esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Las Vegas ε; Πωωωωωωωω όλο το Brazzers θα παρελάσει από μπροστά σου :hehe: Ζηλεύωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω

Όχι εκεί που θα είναι ο Σοφός όμως πέρα απο κάμποσα μπουθ μπειμπς. [MENTION=771]sofos1990[/MENTION] σε κάνα καζίνο να πας να γίνεις πλούσιος ραααα :D Το νου σου στο σα φρατζισκο ε μη σε χάσουμε πουθενά :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Γενικότερα ωρε George στο Las Vegas όχι μέσα στη CES, είπαμε δεν είμαι τόσο διαστροφάρα :hehe::hehe: (ακόμα)

Τι κάνετε ταυλιάρηδες; Να κάνω φορμάτ; Βαριέμαι.. Πολλά τα updates πάλι πέρασμα... :/

Link to comment
Share on other sites

Τι κάνετε ταυλιάρηδες; Να κάνω φορμάτ; Βαριέμαι.. Πολλά τα updates πάλι πέρασμα... :/

Ταυλιαρώνουμε!! Φυσικά και να κάνεις φορματ όμως πρώτα πρέπει να μας πεις το γιατί και τι windows θα περάσεις..

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να κάνω ένα secure erase τον 840 βασικά κατά κύριο λόγο και επίσης γιατί έχω περάσει ένα κάρο σαβουρίτσες και θέλω να το φρεσκάρω το σύστημα.

8.1 Pro έχω οριτζινάλεελελε και αυτά θα ξαναπεράσω.

Link to comment
Share on other sites

Τότε προχώρα!! Θέλει λιγότερο απο 10 λεπτά με το pc σου για φορματ κατέβασε να έχεις κ έτοιμους τους drivers..πόση ώρα θα κάνεις συνολικά για όλα? 40 λεπτά το πολύ με όλα τα restart που σου ζητάει!1. drivers 2. programs 3. antivirus!!!!

Link to comment
Share on other sites

Και μετά μου λες να γυρίσεις Ελλάδα. Που το πιο κοντινό σε Brazzers show στο Las Vegas είναι μια βόλτα από τον παράδρομο της Συγγρού :hehe::hehe:

Μείνε εκεί που είσαααααααιιιι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά μαλέα, εσύ, κομπλέ; Θαρρώ πήρε το μάτι μου ότι σου έτυχε κάτι σοβαρό τις προηγούμενες μέρες, ή κάνω λάθος; Όλα ok? :)

Δε κάνεις λάθος, όλα οκ ευτυχώς :D

Back to 150% throttle! Μου τυχε και το φλουρί, είχα κάτσει να παίξω dota2 και κει που μασούλαγα πήγα να το καταπιώ. :hehe: :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Δε κάνεις λάθος, όλα οκ ευτυχώς :D

Back to 150% throttle! Μου τυχε και το φλουρί, είχα κάτσει να παίξω dota2 και κει που μασούλαγα πήγα να το καταπιώ. :hehe: :hehe:

Μπράβο ρει :T:

Δώσε πόνο λέμε! Εμάς έτυχε στο κομμάτι του σπιτιού το φλουρί :D

Link to comment
Share on other sites

Δε κάνεις λάθος, όλα οκ ευτυχώς :D

Back to 150% throttle! Μου τυχε και το φλουρί, είχα κάτσει να παίξω dota2 και κει που μασούλαγα πήγα να το καταπιώ. :hehe: :hehe:

πανω στην ulti? :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Σπέρεζζζζ σε όλους :D "Έληξαν" οι διακοπές, χαλάρωσε το κεφάλι, πάμε για φρέσκα και δημιουργικά πράγματα ξεκινώντας από σήμερα!

Καλή βδομάδα σε όλους - αν και αύριο πάλι αργία είναι :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now