Recommended Posts

Βάλε μουσική, φτιάξε και μια προέκταση για το καλαμάκι του καφέ ( για να μην απασχολείς τα χέρια σου :D ) και ξεκίνα..

Καλή αρχή!

hahahahahaha....

Τι προεκταση?! τοσο σωληνα 1/2" τι το εχουμε?!

Link to comment
Share on other sites

hahahahahaha....

Τι προεκταση?! τοσο σωληνα 1/2" τι το εχουμε?!

ΛΟΛ μικε! με το μισοιντσο μια ρουφηξια θα κανεις ολ οτο ποτηρι!

Αντε προχωρα το :T:

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειχε επρασει τα 1000 κυμαμτα και δεν ξερω και εγω σε τι αποθηκες τα φυλανε, θα το ειχα κανει...

ισως στο επομενο update να σας δειξω ;)

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω στους ανθρωπους που ψηφισαν το project μου, και μου χαρησαν την 3η θεση (σε ενα project το οποιο δεν ειχε τελιωσει).

Ελπιζω μεσα στην επομενη εβδομαδα να το εχω τελιωσει.

Εφυγαν τα σχεδια να πανε προς υδροκοπη, 500mm X 250mm X 14mm.

για να δουμε!

Link to comment
Share on other sites

Ενα μεγαλο ευχαριστω στους ανθρωπους που ψηφισαν το project μου, και μου χαρησαν την 3η θεση (σε ενα project το οποιο δεν ειχε τελιωσει).

Ελπιζω μεσα στην επομενη εβδομαδα να το εχω τελιωσει.

Εφυγαν τα σχεδια να πανε προς υδροκοπη, 500mm X 250mm X 14mm.

για να δουμε!

:T: Πανέμορφο ήταν Barfo! Άμα το άφηνες στο πάτωμα ήταν ίσα με εμένα :hehe::T:

Link to comment
Share on other sites

Ενταξει, εγω επαθα πλακα πραγματικα με το κουτι.

Μπορει να ειναι πανακριβο αλλα πραγματικα δεν υπαρχει κατι που να θες να στησεις

μεσα του και να μη μπορεσεις να το κανεις χωρις να βαλεις χερι εσυ. Πραγματικα δε

μπορω να φανταστω αν του βαλεις χερι τι θαυματα μπορεις να δημιουργησεις.

Περιμενω να το δω τελειωμενο, γιατι απο τα λιγα που ειδα, τα parts ταιριαζουν με το

χρωμα του κουτιου α ψ ο γ α !!! το μονο που θα πρεπει να πετυχεις ειναι το χρωμα

του νερου.

Link to comment
Share on other sites

:T: Πανέμορφο ήταν Barfo! Άμα το άφηνες στο πάτωμα ήταν ίσα με εμένα :hehe::T:

χεχεχε...

Ενταξει, εγω επαθα πλακα πραγματικα με το κουτι.

Μπορει να ειναι πανακριβο αλλα πραγματικα δεν υπαρχει κατι που να θες να στησεις

μεσα του και να μη μπορεσεις να το κανεις χωρις να βαλεις χερι εσυ. Πραγματικα δε

μπορω να φανταστω αν του βαλεις χερι τι θαυματα μπορεις να δημιουργησεις.

Περιμενω να το δω τελειωμενο, γιατι απο τα λιγα που ειδα, τα parts ταιριαζουν με το

χρωμα του κουτιου α ψ ο γ α !!! το μονο που θα πρεπει να πετυχεις ειναι το χρωμα

του νερου.

Σ'ευχαριστω φιλε μου! Οντως τα κομματια ταιριαζουν τοσο καλα μεταξυ τους?

Ενα μικρο update...

Η ιδεα που ειχα για το ρεσερβοιρ απεδειχε αρκετα καλη... το αποτελεσμα? να δουλευω ενα αρχειο 1000mm X 1000mm σε το οποιο θα υδροκοπη σε 14mm αλουμινιο...

παει ο μισθος!!! χαχαχαχα....

Link to comment
Share on other sites

Mike.. μας στεναχωρείς.. μας λες για update αλλά δεν βλέπουμε photo..! Για πες την ιδέα σου :D

( σε αυτό το κουτί θα προσθέσεις ένα κομμάτι αλουμίνιο πόσο χ πόσο είπαμε 14 mm..? αν θέλεις να το μεταφέρεις πάρε με τηλέφωνο.. μόνος σου δεν παίζει να το κουνήσεις.. ) :D

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα.... το σουκου θα υπαρξη update...

μεσα στην επομενη βδομαδα θα τελιωσει η καλωδιωση, και λογικα το επομενο σουξου θα τελιωσει και το υπολοιπο...

φωτο θα εχετε το σουκου!

Link to comment
Share on other sites

καλα καλα... παρτε το update....

imagerhiq.jpg

imageeat.jpg

imageuphj.jpg

βγηκαν ακριβως οπως τα ηθελα!!!

Τωρα αν μου πει και καποιος τι ακριβος ειναι και που θα τα βαλω (ο κολος μου δεν ειναι η σωστη απαντηση :P) κερδιζει.... εμμμ.... +rep! xexexe

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω ούτε τι είναι ούτε τι θα τα κάνεις αλλά είναι ΠΑΝΕΜΟΡΦΑ! Αλουμίνιο είναι ή ανοξείδωτο? Θα τα βάψεις ή τα γυαλίσεις? Τι είναι αυτά ρε φίλε..? :D

Link to comment
Share on other sites

Τάσο δεν νομίζω ότι είναι κούμπωμα.. λογικά είναι η "αρχή" του κοψίματος από την υδροκοπή.. Μπήκε δηλαδή στο σχέδιο που είχε από μέσα προς τα έξω να ξεκινήσει να κόβει.. δεν ξέρω αν καταλαβαίνεις τι λέω.. Mike.. πες μας τι είναι γιατί θα έρθω από εκεί να κατασκοπεύσω τι κάνεις και που τα βάζεις αυτά τα περίεργα πράγματα.. ελπίζω όχι σε περίεργα μέρη :D

Offtopic Τάσο που χάθηκες ρε συ..?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now