ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Μικρό αλλά καλό, απαιτητικό όπως και το 1 και με την πρώτη πλήρως multithreaded cpu engine. Το Soundtrack πάντως του Borislav Slavov μουσικού της Crytek είναι πάρα πολύ δυνατό, τα σπάει σε καλό ηχοσύστημα με subwoofer.

Edited by IntelUser2525
Link to comment
Share on other sites

Λέει το Crysis 3? Έχει βγει κάνα benchmark tool για δαύτο ή ακόμα;

Παιχνιδάρα όπως πάντα, και το τόξο είναι η αρρώστια του stealth πραγματικά απολαυστικό!

Εγώ το αγόρασα φίλε και το περιμένω την hunter edition.

Link to comment
Share on other sites

τελείωσα το DmC, καλό αλλά μικρό και κάτι με χάλασε λίγο.... δοκίμασα και το Path of Exile. ότι πρέπει αν ψάχνεστε για άμυαλη σφαγή και δράση. έπαιξα και far cry 3. πολύ καλό

Link to comment
Share on other sites

Μετά απο ένα μεγαλο bug-κολλημα στο παιχνίδι επιτέλους τερμάτησα το The Walking Dead

Μπορώ να πώ αρκετά ωραίο παιχνίδι αλλά πολύ μικρό σε μέγεθος-διάρκεια...

Μέσα σε 15ωρές το τερματίζεις χαλαρά αν ξέρεις το styl gameplay..

Σειρά έχει Resident Evil 6

Αν και ήθελα το Crysis το 3 αλλα μου έκατσε καλύτερα το Resident :)

Link to comment
Share on other sites

Μιάς και τελικά το μηχάνημα που θα έστηνα αναβάλεται και πάλι (περιμένουμε haswell) στο τωρινό όλα σε ένα μηχανηματάκι μου με την 8800gts 512 έχω λιώσει στο παλιό PES 6 αλλά με το ΔΩΡΕΑΝ Online. Μια ευγενική χορηγία του pes6j.net και κάψιμο λέμε (είναι αυτό το RANKING που σε κάνει να καίγεσαι). Με το νέο μηχάνημα...οκ έχω μια 15άρα γραμμή στην άκρη και καλούδια όπως crysis 3 και τα άλλα τα γνωστά να με υποδεχτούν.

Link to comment
Share on other sites

Crysis3. Από τα λίγα παιχνίδια που αγόρασα και αξίζει το κάθε cent.Εκτόςκιαν κάποιος γουστάρει μόνο το campaign που είναι μεν πολύ ωραίο αλλά μικρό. Το multiplayerόμως τα σπάει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι όντως τα άξιζε τα λευτά του πολύ έντονο παιχνίδι το crysis.

Τώρα ξαναπαίζω το anno 1404 venice τι επική παιχνιδάρα στρατιγικής!!

Link to comment
Share on other sites

Για μας τους μεγαλύτερους που προλάβαμε και το παίξαμε-μάθαμε στην εποχή του είναι, τώρα αν δεις τα γραφικά του μπορεί να ξενερώσεις άσχημα..είναι του 2000 παιχνίδι!αλλά είναι παιχνιδάρα!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now