esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εξελισσει water injection

Αυτό δεν υπάρχει εδώ και κάτι δεκαετίες?

Υπάρχει. Περίπου από τον 2ο Π.Π. Αλλά σαν "εργοστασιακό" χαρακτηριστικό δεν πρέπει να έχει ξανακυκλοφορήσει.

Και επίσης τώρα το παρουσιάζουν σαν κάτι που θα προσφέρει οικονομία, όχι επιδόσεις. :P

Η μεθανόλη του G είναι ακόμα πιο "ειδικό".

Link to comment
Share on other sites

Σπέρες από την ηλιόλουστη Κατερίνη! Working... cleaning(μόνο εμένα δεν βρήκα εκεί μέσα στα σασί τους wtf!) & formating 2 laptops, babysitting την μικρή ταυτόχρονα και πίνω 2πλό ελληνικό σε κούπα!

Χρόνια Πολλά στις απανταχού μανάδες!

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν σκοπεύω να τρέχω 3 virtual μαζί :hehe:

έχω δώσει 6gb στα 10 και από 4 στα άλλα δυο οπότε αν δώσω σε ολα από 4 μπορώ να τρέξω και 4 ταυτόχρονα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

μπα δεν σκοπεύω να τρέχω 3 virtual μαζί :hehe:

έχω δώσει 6gb στα 10 και από 4 στα άλλα δυο οπότε αν δώσω σε ολα από 4 μπορώ να τρέξω και 4 ταυτόχρονα :hehe:

Με λίγα λόγια δε σου φτάνει η RAM! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=53]Wizard![/MENTION]

τι εγινε μαν, δεν ξεκινησε ο Perc ?!? jk :hehe:

Η αληθεια ειναι οτι κι εγω εφαγα σαβουρα πρωϊνιατικα, λογω μικρου σκαλοπατιου που δεν ειδα...

Παραλιγο να μου φευγε ο αστραγαλος... Ευτηχως περπατουσα ωρα και ειχε προλαβει να ζεσταθει.

Καλημερα απανταχου συμφοριτες !!

Link to comment
Share on other sites

@Wizard!

τι εγινε μαν, δεν ξεκινησε ο Perc ?!?

Ανοίγω την πόρτα του σπιτιού (μονοκατοικία) κι βρίσκεται στο χώρο του Ράμα (45κ λυκόσκυλο) ένα τεράστιο χαλί πεσμένο, μάλλον από το μπαλκόνι της διπλανής. Επειδή το ζώο το είχε ήδη φάει, θα έχουμε ιστορίες. Δε φταίει το σκυλί, αλλά θα υπάρξει γκρίνια.

Στο δρόμο ερχόμενος εδώ, τσακώθηκα με δύο στο δρόμο, γιατί άνοιξαν το παράθυρο και πέταξαν ένα πακέτο τσιγάρα κι ένα κουτάκι από χυμό.

Ο πρώτος, ζήτησε συγνώμη (σιγά μην το εννοούσε, θα το κάνει ξανά) ενώ ο δεύτερος όταν του είπα "και στο σπίτι σου κάτω τα πετάς τα σκουπίδια;" μου απάντησε με χαμόγελο ένα "ναι", έκλεισε το παράθυρο κι έφυγε... Εγώ ήμουν στο δίλημμα να τον ακολουθήσω και να του σπάσω τον καθρέπτη, ή να πάω στη δουλειά μου. Ήρθα δουλειά.

Όπου, με το που άνοιξα το πάτησα ctrl+alt+del για να κάνω login, σχεδίασε κάποια κομμάτια της οθόνης, και μετά δεν ανταποκρινόταν ούτε ποντίκι, ούτε πληκτρολόγιο. Μπήκα με remote κανονικά, και μετά ξεκόλλησε, για να το ανοίξω και να διαβάσω 2-3 emails με θέματα που πρέπει να λύσω άμεσα...

Αυτά :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now