esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Amdαδες κουρασμένοι από το θέμα σας έχω νέα! Το άχρηστο σε γραφικά cod έγινε ακόμα χειρότερο απ ότι ήταν!! Τρέχει λοιπόν τέρμα στα μπρίκια σας @MetallicGR!! :hehe: @John-X ακόμα και στο δικό σου τρέχει φίλε @antonis!! Εμπρός μια νέα εποχή στα μπρίκια!!! :hehe:

Το ghosts ειλικρινά είναι χειρότερο κ απο το black ops! Πρέπει να είναι βασισμένο στην μηχανή γραφικών "paint" των windows με εφέ "screensaver" το μόνο που το σώζει κάπως είναι η δυσκολία στο veteran είναι ένα κλικ πάνω από το αστείο σε δυσκολία bf4!

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Νταξ, όλα αυτά σχεδιάστηκαν περισσότερο για το online παρά για το single player...

Δεν έχω προλάβει να δω benchmarks, αλλά φαντάζομαι πάνε καλά στα AMD επειδή προφανώς θα είναι και optimized για τις νέες κονσόλες.

Link to comment
Share on other sites

Σακη που εισαι εσυ χαμενος ρε???εχω να σε δω καιρο εδω μεσα or is just my imagination?

Sup!

Μόλις Επέστρεψα να βρώ 3 σταγώνες υγρό κατω απο το πύργο μου.... Great! :/ κάπυ χάνει, και φαίνετε οτι θα γίνει complete teardown το σουκου :(

Μike πραγματικα φιλε αυτο δεν μου εχει τυχει ποτε ουτε καν τοτε που ειχα φτιαξει ενα πολυ overkill watercooled 932.....τι εχεις βαλει μεσα βρε και σου εχασε :P ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε τρελογκαζιαροjohn μπαίνω πιο σπάνια γτ δουλεύω και γενικά έχω πολλά τώρα τελευταία αλλά κρατάω ακόμα επαφές και δεν χάνω επεισόδια. Ξέρω ας πούμε ότι ακόμα η AMD είναι γτπ :hehe::hehe:

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που χαζεύεις στην ελληνική αγορά και περι αγγελιών σε foroum μπαίνεις ebay & amazon πέφτει στο 0 η ψυχολογία σου και αναρωτιέσαι..

Πόσο πίσω είμαστε ακόμα και σε αυτόν τον τομέα..δηλαδή διαφορές της τάξεως 50-60% κάτω at least..ένα πάτημα να βρούμε έξω μια χαρά είμαστε :P

Καληνύχτεςς

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now