Nick_p

Προβληματακια,Bugs και καθε ειδους σκαλωμα.Ολα εδω!

Recommended Posts

οκ. οτι λεει ο τιτλος....!

επειδη ενα καλο site παντα θελει και τις καλυτερες εντυπωσεις απο αυτους που το διαβαζουν , μελοι η μη , καλο ειναι να μαζευουμε τα προβληματακια μας εδω.

προσωπικα εχω το εξης προβλημα . πλεον τα reviews δεν μου παιζουν ετσι οπως επαιζαν στην αρχη...

τι εννοω??

δειτε εδω.... πανε τα εικονιδια αυτων που απαντανε καθως επισης και η καρτελα με τις επιλογες που ειχε βαλει ο esdee...:confused:

επισης ολες οι επιλογες ειναι νεκρες....ουτε τροπος εμφανισης δουλευει ουτε αναζητηση σε αυτο το θεμα...

EDIT : το βρηκα!!!! αλαξα τον τροπο εμφανισης και ξεκολησε...

.

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Untitled.jpg

Untitled.jpg.db1946ce60450930fa1f69286b9

Link to comment
Share on other sites

Εγω εχω να προτεινω κατι αλλο...

Επειδη οπως και να το κανουμε τα Reviews δεν γινονται συχνα και σαν αποτελεσμα το πρωτο κομματι της αρχικης σελιδας να μενει ιδιο και απαραλαχτο, μηπως θα βολευε να μπουν πρωτα οι ειδησεις?

Link to comment
Share on other sites

Είναι γνωστό το bug αυτό και παίζει έτσι από την αρχή όχι μόνο στο hwbox αλλά και σε πολλά άλλα.

Είναι θέμα έκδοσης. Αυτό γίνεται σε ορισμένα post και όχι σε όλα.

Το θέμα ερευνάται...:read:

Link to comment
Share on other sites

Το παραπάνω με την εμφάνιση του συστήματος του κάθε χρήστη έχει φτιάξει, απλώς παρατήρηασα ότι μάλλον έχετε προσθέσει smilies τα οποία δεν εμφανίζονται στο παράθυρο που ανοίγει όταν πατάς "περισσότερα"...

Link to comment
Share on other sites

Στην προσθήκη αρχείων , στις πρόσθετες επιλογές , οι έγκυροι τύποι αρχείων είναι οι εξής : doc gif jpe jpeg jpg png txt zip .

Προσπάθησα να ανεβάσω ραρ αρχειάκια κ δεν τα κατάφερα .

(Δεν το είδα στα παραπάνω , αλλά υπέθεσα ότι απλά δεν ήταν γραμμένο . Αλλά όντως δεν είναι επιτρεπτός τύπος αρχείου .)

Μήπως πρέπει να προστεθεί ?

Link to comment
Share on other sites

Στην προσθήκη αρχείων , στις πρόσθετες επιλογές , οι έγκυροι τύποι αρχείων είναι οι εξής : doc gif jpe jpeg jpg png txt zip .

Προσπάθησα να ανεβάσω ραρ αρχειάκια κ δεν τα κατάφερα .

(Δεν το είδα στα παραπάνω , αλλά υπέθεσα ότι απλά δεν ήταν γραμμένο . Αλλά όντως δεν είναι επιτρεπτός τύπος αρχείου .)

Μήπως πρέπει να προστεθεί ?

Σωστή παρατήρηση.

Η επέκταση των αρχείων προστέθηκε.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now