esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ελπίζω μόνο ο αντικαπνιστικός να μην επηρρεάσει τον Hipro... Εσύ Γιώργο μπορείς να καπνίσεις όπου γουστάρεις. Έχεις το ελεύθερο από εμάς...:D:P

Link to comment
Share on other sites

Μάκη όποτε θες πάρε το "ποδηλατάκι" σου και πάμε κόντρα :D Εγώ θα οδηγάω την CM200T του πατέρα μου :P

Μιλάμε βρήκα και φωτογραφία της στο google :D Εμάς είναι σε μαύρο χρώμα και έχει καινούριες εξατμίσεις ... :P Σήμερα στην ευθεία που περνάει από Carrefour & Lidl έπιασα 110 με τρίτη ... όταν έβαλα τετάρτη κρέμασε και ξενέρωσα :hehe: Ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι 100, 101, 104, 106, 107, ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, 108, ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι, 109, ΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙιιιιιιιιιιιι, 110, κλακ (αλλαγή σε τετάρτη), ουυυυυυυυυυυυυυ 105, ουυυυυυυυυυυ, 100 :hysterical::hehe: Ρωτήστε τον Jerry την ξέρει την ευθεία, εκεί με γρήγορο μοτέρ πιάνεις 200 :hehe:

honda-cm200.jpg

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

OMG εκεί κοντά στο νοσοκομείο λες;

Κάθε φορά που πάω εκεί είναι ενας γύφτος με μια μαύρη 316 και μπλέ neon κάτω. Τελευταία φορά κρέμασε η καγκουροεξάτμιση και άρχισε να σερνεται στον δρόμο :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε, ένα Lidl και ένα Carrefour έχουμε στα Χανιά :D

Στην γιαγιά μου πήγαινα, μένει λίγο πιο πίσω από το νοσοκομείο. Εγώ δεν φταίω πουθενά, από μικρό παιδί που πήγαινα να παίξω εκεί στην γειτονιά της γιαγιάς μου, πηγαίναμε τα βράδια παρεάκι πάνω στο Πλατάνι (ένα συγκεκριμένο σημείο της Εθνικής Οδού) και βλέπαμε κόντρες :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now