esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Γιατί, στο hwbot δεν ανεβαίνουν σκορ από hdtach κλπ? Πιστεύω στα δισκάκια θα σκίζει... Εγώ δεν έχω account... Είναι τόσο απλή η διαδικασία?

Από την άλλη, από ότι έχω καταλάβει, δε μετράνε μόνο τα απόλυτα σκορ, αλλά και ανά κατηγορία. Αν λοιπόν δεν έχει κανείς άλλος αντίστοιχο μηχανάκι εκεί, δε θα πάρει 1η θέση? Ρωτάω, δεν ξέρω...

Link to comment
Share on other sites

Κάνε μια εγγραφή ωρέ...

2 λεπτά θα σου παρει...

Αυτή είναι όλη η λίστα με τα banchmarks που μπορείς να ανεβάσεις

http://www.hwbot.org/results.hall.of.fame.do

Και αυτά τα 2 ευνοουν πολύ τους πολυπύρηνους

http://www.hwbot.org/hallOfFame.do?type=result&applicationId=15

http://www.hwbot.org/hallOfFame.do?type=result&applicationId=14

Και παίζει να έχεις μία απο τις πρώτες θέσεις WorldWide χωρίς καν κλόκια..:D

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πρόβλημα να κάνω εγγραφή, απλά τη διαδικασία ρωτάω γιατί δεν το έχω ξανακάνει ;)

Λες να είναι πιό πάνω από του Chosen? Παίζει με 4x Xeon X7350 @ 2926mhz. Δεν ξέρω τι μοντέλα είναι οι δικοί μας, μόνο ότι είναι 4πύρηνοι

Link to comment
Share on other sites

Και ο σερβερ που κολλαει? :P

Μα online είναι όλα. Δεν είμαστε ταξιδιωτικό γραφείο εμείς. Τα ταξιδιωτικά μπαίνουν στο σύστημά μας και βρίσκουν δωμάτια για τους πελάτες. Επίσης επικοινωνούμε με τους 6 μεγαλύτερους χονδρέμπορους στον κόσμο για να πάρουμε διαθεσιμότητα από ξενοδοχεία που δεν έχουμε σύμβαση εμείς. Σκέψου ότι στη βάση υπάρχουν όλα τα ξενοδοχεία, όλα τα δωμάτια και τιμή ανά ημέρα γιά όλο το χρόνο, στα οποία φυσικά γίνεται η αναζήτηση. Μιλάμε για εκατομμύρια εγγραφές που ανανεώνονται και συνέχεια γιατί αλλάζουν τιμές και κλείνονται δωμάτια :)

Link to comment
Share on other sites

Πλεόν κοντεύω δύο εβδομάδες χωρίς internet... Κάθε μέρα τηλ και κάθε φορά μου λένε πως θα πουν στους (καταπληκτικούς) τεχνικούς τους να με βάλουν σε προτεραιότητα. Αφού μου είπαν ότι δεν παίζει βλάβη στην γραμμή και ότι έχει χαλάσει το router μου, είπα πριν παώ να σκάσω ένα 50άρι ευρώ (κάπου τόσα μου ζήτησαν γιατί είμαι εκτός εγγύησης) να δοκιμάσω ένα modem ενός φίλου (Hohenstaufen thnx a lot:p). Το βάζω και τίποτα...το λαμπάκι της dsl δεν ανάβει... Αύριο θα ζητήσω να περάσει τεχνικός από το σπίτι γιατί πλέον μπαίνω από το wireless ενός φίλου μου που μένει στον κάτω από εμένα όροφο και δεν παλέυεται 4- άτομα σε ραμμή 1ός mbit...

Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί φίλοι,

Βλέποντάς σας να βασανίζεστε, να απογοητεύεστε από τη συμπεριφορά της κοινωνίας απέναντί σας, να απομονώνεστε μόνοι σας στα προβλήματά σας, έψαξα και σας βρήκα τη λύση !!!!!

Μπορείτε να καλέσετε άφοβα, να πείτε τι σας βασανίζει, να σας ακούσουν, να σας βοηθήσουν. Μη ντραπείτε να ανοίξετε την καρδιά σας.

Περιμένω να μου πείτε νέα .

Η Γραμμή επικοινωνίας που πρέπει να καλέσετε είναι η : 211-2112011

Δοκιμάστε και θα με θυμηθείτε.

Link to comment
Share on other sites

Το λοιπόν .

Στο 134 , όσοι είστε από Αθήνα., μη παίρνετε .

Τελεί υπό κατάληψη , μέχρι και την επόμενη εβδομάδα , οπότε και δεν θα εξυπηρετηθείτε .

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now