esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αυτή την καλημέρα σου περίμενα σήμερα! Τώρα θα πάει καλά αυτή η εβδομάδα :hehe:

Αυριο αλλάζει ο μήνας...θα σου ξαναστείλω καλό μήνα να πάει και αυτός καλά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους και σε όλες!

Καλό μήνα και σε σένα [MENTION=135]WebHunter[/MENTION] :hehe:

Στο είχα υποσχεθεί εχθές!

Να σε ρωτήσω, εσύ που είχες δίπλωμα αυτοκινήτου και ήθελες μηχανής έδωσες μόνο πορεία?

Πόσο την πήρες την BMW σου?

Την γλυκοκοιτάζω :hehe:

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION], ακόμα περιμένω...εκτός και αν αυτή η σαχλαμάρα που έγραψες στο G+ είναι η ευχή σου.

Καλό μήνα κορίτσια και αγόρια!

Όταν έγραφα το προηγούμενο ποστ δεν υπήρχε το δικό σου :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλό μήνα σε όλους και σε όλες!

Καλό μήνα και σε σένα [MENTION=135]WebHunter[/MENTION] :hehe:

Στο είχα υποσχεθεί εχθές!

Να σε ρωτήσω, εσύ που είχες δίπλωμα αυτοκινήτου και ήθελες μηχανής έδωσες μόνο πορεία?

Πόσο την πήρες την BMW σου?

Την γλυκοκοιτάζω :hehe:

Μνμ στο κινητό μου δεν είδα και ανησύχησα! Καλό μήνα!

Εγώ έδωσα μαζί θεωρία μηχανής-αυτοκινήτου, και απλά έκανα την πορεία αργότερα. 200? για τη μεγάλη κατηγορία, πρέπει να είσαι πάνω από 24 για να το βγάλεις. Η θεωρία της μηχανής είναι 10 ερωτήματα, αλλά αν δεν τα δίνεις μαζί με το αυτοκίνητο, πρέπει να ξαναδώσεις σήματα, οπότε είναι λίγο μανίκι.

Μην την γλυκοκοιτάζεις, δεν θα φτάνεις :hehe: Πέρα από την πλάκα, το συγκεκριμένο μοντέλο είναι ψηλότερο από την απλή GS 650, οπότε πρέπει να τη δοκιμάσεις πρώτα. Εγώ πατάω στις μύτες και είμαι 1.72. Για να την χαμηλώσεις θα πρέπει να αλλάξεις πίσω ανάρτηση και να κατέβει το πηρούνι κατά 2 πόντους. Συνολικά θα κερδίσεις 4 cm. Βέβαια όλα είναι θέμα συνήθειας, το δύσκολο κομμάτι είναι όταν θα πάρεις άτομο δικάβαλο, το ανέβα-κατέβα θα ζορίσει λίγο. Πάντως είναι αρκετά ταξιδιάρα, χωρίς τα γκάζια που έχουν άλλα 650αρια, είναι για cruizing!

Η μηχανή δεν πωλείται συνήθως (δεν βρήκα κάτι στο car.gr) και αν τη βρεις θα είναι από κανέναν φίλο, από 3.5Κ και πάνω. Είναι συλλεκτικό κομμάτι. Η BMW την έβγαλε μόνο '05-'07.

Link to comment
Share on other sites

Μνμ στο κινητό μου δεν είδα και ανησύχησα! Καλό μήνα!

Εγώ έδωσα μαζί θεωρία μηχανής-αυτοκινήτου, και απλά έκανα την πορεία αργότερα. 200? για τη μεγάλη κατηγορία, πρέπει να είσαι πάνω από 24 για να το βγάλεις. Η θεωρία της μηχανής είναι 10 ερωτήματα, αλλά αν δεν τα δίνεις μαζί με το αυτοκίνητο, πρέπει να ξαναδώσεις σήματα, οπότε είναι λίγο μανίκι.

Μην την γλυκοκοιτάζεις, δεν θα φτάνεις :hehe: Πέρα από την πλάκα, το συγκεκριμένο μοντέλο είναι ψηλότερο από την απλή GS 650, οπότε πρέπει να τη δοκιμάσεις πρώτα. Εγώ πατάω στις μύτες και είμαι 1.72. Για να την χαμηλώσεις θα πρέπει να αλλάξεις πίσω ανάρτηση και να κατέβει το πηρούνι κατά 2 πόντους. Συνολικά θα κερδίσεις 4 cm. Βέβαια όλα είναι θέμα συνήθειας, το δύσκολο κομμάτι είναι όταν θα πάρεις άτομο δικάβαλο, το ανέβα-κατέβα θα ζορίσει λίγο. Πάντως είναι αρκετά ταξιδιάρα, χωρίς τα γκάζια που έχουν άλλα 650αρια, είναι για cruizing!

Η μηχανή δεν πωλείται συνήθως (δεν βρήκα κάτι στο car.gr) και αν τη βρεις θα είναι από κανέναν φίλο, από 3.5Κ και πάνω. Είναι συλλεκτικό κομμάτι. Η BMW την έβγαλε μόνο '05-'07.

:hehe: Εγώ είμαι 1.725, οπότε για να φτάνεις εσύ...εγώ θα φτάνω άνετα :hehe:

Ρε φίλε δεν σε κατάλαβα....εγώ έχω αυτοκινήτου δίπλωμα...για να πάρω μηχανής πρεπει να τα ξαναδώσω?

Σιγά μην έιναι συλλεκτική....σε καναν τοκογλύφο που θα την έχει πάρει από κάποιον ανίδεο και θα την πάρω

κοψοχρονιά. Αν και δεν ήθελα για την συγκεκριμένη...γιατί έιναι λίγο παπουδίστικη όπως και εσύ! :hehe:

Απλά ήθελα να δώ για τι τιμή μιλάμε... :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για να βγάλεις τώρα μηχανής, ξαναδίνεις σήματα+θεωρία μηχανής + πορεία!

Μην πας σε ιταλίδα με την πρώτη γιατί θα την σπάσεις την πρώτη μέρα. Τέτοιος είσαι εσύ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Για να βγάλεις τώρα μηχανής, ξαναδίνεις σήματα+θεωρία μηχανής + πορεία!

Μην πας σε ιταλίδα με την πρώτη γιατί θα την σπάσεις την πρώτη μέρα. Τέτοιος είσαι εσύ :hehe:

Καμια Ducatti κοιτούσα :hehe:

Πάρε λίγο και αυτό ρε

1962667_10152321344088010_1601558360_n.jpg

Κάνε share και στον Βγenisk :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now