ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Μολις ξεκινησα το Heartstone της Blizzard.

Παρα πολυ ωραιο μεχρι στιγμης, πολυ συντομο, απλο , με ωραια εφε που δεν κουραζουν το ματι, το xp απο οτι βλεπω ειναι σχετικα ευκολο. Ειναι ακομα σε beta αλλα αξιζει τον κοπο! :)

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα το Portal 2 στο 360.. τελείως mindf@ck και σκαλωματικό! Μπήκε στις προσωπικές φαβορίτες μου!

Αν είχες παίξει το πρώτο Portal, ίσως να μην ίσουν τόσο ενθουσιασμένος.

Link to comment
Share on other sites

Αν είχες παίξει το πρώτο Portal, ίσως να μην ίσουν τόσο ενθουσιασμένος.

Δηλαδή το Portal 2 είναι μια πατάτα σε σχέση με το 1? Δηλαδή αν παίξω τώρα το 1 θα ενθουσιαστώ περισσότερο? :D

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το Portal 2 είναι μια πατάτα σε σχέση με το 1? Δηλαδή αν παίξω τώρα το 1 θα ενθουσιαστώ περισσότερο? :D

Το Portal 2 δεν προσέφερε τίποτα παραπάνω πέραν της μεγαλύτερης διάρκειας του παιχνιδιού με μια ανούσια περιήγηση στα συντρίμια της Aperture Science.

Τα blue/orange fluids ήταν το μόνο extra.

Link to comment
Share on other sites

Μολις ξεκινησα το Heartstone της Blizzard.

Παρα πολυ ωραιο μεχρι στιγμης, πολυ συντομο, απλο , με ωραια εφε που δεν κουραζουν το ματι, το xp απο οτι βλεπω ειναι σχετικα ευκολο. Ειναι ακομα σε beta αλλα αξιζει τον κοπο! :)

Το δοκιμασα σε ενα φιλαρακι και ενθουσιαστηκα παρα πολυ καλο game τωρα περιμενω να βγει σε κανονικη εκδοση γιατι δεν παιζει πουθενα beta key :(

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμασα σε ενα φιλαρακι και ενθουσιαστηκα παρα πολυ καλο game τωρα περιμενω να βγει σε κανονικη εκδοση γιατι δεν παιζει πουθενα beta key :(

εγω εκανα request απο το καλοκαιρι και πηρα το παιχνιδι στο account μου χθες-προχθες, μην την ψαχνεις, εχει πολυ περιμενε η φαση. ενα φιλαρακι μου ειπε οτι η blizzard ανα βδομαδα επιτρεπει σε 1000 ατομα να το κατεβασουν για να παιξουν το παιχνιδι απευθειας απο τα account τους, τωρα αυτο ποσο ειναι αληθεια τι να σου πω δεν το γνωριζω. σε μια αλλη συζητηση που ειχα μου ειπαν οτι το παιχνιδι θα γινει free στο τελος του μηνα, αυτο μου ακουστικε λιγο μουφα εδω που τα λεμε γιατι εχουν πολλα πραγματα να αλλαξουν και το παιχνιδι πρεπει να γινει balanced οσο το δυνατο γινεται.

Anyway, ειναι πολυ διασκεδαστικο, γρηγορο , εξυπνο και με λιγη τυχη πας μπροστα χεχε

Link to comment
Share on other sites

Hearthstone? Open Beta is Here! - Hearthstone

σε λιγες μερες θα ανοιξει και στα αλλα regions!

amdnord#2335 add me!

γιαβρι σε 'κανα αντ

για οποιον αλλο θα παιξει και θελει να χαβαλεδιαζει εδω ειμαι και γω lospsi#2932

Σημερα επιτελους μπηκα και εγω M1ts0ul4S το nick μου :)
Punder#2633 εδώ! να ανοίξω official page [MENTION=230]AMDnord[/MENTION]?

rizlapapers#2211 εδώ, κάντε με add να μην ψάχνω πως γίνεται :hehe:

Edited by George_o/c
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now