esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

έτοιμη η

9s31aa6cl0tb8adb9j_thumb.jpg

Επιτέλους και ένας σοβαρός άνθρωπος σε αυτό το φόρουμ... Μπράβο παιδί μου Sol...Εύγε. :hehe:Γεμίσαμε βάρβαρους γερμανούς και σχισομάτες γιαπονέζους... :big_boss:

:P:p

ΑΝ7 και Sol καλορίζικα και καλοτάξιδα!!!:tolya:

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανα καλό παιδί αν υπάρχει τπτ σε ΜΕΤΡΟ κοντά στο Πλαίσιο στο Περιστέρι???

Απο τον Αγιο Αντωνιο εχει λιγο περπατημα . Οχι πανω απο 10 λεπτα . Εχω κανει μερικες φορες αυτο το δρομολογιο .

Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη τριχοειδη και νεο avatar . Μου ειχαν δωσει απο το μαγαζι λαθος διαμετρο τελικα . Και εψαχνα 3 μηνες τι συμβαινει ... :P

Δεν εχει μονωθει πληρως ακομη ... Ελπιζω να δω τα -110C στον αερα ! :D

Link to comment
Share on other sites

Καλά το είδα εγώ το πιο έντονο πρασινάκι

Άντε και -120 :D

BTW το χω πει και το ξαναλέω:

Τα AKG K701 είναι μουσική αποκάλυψη, ειδικά στην κλασική μουσική.

ΔΕΝ εχω δώσει ποτέ καλύτερα 200? στη ζωή μου

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα 680 εδώ και 20 χρόνια με τα οποία δούλευα καθημερινά για 7 χρόνια DJ... Κορυφαία! Θα τα χρησιμοποιούσα ακόμα αλλά έσπασε το πάνω μέρος και δεν αξίζει να τα φτιάξω :(

Link to comment
Share on other sites

ασε ρε... σε έχω for fun... πιάσε το 5πλάσιο κ μετά μίλα...

επιχειρήσεις παροχής υπηρεσιών διαδικτύου και δικτυακών παιχνιδιών εξαιρούνται

:suck::drinks:

ε και εγώ diablo 2 έπαιζα non stop 38 ώρες

ο mortis δε το σηκώνει το τηλ του... κάτι δε πάει καλά με έναν proliant και τους 2 seagate του

Link to comment
Share on other sites

http://www.in.gr/news/article.asp?ln...4&lngDtrID=251

Έως 1.170 ευρώ το μηνιαίο κόστος ζωής για τη γενιά των 700 ευρώ

--------------------------------------------------------------------------------

Από 840 έως 1.170 ευρώ είναι το μηνιαίο κόστος ζωής του εργαζόμενου που δεν έχει ακόμα αποκτήσει οικογένεια, σύμφωνα με τους υπολογισμούς του Ελληνικού Κέντρου Καταναλωτών.

Έτσι ένας νέος που κερδίζει περίπου 700 ευρώ το μήνα παρουσιάζει έλλειμμα που μπορεί να φτάσει και τα 470 ευρώ.

Αναλυτικά, στα έξοδα υπολογίζεται το ενοίκιο (240-300 ευρώ), τα κοινόχρηστα (50-70 ευρώ), οι αγορές στο σούπερ μάρκετ (150-200 ευρώ), τα έξοδα για τους λογαριασμούς τηλεφώνου-νερού-ηλεκτρικού (80-110 ευρώ), τα τσιγάρα-κινητό-βενζίνη (160-250 ευρώ), η σύνδεση στο Ίντερνετ (έως 30 ευρώ), η έξοδος (70-100 ευρώ) και διάφορα άλλα έξοδα (έως 100 ευρώ).

Επειδή ο Κούλογλού είπε τα παρακάτω τον διώξανε απο την ΕΤ1?

ELEOC

Link to comment
Share on other sites

Και για αυτό αλλά και για ένα ρεπορτάζ που έδειξε για τον καινούργιο εθνοπατέρα μας Πούτιν, τις ημέρες μάλιστα που ο Καραμανλής υπέγραφε τη συμφωνία για το ρωσσικό αέριο...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα ο κουλογλου τελευταια μονο μεταφρασεις απο ξενα ντοκυμαντερ εκανε. επαιρνε ενα ξενο εβαζε και 2-3 δικες τους συνεντευξεις , 20 λεπτα στο φουρνο στους 250C και ετοιμο. ε ενταξει καλος ειναι αλλα οχι τοσο καλος ωστε να μπορω να πω με σιγουρια οτι τον εδιωξαν επειδη το επαιξε αναρχα, που καμμια σχεση

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now