HwBox

HwBox 1st O.M.G. Event 2012: Overclocking - Modding - Gaming

Recommended Posts

Παίδες, αν και πάνω κάτω ξέρω ποιοι απο εδώ θα λάβουν μέρος, θα ήθελα να μου στείλετε στο vasilis361@hotmail.com ένα email για τα modded cases γιατί το info@hwbox αντιμετωπίζει πρόβλημα.

Επίσης να πώ πώς τελικά δεν θα είναι 100% με ψηφοφορία αλλά 50% ψηφοφορία και 50% με επιτροπή της Intel :D

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη πως ξέρουμε ( όσοι σου έχουμε στείλει mail ) ότι η δήλωση της συμμετοχής μας έχει γίνει κανονικά? Θα στείλεις κάποιο απαντητικό mail ή θα αναρτήσετε κάποια λίστα με τους συμμετέχοντες?

Link to comment
Share on other sites

Θα βάλω κάποια λίστα :) Μέχρι στιμγής απ'όσο έχω δεί θα έιναι οικογενειακή η συγκέντρωση στον όροφο του modding! Μάλλον δεν έχουν διαβάσει καλά όλοι την ανακοινώση ή κάτι αλλο πάιζει :)

Εχθές είχα πάει απο τον Όμηρο πάλι. Το καλό έιναι πώς έχει θέσεις parking παντου τα Σάββατα γιατι με την ζέστη δεν πατάει κανείς κέντρο, πώς όλοι οι όροφοι έχουν Air-Condition, πως θα έχουμε free Wi-Fi σε όλους τους ορόφους και μερικά ακόμα που δεν μπορώ να αποκαλύψω :D

Link to comment
Share on other sites

Τα δώρα για τους modders οριστικοποιήθηκαν:

1ος Intel SSD 520 240GB

2ος Xilence Interceptor Pro

3ος CM Storm Enforcer

4ος CM 690 II Advanced BW

Ο καλύτερος (η καλύτερη ομάδα) απο τους γραφίστες θα κερδίσουν ένα Notebook με Intel Ci5 επεξεργαστή!

Για όσους δεν ξέρουν, ο Modding Όροφος έιναι Sponsored όλος απο την Intel :) που την ευχαριστούμε!

Link to comment
Share on other sites

Τα δώρα για τους modders οριστικοποιήθηκαν:

1ος Intel SSD 520 240GB

2ος Xilence Interceptor Pro

3ος CM Storm Enforcer

4ος CM 690 II Advanced BW

Ο καλύτερος (η καλύτερη ομάδα) απο τους γραφίστες θα κερδίσουν ένα Notebook με Intel Ci5 επεξεργαστή!

Για όσους δεν ξέρουν, ο Modding Όροφος έιναι Sponsored όλος απο την Intel :) που την ευχαριστούμε!

κινεζούλες θα έχουμε??

Link to comment
Share on other sites

Το "ανεπισήμως" είναι που μου αρέσει.. θα έχει φύγει ο πολύς ο κόσμος και ο Βασίλης θα φωνάξει τα όμορφα κορίτσια με τα φουστάκια ( αυτά που μας έχει υποσχεθεί ) και θα γίνει το έλα μάνα μου να δεις και μην το μαρτυρήσεις..! :D

Link to comment
Share on other sites

... θα φωνάξει τα όμορφα κορίτσια με τα φουστάκια ( αυτά που μας έχει υποσχεθεί ) και θα γίνει το έλα μάνα μου να δεις και μην το μαρτυρήσεις..! :D

Το μαρτυρησες μονος σου !! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Οκ, πιστέυω μπορώ να το αποκαλύψω τώρα με σιγουριά.....!

1. Η Intel είπε πώς τα modded PC ακόμα και αν είναι με AMD, δεν έχουν πρόβλημα (απλά δεν θα κερδίσουν :hehe: )

2. Μια "μοντέλα" για το bodypainting θα ταιριάζει στην περιγραφή αυτής που όλοι ζητάτε (σχιστά μάτια) :P

Link to comment
Share on other sites

Βασίλη.. ΑΓΑΠΗ μου! Δεν έχω λόγια.. ΑΥΤΟ θα πει ΚΑΛΑ οργανωμένο Event..! :D

Να σου πω.. το Body Painting πως ακριβώς θα δουλέψει..? Θα μπορούμε δηλαδή να βάψουμε και εμείς την κινεζούλα ή θα βάφεται μόνη της? Ρωτάω γιατί τυχαίνει να είμαι επαγγελματίας στο Body Painting, μόνο σε κινέζικο σωματότυπο όμως... βέβαια... έχω κάνει και μεταπτυχιακό " Body Painting Expert on Chinesse Hotties " :D

Link to comment
Share on other sites

Ένα απο τα μεγάλα δώρα θα έιναι μια 3D Οθόνη Dell Alienware OptX AW2310 23¨ 3D Wide χορηγία του καταστήματος Msystems που το ευχαριστούμε πάρα πολύ θερμά!

Όποιος την κερδίσει θέλουμε review ε :P Αλλιώς δεν την δίνω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now