπανα..!!!!!:P

Λες να μην βαλουν τον κωλοκονεκτορα αυτον; Ολοι λενε οτι θα τον εχει 100% μακαρι οχι ομως γιατι εχω παρει καλωδια ενα σωρο για οπου ειμαι.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Λες να μην βαλουν τον κωλοκονεκτορα αυτον; Ολοι λενε οτι θα τον εχει 100% μακαρι οχι ομως γιατι εχω παρει καλωδια ενα σωρο για οπου ειμαι.

Sent from my iPhone using Tapatalk

τι θα το αλλαξεις δηλαδη?!!!παρε ενα ασχημο κινητο επιτελους που "σκοτωνει"!!!! (το gs3 λεω!:P)

οι λαμακαδες ενα micro usb να συμορφωθουν με την οδηγια δεν ψηνονται να βαλουν?!!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες...

Πρωί στη δουλειά και βαριέμαι... πάω για τσιγάρο...

Υ.Γ. Άσχετο αλλά τώρα το θυμήθηκα... Δεν φτάνει που δεν μου φτάνουν τα 6TB storage στο HTPC, ξύπνησε και η γυναίκα και κατεβάζει πλέον όλες τις ταινίες σε 1080p...

Βλέπουμε ρομαντικές κομεντί σε φουλ χάι ντεφινίσιον.... έλεος....

Edited by jax7480
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα! :D

Καλημέρες...

Υ.Γ. Άσχετο αλλά τώρα το θυμήθηκα... Δεν φτάνει που δεν μου φτάνουν τα 6TB storage στο HTPC, ξύπνησε και η γυναίκα και κατεβάζει πλέον όλες τις ταινίες σε 1080p...

Βλέπουμε ρομαντικές κομεντί σε φουλ χάι ντεφινίσιον.... έλεος....

Και εμενα με ρωταει αλλα δεν της λεω... χεχεχε.... της εχω δειξει το streaming και την αφηνω να κανει οτι θελει!

Παντως και εμενα μου την σπαει λιγο το ολο θεμα που κατεβαζεις ταινιες πια απο 1.2GB και πανω... παλια θυμαμε ταινια 700-800mb avi ΜΟΝΟ, και επαιζαν παντου... τωρα μας εχουν MKV, OBF, και δεν ξερω και εγω τι αλλο και 3-4GB η καθε ταινια, και δεν τα παιζει πια το ps3, και τα μεγαλα τα αρχεια μεχρι να τα φορτωσει να τα τρεξει περναει κανα 20λεπτο! :/

Link to comment
Share on other sites

Ω ρε φίλε έχεις γενέθλια ωρέ?

Ονομαστική γιορτή είναι παίδες. Admin σου λέει μετά...:P

Γιορτάζουν σήμερα Τετ 05 Σεπ 12:

Ζαχαρίας, Ζάχαρης, Ζάχαρος, Ζαχάρω, Ζαχαρούλα, Ζαχαρίτσα, Ζαχαρένια, Ζάκι, Ζάκης

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now