GoriLLakoS

Ότι μητρική πάρετε : 20? [Πλάισιο]

Recommended Posts

δυστυχώς και εγώ δεν πρόλαβα...Τα πάντα άλλαξαν χέρια από τους υπαλλήλους.Την άλλη φορά.Ευχαριστώ τον Gorillako για την ενημέρωση:bravo::T:

Link to comment
Share on other sites

μίλησα με κάποιον από το πλαίσιο Αλίμου. Iντελ τελείωσαν όλα λέει και για amd δεν υπάρχει προσφορά

Ναί όντως.... Τον τελευταίο intel πρέπει να τον τσίμπησα εγώ...:dot:

Gorillakos thnx a lot.:D

Link to comment
Share on other sites

παιδια μεγειες σε οσους πηρανε , και σε αλλους που δε προλαβανε δε πειραζει ουτως ή αλλως εχουμε κορυφαια συστηματα :D

παντως αν προσεξατε τετοιες φασεις σε μνημες δε παιζουν ;)

Link to comment
Share on other sites

omg i kill you

Κοίτα δεν χρειάζεται να καταφεύγουμε σε τέτοιες λύσεις.... Άμα θες, με 499.90? είναι δικός σου. Σφραγισμένος στο κουτάκι του, με full εγγύηση... Τιμή ευκαιρίας.:hehe:

:harhar::harhar::harhar:

Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε φουστη ηεθλα να παρω μια μητρικη για το κατεβαστηρι απλα να δουλευει καπως καλυτερα..Ερε χαθηκα το τελευταιο καιρο απο το θεμα τεχνολογι λογω υποχρεοσεων και τελικα δν μου βγηκε σε καλο!!Πτου μου!!!:(

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...εγω τώρα τι να κάνω που το Σάββατο πριν τις προσφορές πήρα έναν Ε6850?Να πάρω το πλαίσιο και να ζητήσω διαφορά τιμής?

Δεν κάνει το πλαίσιο όπως η Nvidia για τους πελάτες του?

Link to comment
Share on other sites

Ναι τότε γιατί ακουσα διαμαρτυρίες για τις κάρτες της νβιδια?Απλά μια ερώτηση έκανα ο χριστιανός...

Καλά θα ήταν πάντως...2 μέρες μετά και δεν είχα προλάβει ούτε το κουτί να ανοίξω...

Link to comment
Share on other sites

Καλά βρε παιδες μη βαράτε...έναν αθλον 2000+ΧΡ είχα ο καημένος και μετά από ταλαιπωρίες 2 μηνων απεβίωσε την Τρίτη...έτρεχα να δω μήπως σώνεται και ευτυχώς βρήκα έναν 2500+ από αγγελία...

Είπα απλώς να στήσω έναν καινούργια γιατί αυτό που έχω δεν είναι υπολογιστής είναι καβουρδιστήρι...:bravo: και δεν φτιάχνει και καφέ!!! :hehe: :hehe: :hehe:

Καλά θα ήταν να είχα πρόλάβει καμια μητρικούλα και καμια κάρτα ώστε να μπορώ να στήσω κάτι καλό αλλά θα περιμένουμε πάλι μέχρι να είμαστε έτοιμοι τι να κάνουμε...(αφού με ψήσανε να παντρευτώ και γω προχώρησα καλά να πάθω!!!)

:stars:

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη ρε παιδια πας στο πλαισιο και τι λες?Θελω να μου δωσετε μια μητρικη απο αυτες που κανουν 20 ευρω?Σε οποιοδηποτε πλαισιο στην ελλαδα ή μονο σε αθηνα?Οχι οτι δεν πιστευω αλλα δεν εχει τυχει ποτε να δω κατι τετοιο μεσα στο μαγαζι προφανως επειδη οποτε πηγαινα θα ειχαν τελειωσει ολα!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now