esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Ζάχο είσαι υπερβολικός.. Η 5.1.1 είναι άψογη το κινητό δεν κολλάει δεν ζεσταίνεται και η μπαταρία κρατάει ακόμα παραπάνω.. Εγώ δεν έχω κανένα θέμα.

Καλησπέρα σας!!

Sent from my SM-N910C

Link to comment
Share on other sites

Ζάχο είσαι υπερβολικός.. Η 5.1.1 είναι άψογη το κινητό δεν κολλάει δεν ζεσταίνεται και η μπαταρία κρατάει ακόμα παραπάνω.. Εγώ δεν έχω κανένα θέμα.

Καλησπέρα σας!!

Sent from my SM-N910C

Δεν ξέρω για την 5.1.1. Χθες την έβαλα. Σε μερικές μέρες θα σου πω. Η 5.0.1 πάντως είχε περισσότερα θέματα απ'ότι όλες οι προηγούμενες εκδόσεις μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Μια μπύρα για πρωινό πάντα βοηθάει :hehe:

Το ξήμερωμα για να σβήσω χτύπησα 2 μπύρες μαζί με μια special μακαρονάδα.:very_drunk::very_drunk:

Σηκώθηκα στις 1 και λέω Θάνο δεν είσαι για πολλά ήπια νερό και ξάνα στο κρεβάτι μέχρι τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Καλημερες.

Καλημέρα!! Είναι τρομερή η 5.1.1 του χω αλλάξει τα φώτα 2 μέρες, το κινητό δουλεύει σαν να έχει Intel μέσα!!!

Sent from my SM-N910C

Μετα απο 2 μερες δοκιμων εχω να πω πως το τηλεφωνο επρεπε να εχει κυκλοφορησει με 5.1.1. Μεχρι τωρα ολα δουλευουν αψογα. Ο καιρος θα δειξει βεβαια αν θα παραμεινει ετσι.

Link to comment
Share on other sites

TROLL LEVEL 15.000...

Μολις εκανα το ποστ για το νεο firmware το τηλεφωνο εκανε restart. ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!

Γελοιοι αρκουδέηδες στη Samsung...Σας βαρεθηκα. Φετος iphone μου φαινεται για να ησυχασω...

Link to comment
Share on other sites

Το note 4 μου δεν έχει κάνει ποτέ restart, μπορεί να έχει πρόβλημα!

Ζάχο αν πάρεις iphone να ξέρεις πως θα σε κάνω mention μαζί με τον [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] συνέχεια! Μπανάνες level 15001!! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now