Recommended Posts

παιδιά εδώ και μια βδομάδα πληρώνω μεταφορικές για ξανθη πάνε έλα τα προϊόντα από ( Π ) και χθες δεν άντεξα άλλο έφτασα στα όρια μου ... πήρα τηλ και έγινε χαμός....

έχω πλήρωση στις μεταφορικές όσο έκανε το προϊόν καινούριο και παραπάνω.... έλεος.. αν κάνουν έναν έλεγχο πρώτα...

τελευταία φορα χθες έστειλα κάτι και μου είπαν ότι θα πληρώσουν τα μεταφορικά αυτoi!!!

εκτος ότι την δεύτερη φορα μου στείλαν άλλο προϊόν με άλλο τύπο μνήμης... ότι νάνε όπως νάνε για να δούμε τι θα γίνει στο τέλος....

Link to comment
Share on other sites

πραγματικά αν καταφέρει κάποιος να το αγοράσει αυτό να τον βραβεύσουμε! :que:...

εννοείτε να μην ειναι κάνας εργαζόμενος!

σας μυρίζει κι εσάς μπαρούτι? :P

Link to comment
Share on other sites

Δλδ συγγνώμη, ποιος ο λόγος να μην πιστέψει κάποιος ότι υπάρχουν? Εγώ δλδ πως αγόρασα 2 προιόντα όταν ήθελα? Κουλάρετε λίγο με το Πλαίσιο. Θα στρώσει η κατάσταση και αυτό είναι το μόνο σίγουρο.

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με τις Mushkin 6GB στα 30 Ευρώ Χτες το πρωί-πρωί δεν υπήρχαν «μάλλον λάθος εγγραφή» σήμερα το πρωί τηλ «πουλήθηκαν χτες !!!!!!!!!» αν και το σύστημα τις έδειχνε μέχρι και σήμερα το απόγευμα ότι ήταν στο κατάστημα?????? Άντε βγάλε άκρη.

Link to comment
Share on other sites

Και σημερα που τις εβαλαν στην ιστοσελιδα σαν αμεσα διαθεσιμες,τις παρειγγειλα και μετα μου εστειλαν mail οτι δεν ειναι διαθεσιμες.

Αισχος!

Ενα φλασακι 16 gb που ηταν "διαθεσιμο" στο περιστερι,πηρα τηλεφωνο την προηγουμενη δευτερα και τα παιδια μου ειπαν οτι δεν υπηρχε.Ειναι ακομα στην ιστοσελιδα! ΕΛΕΟΣ

8 μερες μετα

Link to comment
Share on other sites

όχι γιατι αν σταματήσει δεν θα έχουμε κίνηση στο νημα του πλαισίου και αν δεν έχουμε κίνηση στο νημα του πλαισίου δεν θα έχουμε έσοδα και αν δεν έχουμε έσοδα δεν θα έχουμε ποσοστα και αν δεν έχουμε ποσοστα δεν ξέρω τι μπορεί να γίνει

:P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now