barfastic

Τι αγορασα προσφατα

Recommended Posts

Ωραίος ο Ζάχος :D

Σε βολεύουν τα USB με τα καπάκια;

Βασικά, θέλω να σταματήσω να δουλεύω τον εξωτερικό SSD, οπότε προτιμώ USB stick.

Το άλλο κομμάτι, που είναι για την εταιρεία, το 128αρι, δεν με απασχολεί τι θα έχει. Αρκεί να έχει μεγάλο μέγεθος, όπως τούτο για να μην το χάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Δεν σε πρόλαβα... θα έδινα την D5200 μου μαζί με τον 18-105 που έχω...

Δε πειραζει φιλε, θα βρεις να τη δωσεις σιγουρα !!

Μεγεια και τα πραγματακια σου !! :)

Link to comment
Share on other sites

Πάρα πολύ καλό...δεν το περίμενα!!!

Είναι βαρύ και στιβαρό με φοβερή ποιότητα!!!

Η φωτογραφία το αδικεί λίγο...από κοντά είναι απίστευτο!!!

Edited by sifalio
Link to comment
Share on other sites

Έχει και αγγλικά. Παίζει να έχει και ελληνικά. @Pastelidis.n.s. ?

Από την μάνα του είχε και Ελληνικά και Αγγλικά !!

Πολύ ωραία οθόνη, πολύ καλύτερο πιάσιμο από το Note 1 που είχα φυσικά γιατί έχει κερδίσει σε ύψος και έχει χάσει σε φάρδος, καταευχαριστημένος για 160 ευρώ που το πείρα με 2 θήκες και 1 screen protector , απλά περίμενα 22 μέρες για να έρθει (για Αύγουστο μήνα καλά είναι ) :P

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε επιτέλους το Nokia Lumia 1320 του αδερφού μου, το περιβόητο 6" windows phone των ~220?. Ο λόγος που δεν κοστίζει ~500, όσο το 1520 δηλαδή, είναι η μικρότερη ανάλυση οθόνης (720p αντί για 1080p), η χειρότερη φωτογραφική μηχανή και ο διπύρηνος CPU έναντι του τετραπύρηνου. Παρ' όλα αυτά, απ' όσο το έχω δουλέψει τώρα ένα μισάωρο περίπου είναι λιγάκι πιο γρήγορο από το Ativ S και γενικά έχει το ίδιο smooth/fast feeling που έχουν όλα τα windows phone. Αρχικά μου άρεσε κι εμένα και έλεγα να το πάρω, αλλά μετά λόγω μεγέθους αποφάσισα να μείνω στο 4.7" ativ μου. Ο bro όμως ζήλεψε και πήγε και το αγόρασε :hehe: Ακολουθούν photos για να καταλάβετε τι μέγεθος έχει :hehe:

Εδώ είναι δίπλα σε LG Optimus 2X 4" και Nokia 3510i :hehe:

dN8PSij.jpg

Δίπλα στο χειριστήριο του air condition που είναι 16 εκατοστά ύψος ξέρω 'γω :hehe:

xD4m3fj.jpg

Σε φάρδος είναι ακριβώς το μισό απ' όσο έχει το κομπιουτεράκι του πατέρα μου :hehe:

XETO8fW.jpg

Δίπλα σε 1 λίτρο γάλα ΜΕΒΓΑΛ και το Logitech MX518 :hehe:

DNsRhPA.jpg

Στο χέρι μου

3Mogjw5.jpg

Όταν μιλάς στο κίτρινο Lumia 1320 ξεχωρίζεις από μακριά :hehe:

qpncmIa.jpg

Ωραίο κινητό αλλά επιβεβαίωσε αυτό που με απέτρεψε από το να το αγοράσω. Οι 5" είναι ιδανικές για μένα, οτιδήποτε περισσότερο είναι απλά too much. Το συγκεκριμένο λυπάσαι να το βάλεις στη τσέπη σου μήπως και σπάσει. Νταξ ο αδερφός μου κυκλοφορεί με τσαντάκι πάντα οπότε δεν τον νοιάζει. Είναι γρήγορο όμως και στο internet browsing βολεύει :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now