maska79

Ταινίες & Σειρές...

Recommended Posts

Το Nightcrawler είδα εγώ. Ωραία ταινία :)

Εμένα το bb δεν με τρέλανε κ πείτε ότι θέλετε..γούστα είναι αυτά! Επίσης το bb είχε το χειρότερο επεισόδιο όλων των σειρών π έχω δει ποτέ..το επεισόδιο με την μύγα! Είχε και τις καλές του στιγμές αλλά ήταν τόσο κουραστικό και τόσο ηλίθιο το τέλος του για τα γούστα μου που μ άφησε μια απίστευτη πικράδα!

Αααα είσαι απ' αυτούς τους τύπους. Εγώ θα κάνω την κίνηση και θα πω ότι αν και δεν ξετρελάθηκα, i didn't mind μιας και τα είχα πιάσει με την σειρά τα επεισόδια και καιγόμουν :hehe: Όπως και να έχει όλη η σειρά ήταν γενικότερα slow, αυτό το επεισόδιο απλώς την επιβράδυνε λίγο περισσότερο :P

To BB ήταν κορυφή, δεν θα έλεγα 10 αλλά το 9,~4 που έχει στο imdb τα αξίζει.

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Απο την μία δεν ξετρελάθηκες κ απο την άλλη αξίζει το 9.4 που έχει και είναι κορυφή? Τι κριτήρια είναι αυτά??? Και εγώ με τον ίδιο τρόπο την είδα!

Link to comment
Share on other sites

Σιγα τον Πανικο! Eμενα προσωπικα δεν μου αρεσε!

Δεν θέλω να το χαλάσω εδώ για τους υπόλοιπους, αλλά ήταν αναμενόμενο ότι θα το πάνε λίγο slow αυτή τη season για να εξελιχτούν λίγο περισσότερο οι χαρακτήρες και να μας προετοιμάσει για το μεγάλο downnfall της season 4 :P

Link to comment
Share on other sites

Απο την μία δεν ξετρελάθηκες κ απο την άλλη αξίζει το 9.4 που έχει και είναι κορυφή? Τι κριτήρια είναι αυτά??? Και εγώ με τον ίδιο τρόπο την είδα!

Δεν ξετρελάθηκα για το συγκεκριμένο επεισόδιο, αλλά δεν λέω ότι ήταν τραγικό και δεν βλεπόταν. Επειδή είχε "κοιλιά" στο συγκεκριμένο σημείο, δεν σημαίνει ότι δεν το αξίζει το 9,4. That's it :)

To house of cards λένε όλοι ότι είναι καλό ε; Έβλεπα κάποτε ένα αντίστοιχο, το Boss, φαντάζομαι το HoC είναι μια hollywood εκδοχή του, με Spacey κλπ. Έχουν πει ότι και ένα κουλό, σε φάση ότι κάθε σεζόν έχει 13 επεισόδια, τα χαρτιά στην τράπουλα είναι 52, άρα 4*13=52, οπότε θα έχει 4 σεζόν. Λολ. Ευελπιστώ να την ξεκινήσω σύντομα και να κάνω catch-up με ότι παίζεται τώρα :)

Link to comment
Share on other sites

Είδα χθες το The imitation game, πάρα πολύ καλό από πολλές απόψεις!

Οι μισοί λένε τα καλύτερα και οι άλλοι μισοί τα χειρότερα για την συγκεκριμένη ταινία!

Link to comment
Share on other sites

Τι παρανοϊκή ξενέρα που έφαγα με το black sails..μα gay ρε γμ την τύχη του για πειρατής? Πειρατής και να τον παίρνει? :hehe:

...μάλλον ήταν του γλυκού νερού...:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτη την περιοδο, φανατικα Person Of Interest, (αντε γεια), σημερα θα δω το τελευταιο της 3ης σεζον

Και καθε βδομαδα τα καινουργια επεισοδια απο Arrow, The Flash, Gotham, Agents of Shield.

Link to comment
Share on other sites

Extended

Extended μπούρδες..από ωραίες κόντρες με αυτοκίνητα (κι ας είχαν 18 ταχύτητες σαν ποδήλατο) έγινε ταινία επιστημονικής μαλακίας..

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now