esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Καλημερα σκατοψαρα! χαχα...

αντε ρε πανο... και εγω εκει ήμουν (κοντα τουλαχιστων - ΜΥ/υπεθα απεναντι απο τους ηλεκτρολογουσ στους τεχνικους δικτυου και στο tech support

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρες! 4 παιδιά=8 μήνες θητεία πανο!

Ήσουν κ εσύ με την μπαλατεζα Μιχάλη!!

Με το καλό Σάκη!

Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!!

Τι μαμάτο να βλέπεις τους αστεράτους να τρέχουν πανικόβλητοι να ετοιμαστούν για την

αυριανή επίσκεψη του ασδενάρχη και συ να αρράζεις στη γραφειάρα σου! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Pundercats στα 4 παιδιά ο 1ος κάνει 6 μήνες θητεία. Πάνο σου εύχομαι κι εσένα ρε φίλε με το καλό να τελειώνεις. Όσο εύκολα και να είναι κάποιος κάπου ( το ξέρω κι εγώ από Αταλάντη που το πιο δύσκολο είναι το κψμ...), η πολιτική ζωή είναι αλλιώς. Δεν έχεις την έννοια πότε θα μπω τι θα κάνω, πότε θα βγω ;)

Link to comment
Share on other sites

Σάκης, εγώ είμαι ο μεγάλος αλλά ο δεύτερος έχει πάει ΕΠΟΠ χωρίς να έχει κάνει κανονικό φανταριλίκι, πιάνεται?

Δεν ξερω στη συγκεκριμένη περίπτωση τι γίνεται. Εάν είναι εποπ γτ δεν τον ρωτάς; Ή δεν είναι πλέον; Δεν έχω γνωρίσει πρώην εποπ μέχρι τώρα... :hehe: "τι λέει η ταφόπλακα ενός επόπ; ΛΕΛΕΕΕΕ"

Link to comment
Share on other sites

Τέλος και το Cisco Connect 2013! Ψόφησα εκεί μέσα, αλλά είχε θέαμα με πολλούς πόντους στο μπούστο και πανοραμική θέα!

Δυστυχώς όμως δεν είχε τίποτα άλλο.

Οι παρουσιάσεις ήταν για το application του application του application και πάει και παρακάτω, που κάνουν cloud sto cloud. Κανένα innovation. Τουλάχιστον κανα 2 χρόνια πριν είχα βρεί και πολύ καλές ομιλίες για να παρακολουθήσει κανείς. Σε αυτό τίποτα.

Και το χειρότερο..... οι ομιλητές ήταν εντελώς χωρίς καμία ετοιμασία.

Αν δουλέψει το τάδε, ξέχασα το καλώδιο, δεν δουλεύει το άλλο και δεν ξέρω γιατί, για κάποιο λόγο δεν δουλεύει το δίκτυο για κάποιο λόγο οπότε ας δούμε κάτι άλλο (αυτό παρακαλώ απο άνθρωπο της Cisco), και Έλληνες ομιλητές που δυσκολευόντουσαν να αρθρώσουν στα αγγλικά προτάσεις (ε,α,ου,ε,α,α,α,α,α,α,α,α,α,α,α,α,α,α,α)

Edited by GnF
Link to comment
Share on other sites

Εσύ ο από πάνω, το κινητό σου που το έχεις? pfff

Κοιμόμουν και δεν το άκουγα. Πάρε με ξανά όταν ξυπνήσεις.

Καλημέρα σε όλους και ξεχωριστή καλημέρα στον pinwmpires!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now