esdee

Offtopic Συζητήσεις

Recommended Posts

O Σοφος έστειλε μνμ στο ραδιο στην πρωινή του Real και το διαβασαν :hehe: :hehe:

Ο Σοφοκλής από την Taiwan :D

Γινόμαστε πολλοί που ακούν real βλέπω :hehe:

O Xoύδα είναι από τους αγαπημένους μου lol

Link to comment
Share on other sites

Και φαντάζεσαι να υπάρχει και δεύτερος Σοφοκλής στην Ταϊβάν? :hehe:

Καλησπέρα σε όλους! Βγήκα 2 φορές απ' το σπίτι ήδη και δεν την πάλεψα! Και τώρα ετοιμάζομαι για την τρίτη έξοδο! [MENTION=2195]MetallicGR[/MENTION] τα AC στο full παρακαλώ.

Link to comment
Share on other sites

:hehe: Οι πιο καμένες απαντήσεις ever σήμερα το πρωί στο box :hehe:

Τι λέει? Όλοι καλά?

Όποιος δεν αντέχει την ζέστη, παρακαλώ πολύ να κάνει Log Out από το hwbox και να μην ξαναμπεί!

Δεν θέλουμε κοριτσάκια εδώ αλλά σταυροφόρους :hehe:

Πω Πω τι ζέστη είναι τούτη ρε! Δεν την παλεύω! :hehe:

Edited by venisk
Σπαμάρει χααχχαχαχαχαχ
Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] σου κανα merge τα μνματα αλλά δεν ξέρω γιατί δεν φαίνεται ο τίτλος σωστά! Εγώ σε λίγο θα πάω να βάλω το a/c δεν αντέχω άλλο έξω!

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5]GoriLLakoS[/MENTION] σου κανα merge τα μνματα αλλά δεν ξέρω γιατί δεν φαίνεται ο τίτλος σωστά! Εγώ σε λίγο θα πάω να βάλω το a/c δεν αντέχω άλλο έξω!

Εάν θέλεις να φαίνεται ο τίτλος, τον κάνεις Copy Paste από άλλον μέσα στο θέμα και μετά πατάς

το μολυβάκι που λέει Επεξεργασία Μηνύματος και όταν σου ανοίξει ο Editor το βάζεις.

Το διπλό ποστ το έκανα με νόημα :hehe:

Link to comment
Share on other sites

elitismdemotivator.jpeg

Γουστάρει κάτι τέτοια ο GoriLLakoS.

:)

Μπήκες στο νόημα με την μία ε? Μάλλον δεν έλειψες πολύ :P

Τέτοια θέλω:

[video=youtube;bS-l3DTIGAI]

Να φύγω; :(:P

Τι λές ρε MAN! Εδώ εσένα σε θέλουμε! Είσαι εξαίρεση! :P

Δεν υπάρχει η ζέστη λέμε oh my god

:hehe: Φλερτάρεις με τον BanHammer μου?

Link to comment
Share on other sites

@junior-21- να σου πάρω ένα κιτάκι ddr4 να μ αγαπάς ρε? Και σε 10 χρόνια μου το πληρώνεις :hehe:

θα το πω μια να το εμπεδωσεις....

να ξερεις οτι πρεπει να παμε ddr6 πλατφορμα και να συνεχισεις να τα σκας στα πισια για να εχουμε χαλασει τα ιδια λεφτα στον τομεα αυτον. :hehe:

Στον φιλτατο Geako εχεις να την λες που πηρε titanX, εσυ ομως τσινας στο πειραγμα μου που παιρνεισ 50W παραπανω PSU (α, σορυ, ειναι και platimun αντι για gold :hehe: ) και δινεις τοσα πεταμενα λεφτα.

για τον ssd (951 512) αν μου ελεγες τσαμπα ή 200 ευρω θα σου έλεγα σουπερ, διαφορετικα παλι θα χρυσοπληρωσες μια διαφορα που δεν φαινεται στο ματι.

Και [MENTION=408]antonis[/MENTION] μην κανεις λαικ κατω απο οτι γραφει ο Venisk :hehe:

Link to comment
Share on other sites

θα το πω μια να το εμπεδωσεις....

να ξερεις οτι πρεπει να παμε ddr6 πλατφορμα και να συνεχισεις να τα σκας στα πισια για να εχουμε χαλασει τα ιδια λεφτα στον τομεα αυτον. :hehe:

Στον φιλτατο Geako εχεις να την λες που πηρε titanX, εσυ ομως τσινας στο πειραγμα μου που παιρνεισ 50W παραπανω PSU (α, σορυ, ειναι και platimun αντι για gold :hehe: ) και δινεις τοσα πεταμενα λεφτα.

για τον ssd (951 512) αν μου ελεγες τσαμπα ή 200 ευρω θα σου έλεγα σουπερ, διαφορετικα παλι θα χρυσοπληρωσες μια διαφορα που δεν φαινεται στο ματι.

Και @antonis μην κανεις λαικ κατω απο οτι γραφει ο Venisk :hehe:

Υπερβολές δεν θυμάμαι να σου έχω πει ποτέ πόσα έχω σκάσει στα pc :hehe:

70 ευρώ τον πήρα τον sm951 τόσα βγήκαν απο τ τσέπη μου :)

Στον [MENTION=14529]Geakos[/MENTION] δεν την λέω απλά προσπαθώ ταυτόχρωνα να του μάθω και κάτι.

Τον [MENTION=408]antonis[/MENTION] τον πληρώνω να μου κάνει like ρε..:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now