MetallicGR

"Ντύστε" το iPhone 6s με τη νέα θήκη-μπαταρία της Apple

Recommended Posts

[NEWS_IMG=Ντύστε το iPhone 6s με τη νέα θήκη-μπαταρία της Apple]http://www.hwbox.gr/images/news_images/apple.jpg[/NEWS_IMG] Ένα νέο αξεσουάρ που φέρει την επίσημη "σφραγίδα" της Apple.

Η "έξυπνη θήκη-μπαταρία" της Apple υπόσχεται να δώσει στο iPhone 6s σας έως 25 επιπλέον ώρες ομιλίας, ενώ η σκληρή θήκη προστατεύει το κέλυφος του πολυτελούς smartphone. Στο επίσημο store της εταιρίας δεν αναφέρεται η χωρητικότητα, παρά μόνο τα κέρδη που θα έχετε. 18 ώρες επιπλέον χρήση με δεδομένα LTE ή αναπαραγωγή βίντεο για 20 ώρες είναι μερικά . Η θήκη είναι συμβατή και με το "απλό" iPhone 6, ενώ το κόστος της ανέρχεται στις 79 Αγγλικές λίρες.

[img_alt="Ντύστε" το iPhone 6s με τη νέα θήκη-μπαταρία της Apple]http://www.hwbox.gr/members/2195-albums570-picture56448.png[/img_alt]

Link to comment
Share on other sites

ΖΩΑ,

μου κανετε 1.5mm τα κινητα μειωνοντας ΜΟΝΟ το μεγεθος της μπαταριας

και μου πασαρετε την super duper huper zuper θηκη με την εξτρα μπαταρια

και μου πατε το κινητο στα 3mm τουλαχιστον στο παχος, μη πω για x+y.

+ οτι θα φαινεται ακομη πιο ασχημο με τη θηκη !!

Αει στο διαλο πια !!

Ξεχασα και το πιο βασικο: βαλανε και το σηματακι μη χασουν τη πρωτοτυπια !!!

Edited by E||hnas
Link to comment
Share on other sites

Επίσημη μπαταρία-θήκη από apple και είναι τόσο άσχημη; Σαν να έχει καρκίνο-όγκο το κινητό είναι. Τι πίνανε εκείνη την ώρα που το σχεδίασαν; Ακόμα και εγώ που τώρα μαθαίνω 3D σχεδιασμό σε μια ώρα θα την είχα σχεδιάσει αυτή την ασχήμια. Select face, new sketch, extrude, fillet και έτοιμο. Θέλω να μου πει ένα fanboy τι το ωραίο έχει αυτό το πράγμα. Δεν είναι και κοντά η πρωταπριλιά να πούμε ότι μας κάνουν πλάκα. Α και σε ένα άλλο thread λέγαμε ότι δεν θέλουμε πιο λεπτό κινητό και audio jack αλλά περισσότερο battery life. Είναι λύση τώρα αυτό; Έτσι ακούει τις φωνές των καταναλωτών-πελατών η apple; Really; I mean... really;

Link to comment
Share on other sites

Είναι απαίσια όπως και οι περισσότερες τέτοιου είδους θήκες..ακόμα και τα πραγματικά fanboyz όπως πχ ο [MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] θα το παραδεχτούν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου αρέσει.

Μάλλον την έχουν κάνει έτσι για να μην αλλάζει το feeling όταν κρατάς το κινητό.

Εγώ που το έχω μονίμως με θήκη, όταν την βγάζω μου φαίνεται διαφορετικό και super λεπτό.

Με αυτή την θήκη λογικά δεν θα σου αλλάζει το feeling.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now