esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

Εγώ απ ότι βλέπω στο site της gigabyte έχουν βγει μεσα στον Ιούλιο όλοι οι drivers της mobo για windows 10 x64, άρα λέω να το ξαναεπιχειρήσω να τα βάλω.

Αν και το τελευταίο build είναι πολύ πιο σταθερό, νομίζω στις 7/29 δηλαδή σε 3 ημέρες θα βγει η release οπότε υπομονή...

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω πειρατικα ρε, stock iso χωρίς να βάλω κωδικό έχω, και παίζουν μια χαρα! Μια φορά πήγα να το παίξω μάγκας κ αγόρασα ένα VL κλειδί με 10? για να πάρω μετα την αναβάθμιση στα 10ρια αλλά τελικά δεν έπαιξε ποτέ.

Link to comment
Share on other sites

Εκτός από τον ήχο τα γραφικά και το ai suite για τα fans δεν υπάρχει τίποτα άλλο από drivers μέσα για μένα, δεν υπάρχει κ λόγος..

Βάλτε τα παιδιά είναι τέλεια!

Διαγωνισμός για f1 2015 από τον alpha!

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν στα windows 8.1 αν κάποιος έχει εγκαταστήσει το classic shell ( οπως εγώ π.χ, :wink-new: ) πρίν τη αναβάθμιση σε 10 καλό θα είναι να το βγάλει φαντάζομαι ε ? Φοβάμαι μη γίνει το καινούργιο start menu αχταρμάς αν μείνει

Link to comment
Share on other sites

Παίδες αν στα windows 8.1 αν κάποιος έχει εγκαταστήσει το classic shell ( οπως εγώ π.χ, :wink-new: ) πρίν τη αναβάθμιση σε 10 καλό θα είναι να το βγάλει φαντάζομαι ε ? Φοβάμαι μη γίνει το καινούργιο start menu αχταρμάς αν μείνει

θα περάσει αλλά δε γνωρίζω αν θα ξεκινάει μαζί με τα 10ρια και μετά την αναβάθμιση.

[MENTION=1118]venisk[/MENTION] το classic shell δεν είναι των Windows.

Link to comment
Share on other sites

Διαφωνώ! Καλά τον έκανε και τον πήρε τον 5960x με 330 ευρώ..μην απορείς όταν ανοίξει θέμα και γράφει ότι τον κλέψανε του πουλήσαν μούφα κλπ... εκτός αν ο πωλητής έχει κάποιο άλλο πρόβλημα :)

Link to comment
Share on other sites

220 ac στεγνα θα του εχει δωσει

στα 330 ευρω τον αγοραζα και ας ειχε φαει 330 ac :hehe:

retail με αποδειξη ειναι, οχι ES, αρα ανετα τον κανεις RMA αν δεν τσουλαει ;)

καλημεεεεεεεεεερεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες! :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now