antartisg7

κανενα ετσι λιγο παλιο game

Recommended Posts

γεια σας ρε μαγκες.να'μαι παλι,απλως τωρα θα ηθελα να μου πει καποιος,κανενα παιχνιδακι ετσι ψιλο καλο παλιο,γιατι οι δυνατοτητες,του pc μου δεν ειναι και τοσο[βλεπε καλυτερη καρτα γραφικων,drivers corner]δυνατες.εχω παιξει καλα ετσι οπως ειμαι [hitman-riddic-area51-fear,κ.α]

Να ασχοληθουμε και εμεις οι αδυνατοι με κατι.ευχαριστω ρε φιλαρακια!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

pacman!!!

Είναι από τα αγαπημένα μου και παίζει παντού:P

το pacman το επαιζα το '82-83 δεν θυμαμαι [μαγκακο]που εσυ λογικα ησουν τι αραγε:que:....καλο ειναι και το ps3 me 46'' T.V.

:kiss:...

Link to comment
Share on other sites

μόνο first person shooters ή ότι να ναι?

αδερφε καλημερα.καλα ειναι τα first person shooters αλλα και action,adventure.να εχει ξερεις ξυλο,πιστολιδι,zompie...διαφορα ξερεις.ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Unreal Tournament 2000 !!! Τo είχα κάψει :big_boss:

System Shock 2, Shadowman, Soul Reaver 2, Tomb Raider III & IV, Fifa '98/'99, Road to World Cup '98, World Cup '98, Moto Racer, Mortal Kombat 4, Need for Speed 2, NBA Live 2000, Carmagedon (ποιο ακριβώς ήταν δεν θυμάμαι)...

Link to comment
Share on other sites

Devil May Cry 3, Painkiller, Max Payne, Max Payne 2, Deus Ex (καταπληκτική πρόταση από το φίλο george_o/c), Deus Ex 2 (όχι όσο καλό ήταν το πρώτο), System Shock 2, Splinter Cell Chaos Theory, Splinter Cell Pandora Tomorrow...Αυτά προς το παρόν...Μόλις μου έρθει κάτι άλλο θα το γράψω.

Link to comment
Share on other sites

Devil May Cry 3, Painkiller, Max Payne, Max Payne 2, Deus Ex (καταπληκτική πρόταση από το φίλο george_o/c), Deus Ex 2 (όχι όσο καλό ήταν το πρώτο), System Shock 2, Splinter Cell Chaos Theory, Splinter Cell Pandora Tomorrow...Αυτά προς το παρόν...Μόλις μου έρθει κάτι άλλο θα το γράψω.

Κατ' εμέ το πρώτο Splinter Cell ήταν το καλύτερο. Επίσης χαίρομαι πολύ που αναφέρθηκαν τα Max Payne, απ'τα αγαπημένα μου games EVER και τα δύο. Πιο πολύ όμως το πρώτο γιατί ήταν original (διορθώστε με αν κάνω λάθος). ;)

Link to comment
Share on other sites

Max payne...pfff Ωραίο game μόνο που προσπαθείς να πεθάνεις!!!Ε ναι αμα εχεις κάποια εμπηρεία σε soot em up παρα είναι γραφικό!

Αδερφέ δυστιχός Rpg και Strategy(turn base και real time)!Δοκίμασε Oblivion,woolfenstain,thief,wow,outcast,worms (τα σπάει οχοαχοαχοαχο),lemings( χοαοχοαχοαοχ!)!Τερσπα εχει games κάργα για ότι μηχάνιμα και να έχεις!Personaly δεν θα κοίταγα γραφικά τρελά οσο game play και story line (Baldur's,neverwinter,icewind,starcraft,dune..κτλ,κτλ)!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ καίγομαι στο Green TD @ Warcraft 3: Frozen Throne aka BNET και στο Bloons Tower Defense 4 (το οποιό μοιάζει με το Green TD, αλλα είναι flash :D).

Αυτά από μένα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now