Recommended Posts

Η δεύτερη τώρα παραγγελία που περιελάμβανε 2 2,5'' δίσκους SATA προχωράει κανονικά αφού είναι σε κατάσταση start piking. Πάλι καλά.

Απολογισμός. Από παραγγελίες της τάξης των 180? τελικά προχώρησε μόνο μία των 20?. Οπότε 20? στην τσέπη του Πλαισίου και 160? παραμένουν στην δική μου. Ίσως να μην είναι και τόσο άσχημα τελικά.

Ξεχάστε τον παραπάνω απολογισμό, ξεχάστε τα bold. ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΙ ΤΟΥΣ ΓΙΝΕΤΑΙ. Τουλάχιστον το παιδί στο κατάστημα έφαγε μισή ώρα στο τηλέφωνο ψάχνοντας να βρει προϊόν και τον ευχαριστώ. Αλλά... φαρσοκωμωδία σκέτη.

Στο μεταξύ η φράση "λάθος απόθεμα" πρέπει να είναι το σήμα κατατεθέν στα καταστήματα του Πλαισίου αυτή την περίοδο.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως παρέλαβα κανονικά το DDR Maximizer που παράγγειλα. Και thanks που μπήκε διαθέσιμο για online παραγγελία, αλλιώς έπρεπε να χώσω κάποιον να πάει να μου το πάρει :T:

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι η κατάσταση αυτή μόνο μπάχαλο δημιουργεί και στο site που πλέον εμφανίζονται τα πάντα και χάνεται η μπάλα, αλλά και στις παραγγελίες.

Καλύτερα να μπαίνουν όλα στο stock house.

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά πιστεύω ότι η κατάσταση αυτή μόνο μπάχαλο δημιουργεί και στο site που πλέον εμφανίζονται τα πάντα και χάνεται η μπάλα, αλλά και στις παραγγελίες.

Καλύτερα να μπαίνουν όλα στο stock house.

Αν γίνει αυτό ... θα φανεί άμεσα η γύμνια (προιόντων) του ηλεκτρονικού καταστήματος.

Αν αφαιρέσεις και τα "αναμένονται" ... τότε άντε γειά.

Link to comment
Share on other sites

...μόλις τσίμπησα αυτον τον δίσκο απο Βουλής.

και ναι λοπόν με καθε δίσκο δώρο full trojan :hehe:

ο δίσκος έιχε μέσα αρχεία και ηταν full στους ιους το nod τρελλάθηλε λέμε :P

...ολα τα κουλά με τις διαθεσιμότητες οκ τα δέχομαι, αλλά αυτό ειναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ :rant:

Edited by mortisboy
Link to comment
Share on other sites

Χτες παρέλαβα τελικά με τα χίλια ζόρια και την Asus P5E3 Deluxe αλλά dead.Πρέπει τώρα να περιμένω και δύο μέρες να γίνει έλεγχος και μετά ποιος ξέρει.Η λέξη DOA δεν υπάρχει στην Ελλάδα?

Κουράστηκα με τις "προσφορές"

Link to comment
Share on other sites

Και προιόντα από το stock ελλατωματικά να πάρεις πάλι 2 ημέρες στο κρατάνε για έλεγχο . Θα πρέπει δηλαδή να κάνεις 6 φορές την διαδρομή :(

Edited by sofos1990
Link to comment
Share on other sites

με τη σειρά:

1. καινούργια προϊόντα,

2. από αγγελία με εγγύηση

3. από stock με εγγύηση

4. αγγελία χωρίς εγγύηση

2 και 3 παίζει να έχουν και ίδια τιμή ίσως το 2 λίγο καλύτερη

Link to comment
Share on other sites

Καλά τα πουλάνε που τα πουλάνε, (όχι και τσάμπα) δεν μπορούνε να τα ελέγχουν πριν...?

Δεν ξέρω ποιανού ιδέα ήταν αυτή, αλλά να είναι ξέρει ότι η ιστορία αυτή θα κάνει ΜΕΓΑΛΟ κακό στο όνομα του πλαισίου στην πιάτσα... :tolya:

Link to comment
Share on other sites

δν υπαρχουν τετοιες κουλτουρες στις ελληνικες επιχειρησεις.. αμα νοιαζονταν για αυτα, απο τις πρωτες μακακιες θα επρεπε να το ειχαν αλλαξει. Εδω οχι μονο δεν αλλαξαν μυαλο, βαλαν και περισσοτερα για σπρωξιμο. Βασιζονται ομως οτι κ ο Ελληνας αμα μαθει καπου, δυσκολα ξεκολλαει. (μουσικη, πολιτικη, φαγητο και ολα)

Link to comment
Share on other sites

Τι να λέμε ρε παιδιά ....

Σήμερα σε κατάστημα πλαισιο, πήγαμε εγώ και ο Σάκης και μας είπε το παλικάρι ότι έβγαλαν απόθεμα από τα κεντρικά που ούτε καν υπάρχει στο μαγαζί και υπάρχουν προιόντα που δεν υπάρχουν καν στο site και είναι εκεί στο μαγαζί . Σε ένα πακέτο κάρτας ήχουν είχαν μέσα μια κάρτα τηλεόρασης :hehe: LOL

Όταν τον ρώτησα τον πωλητή αν ενημερώνει για το απόθεμα που έχει εκεί και δεν υπάρχει στο internet, γύρισε και μου είπε είναι ιστορία....πρέπει να ενημερώσει το απόθεμα στα κεντρικά κλπ...οπότε θεωρώ πως ούτε καν μπαίνει στον κόπο...

Link to comment
Share on other sites

Σιγά μην κάθεται ο κάθε υπάλληλος να ανανεώνει το απόθεμα για κάθε π@π@ρ@κι...

Η ιστορία είναι λάθος κατ'εμε... ΤΕΛΟΣ...

Ας φτιάξουνε άλλο ένα stockατζιδικο (κατά προτίμηση στο κέντρο, η Ζαϊμη πχ) και να έχουν ξεχωριστή σελίδα με ανανεωμένο απόθεμα...

Όλα τα υπόλοιπα είναι μπακαλοκαταστάσεις και δεν ταιριάζουν στο πλαίσιο που ξέραμε...

Link to comment
Share on other sites

Ας φτιάξουνε άλλο ένα stockατζιδικο (κατά προτίμηση στο κέντρο, η Ζαϊμη πχ) και να έχουν ξεχωριστή σελίδα με ανανεωμένο απόθεμα...

Όλα τα υπόλοιπα είναι μπακαλοκαταστάσεις και δεν ταιριάζουν στο πλαίσιο που ξέραμε...

Εδώ προσπαθούν να επιζήσουν και να τραβηχτούν ξεστοκαροντας προϊόντα και εσύ μας λες να ανοίξουν νέο stockατρζίδικο για να βολεύει :P

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now