HwBox

HwBox 1st O.M.G. Event 2012: Overclocking - Modding - Gaming

Recommended Posts

Αρκετά άκυρη ερώτηση αλλά έχετε καμιά ιδέα αν κανένας από τους χορηγούς πέραν του να δώσει δώρα σε όσους τυχερούς θα έχει και κανά booth να πουλάει προσφορά τίποτα συναφή; π.χ. Corsair υδροψύξεις ή η Msystems γενικότερα κομμάτια για cusotom?

Όχι όχι κανένας.

Υπάρχει μεγάλη πιθανότητα να έρθω κι εγώ :D

Άντε βρε παιδί μου, σε περιμένουμε :D:T:

Link to comment
Share on other sites

Παίδες, εγώ γύρισα απο Taiwan στις 14:00 και στις 16:00 ήμουν εκει γύρω :hehe:

Θα είμαι στον χώρο αυτό από τις 21 το πρωί...όποιος έρθει πιο νωρίς εκτός Αθηνών,

ας στείλει ένα πμ ή κάτι μπάς και μπορέσουμε να πάμε όλοι για κανένα φαγητό/καφέ κάποιο βράδυ πρίν το event ή εάν κάτσετε να πάμε για φαγητό Κυριακή μεσημέρι ή βράδυ!

Barfo και όσοι ρωτάτε για PC, και παρασκευή να τα φέρετε είναι οκ. Το κτήριο θα κλειδωθεί έτσι και αλλιώς για να έιναι έτοιμο για το event το Σάββατο.

Όσοι έρθετε Σάββατο, θα έιναι ανοικτό απο τις 9 το πρωί και θα έιμαι μέσα (μπάινετε και φωναζετε Γοριλάαααα ε Γοριλααααααααααααααα που να βάλω το PC μου? :hehe:)

Link to comment
Share on other sites

Χωρο να παρκαρουμε τα φορτηγα για να ξεφορτοσουμε εχει; Γιατι δεν νομιζω οτι θα μπορω να το κουβαλησω και για πολυ... 5-6 μετρα το πολυ! 35+ κιλα κουτι ειναι αυτο!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παίδες δεν υπάρχει πρόβλημα τελικά, θα έρθει να με πάρει ο Γορίλας από τον Πειραιά. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, τα PMs και τα τηλέφωνα :hehe::hehe:

Εγω απο τις 22 θα ειμαι κατω, οποτε αν θελησετε καμια βοηθεια πειτε :)

Στείλε μου τηλέφωνο να συναντηθούμε, κερνάω καφέ :D:D Κι εγώ 22 έρχομαι ;)

Link to comment
Share on other sites

Σόφο αν και θα στο πει και ο Nord, πρέπει την Παρασκευή να πεταχτούμε να γεμίσουμε άζωτο γιατί έχω δουλειά με τον Nord από την Κυριακή και μετά. Πέσαμε 13οι και πρέπει να pushάρουμε πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει παίδες δεν υπάρχει πρόβλημα τελικά, θα έρθει να με πάρει ο Γορίλας από τον Πειραιά. Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον, τα PMs και τα τηλέφωνα :hehe::hehe:

Στείλε μου τηλέφωνο να συναντηθούμε, κερνάω καφέ :D:D Κι εγώ 22 έρχομαι ;)

Ρε άμα πάτε για καφέ, μπορείς να περάσεις να μου φέρεις έναν Freddo Cappucino Σκέτο και εμένα? :hehe:

Χωρο να παρκαρουμε τα φορτηγα για να ξεφορτοσουμε εχει; Γιατι δεν νομιζω οτι θα μπορω να το κουβαλησω και για πολυ... 5-6 μετρα το πολυ! 35+ κιλα κουτι ειναι αυτο!

Έρχεσε με όπισθεν εκέι μπροστά και το αφήνεις :D

Link to comment
Share on other sites

Γορίλα θα έρθω από 'κει εγώ, τους μπλοφάρω για τον καφέ :hehe:

Σόφο θα στα πει όλα ο Nord στο γραφείο. Θα χτυπήσω πρωτιές με τον 3870Κ παντού και σε 2D και σε 3D, έρχεται ανεμοστρόβιλος από την Κρήτη λέμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now