esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Αν δηλαδή το board δεν υποστηρίζει 8 GB Ram πάλι θα παίξει? Είναι πολύ πρωί ακόμα.. θέλεις να το ξανασκεφτείς κατά τις 12 που θα έχεις πιει και τον καφέ σου και να μου πεις? :D

:hehe: Για την συχνότητα μιλούσα ΝΕΟ :hehe:

Βασικά, άμα δεν την αγοράσεις να δοκιμάσεις τι πάιζει δεν μπορουμε να ξέρουμε

γιατί οι εταιρίες καμιά φορά μετα απο καιρό βγάζουν bios και αλλάζουν τα πάντα!

Άκου εκέι 40άντα ο Μόρτης :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ ρε παίδες.. μόλις τελειώσω με βαψίματα, sleevaρίσματα κτλπ και βάλω το mobo μέσα στο κουτάκι θα σας πω.. Να βρεθούμε κάπου να πιούμε καφεδάκι να κουτσομπολέψουμε τον Gorilla και κάνουμε ένα Test on the fly!

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ ρε παίδες.. μόλις τελειώσω με βαψίματα, sleevaρίσματα κτλπ και βάλω το mobo μέσα στο κουτάκι θα σας πω.. Να βρεθούμε κάπου να πιούμε καφεδάκι να κουτσομπολέψουμε τον Gorilla και κάνουμε ένα Test on the fly!

ρίξε καμια φωτο να δούμε τι έφτιαξες

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ σκίστηκα σήμερα.. στις 6 γύρισα σπίτι.. μην ακούσεις δρομολόγιο..! Ρε φίλε πες μου κάτι ειλικρινά.. γιατί πάτε μόνο καθημερινές για καφέ? Παίζει καμιά προσφορά..? Στους 2 καφέδες ο ένας δώρο .. ή δώρο με το καφέ μισό κιλό εκμέκ ας πούμε? Δεν μπορείτε μια φορά να πάτε για καφέ το Σάββατο..? Καθημερινές μου είναι δύσκολο να κατέβω Αθήνα το απόγευμα γιατί γυρνάω αργούτσικα από την δουλειά και έχω χαρτομάνι να φτιάξω μόλις γυρίσω..

Link to comment
Share on other sites

Δεν πάμε ακριβώς για καφέ ψηλέα!

Ψάχνουμε σπίτι φθηνό να το κάνουμε hwbox labs.

Οπότε έρχετε ο Asta να δείς τις ηλεκτρολογικές εγκαταστάσεις.

Ο Jason να δεί για τους φωτισμούς και τις photos και ο

Pastelaides από την Αδελαϊδα για να μας μεταφέρει και να βλέπει τα σχέδια του σπιτιού.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα.. ο Παστελίδης πως και δεν ασχολείται με το γεωγραφικό μήκος και πλάτος της τοποθεσίας του σπιτιού? Ξέρεις.. για να σας ενημερώσει αν θα σας πιάνει ο αέρας, αν θα βρέχει πολύ.. κτλπ!

Αν θέλετε χώρο πάντως μπορώ να σας παραχωρήσω το γκαράζ του σπιτιού απλά για κάθε επίσκεψη σας θα με πληρώνετε με donuts, cookies, αναψυκτικά κτλπ..! :D

Link to comment
Share on other sites

Αν θέλετε χώρο πάντως μπορώ να σας παραχωρήσω το γκαράζ του σπιτιού απλά για κάθε επίσκεψη σας θα με πληρώνετε με donuts, cookies, αναψυκτικά κτλπ..! :D

Είσαι γλυκατζής;! Πιο πολύ για του αλμυρού σε έκανα :P

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα Γιώργο.. πιστεύω θα με καταλάβεις.. για εμένα δεν υπάρχει αλμυρό και γλυκό ! Τρώω κάτι γλυκό και στα καπάκια θέλω κάτι αλμυρό.. τρώω κάτι αλμυρό και στα καπάκια θέλω κάτι γλυκό..

Αν παραδείγματος χάρη σκάσει μύτη ο Γορίλας με μια τσάντα Donuts αλλά δεν έχω όρεξη για γλυκό... θα φάω μερικά πατατάκια ή 1-2 σουβλάκια και μετά το τσιγάρο μου θα έχω όρεξη για γλυκό.. Οπότε μην ανησυχείς.. ότι και αν φέρετε θα το φάω.. δεν πάει τίποτα χαμένο! Με μεγάλωσαν με την φράση "φάε όλο σου το φαγητό.. στην Αφρική τα παιδάκια πεινάνε!" τώρα βέβαια που μεγάλωσα ο πατέρας μου μου λέει "καλύτερα να σε ντύνω παρά να σε ταϊζω" :D

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις θελει ο ξαδερφος μου να παρει νεο pc και επειδη θελει δοσεις, πρεπει να κοιταξουμε Ελλαδα. Ειναι τετοια η καταντια που δν υπαρχει μαγαζι να κανεις ολο το build με ποικιλια να διαλεξεις και να βγει και ανθρωπινη τιμη!! Επεσα απο τα συννεφα μιλαμε..

Τι κανουμε τωρα??

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now