George_o/c

Summer 2010: HWBOX.gr 3D Cheapazchips Challenge

Recommended Posts

Δοκιμάζοντας την GTX, με απογοητευτική εμφάνιση για ακόμα μία φορά....Ίσως με μια καλύτερη

σειρά να πήγαινε καλύτερα....:)

thum_11004c1d40f723de1.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάζοντας την GTX, με απογοητευτική εμφάνιση για ακόμα μία φορά....Ίσως με μια καλύτερη σειρά να πήγαινε καλύτερα....:)

Eγω νομιζω εισαι αρκετα καλα, ποσο παραπανω θα σου δωσει η σειρα? Mε τι σειρα τα ετρεξες? Ισως αν παιξεις με το LOD και τα frames ahead ξεχωριστα για καθε game μεσα απο το Riva Tuner να ανεβεις λιγο. Mην ξεχνας οτι στο 01 ο C2D και το υψηλο FSB ειναι must.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Μια καλή σειρά μπορεί να σου δώσει και 2000Κ βαθμούς, έτσι δηλαδή μου έχουν πει...:P

Φυσικά και από τεστ σε τεστ αλλάζω τόσο lod όσο και frames ahead...;)

Σειρά χρησιμοποιώ μια που είχε ποστάρει ο Hipro5....

Αυτά φυσικά είναι τεστ, φυσικά θα μπει η GTS 512, όπως επίσης και διαφορετικός cpu....:P

Link to comment
Share on other sites

Κριμα...το ειχα ακουσει και εγω οτι θελει δυο ιδιες καρτες και μαλιστα με το ιδιο bios για να παιξουν οι παλιες καρτες σε SLI αλλα ηθελα να το επιβεβαιωσω.

stealth

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος χρησιμοποιεί την σειρά μου :hehe:

δεν ειναι ακριβως αυτη η σειρα σου :)

παρατηρηστε επισης οτι καθε GT μπορει να παιζει και σε διαφορετικες τιμες

core/shader/mem

;)

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει γίνει αυτό που πιστεύω και κάποιος άνοιξε λίγο παραπάνω το στόμα του για το 01 για κάτι που του είπα εμπειρικά θα τον πάρει και θα τον σηκώσει...ας μου μιλήσει prive ξέρει αυτός ποιος...

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλούσα εξηγήσεις σχετικά με τυχον παρεξηγήσεις να λύνονται μέσω προσωπικών

μηνυμάτων, για να μην χανόμαστε από την ουσία του thread....;):)

Link to comment
Share on other sites

Θα σας παρακαλούσα εξηγήσεις σχετικά με τυχον παρεξηγήσεις να λύνονται μέσω προσωπικών

μηνυμάτων, για να μην χανόμαστε από την ουσία του thread....;):)

Έχεις δίκιο ρε συ Γιώργο...

γι'αυτο και ζήτησα εξηγήσεις prive...

απλά εδώ είδα ότι κάτι βρομάει κι είπα να το πω να το διαβάσει και δημόσια...

σε αυτό το thread πλέον μόνο αποτελέσματα θα ανεβάσω...

Link to comment
Share on other sites

Αν έχει γίνει αυτό που πιστεύω και κάποιος άνοιξε λίγο παραπάνω το στόμα του για το 01 για κάτι που του είπα εμπειρικά θα τον πάρει και θα τον σηκώσει...

Εχεις ολα τα δικια του κοσμου αν ειπες σε καποιον κατι εμπιστευτικα και το εδωσε αλλου, αλλα αφου ξερεις οτι μυστικο που το ξερουν πανω απο δυο δεν ειναι πλεον μυστικο.:P:D

Αχ βρε crusty μας εβαλες στην πριζα :D κυκλοφορει καινουργιο tweak και εμεις δεν ξερουμε τιποτα? Εμεις στην επαρχια τι θα κανουμε, θα πεθανουμε?:)

stealth

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now