esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

χαχαχα κάπως έτσι το σκεφτόμουν και εγώ...ε άρα πρέπει να βγω και σήμερα βράδυ να γυρίσω πρωί να σπάσω την μονοτονία και θα κοιμηθώ μια από τα ίδια αύριο..καλά είναι μωρέ..κούραση :P

Link to comment
Share on other sites

To olympus has fallen το έχω δει αλλά με κούρασε αρκετά στο τέλος..ενώ στην αρχή φαινόταν πολύ καλό! Το άλλο δεν το έχω δει ακόμα αλλά προβλέπεται να είναι το επόμενο!Thanks Θάνος...

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει βγει 1080 σε κανονικο rls ακομη...

Καλημερα κοσμε !! Αλλη μια Παρασκευη εφθασε και μαζι της και το τελος της βδομαδας.

Ευχομαι οσοι καταφερουν να κανουν μια αποδαραση σε εξωτικες παραλιες να περασουν

καταπληκτικα και να φερουν λιγη θαλασσινη αυρα για τους μενοντες πισω στη πολη.

Να εχετε ενα ομορφο Π/Σ/Κ με πολλες βουτιες !! :)

Link to comment
Share on other sites

Κανονικά...Έκτακτη Χειμερινών για όσους είναι 10ο+ εξάμηνο!:)
Ouch. Εσάς την βάλανε μετά την κανονική...

Good luck then :)

Εμάς την εμβόλιμη την βάλανε μέσα στην κανονική μας. Αν χρωστούσες 3 μαθήματα από το χειμερινό, μαζί με τα 9 που έδινα κανονικά, έπρεπε να δώσεις 12 :hehe: Μιλάμε τώρα για κάτι φάσεις, διαβάζεις 6 ώρες για 1 μάθημα, και αισθάνεσαι υπερπλήρης (πρέπει να πιάσεις τα υπόλοιπα μετά :hehe:)

Καλά κουράγια Αντριάν :T:

Hey bill all good εδώ..ήσυχα...

Και ιδού η απορία..εγώ καλά κοιμήθηκα 1 το μεσημέρι και ξύπνησα πριν καμιά ώρα και κάτι..τώρα τι κάνουμε :P

Θα σου πω ότι μου λένε και μένα. Να φτιάξεις ένα σταθερό πρόγραμμα ύπνου :hehe:

Αυτο λεω ρε Σοφο...

Σημερα εχει μπαναρα!

Το είδα το F&F 6. Ρε σεις έχει πολύ υπερβολή μέσα και εντάξει δεν με τρέλανε. Σίγουρα όχι 7.5 που βλέπω στο imdb. Ένα 6 του πάει περισσότερο γιατί βλέπεται ευχάριστα.

Άντε και το επόμενο θα το γυρίσουν στην Ελλάδα, καλέσανε λέει ήδη και τον Γορίλα να τρέξει με τον statham στην παραλιακή :hehe::hehe: Θα τους γαζώσει όλους ο Bill.

Link to comment
Share on other sites

Άντε και το επόμενο θα το γυρίσουν στην Ελλάδα, καλέσανε λέει ήδη και τον Γορίλα να τρέξει με τον statham στην παραλιακή :hehe::hehe: Θα τους γαζώσει όλους ο Bill.

Μέ ή χωρίς γρανάζι τετάρτης. Γιατί έχει διαφορά! :P

Λοιπόν, μαζεύω υλικό tweaks, tips n tricks, mods, security infiltration hacks, cheats και άλλα.. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα....ήθελα να βγω χτες..

Τελικός απολογισμός αρχίσαμε χαλαρωτικά με 2 ποτά και μια μπύρα και καταλήξαμε με ένα μπουκάλι tanqueray 2 άτομα..

Πάλι καταιγίδα γίναμε χτες.... :stars:

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, win7 ερώτηση:

Κάνεις ένα copy του My Documents σε έναν δίσκο και θα δεις ότι αν σβήνεις ένα αρχείο από το ένα folder, φεύγει και από τον άλλο. Πως γίνεν; Που υπάρχει αυτό το αρχείο/ρύθμιση που προκαλεί αυτή την σχέση; Θέλω να το βγάλω off...

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, win7 ερώτηση:

Κάνεις ένα copy του My Documents σε έναν δίσκο και θα δεις ότι αν σβήνεις ένα αρχείο από το ένα folder, φεύγει και από τον άλλο. Πως γίνεν; Που υπάρχει αυτό το αρχείο/ρύθμιση που προκαλεί αυτή την σχέση; Θέλω να το βγάλω off...

Wat8.jpg?1315930535

Για ψάξε λίγο στις ρυθμίσεις των libraries και ποιοι φάκελοι ανήκουν εκεί. Αφαίρεσε ότι δεν σου φαίνεται λογικό!

Edited by Astalavista
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now