ipo

Τί παιχνίδι παίζετε αυτό το καιρό..??

Recommended Posts

Για σκληρους flight sim junkies. Το ειχα κατεβασει παλια ολο το dataset. Πιστευω οτι το FSX με τα mods και scenerys ειναι καλυτερο.

το fsx 10 το ειχα παιξει παλιοτερα χωρις add-ons klp. καλο αλλα απαρχαιωμενο, αν και πιο ρεαλιστικο - απ' οτι λενε - σε αεροδρομια, πολεις κλπ. παντως καπου διαβαζα οτι ο κωδικας ειναι μεγαλη σαβουρα.

Link to comment
Share on other sites

το fsx 10 το ειχα παιξει παλιοτερα χωρις add-ons klp. καλο αλλα απαρχαιωμενο, αν και πιο ρεαλιστικο - απ' οτι λενε - σε αεροδρομια, πολεις κλπ. παντως καπου διαβαζα οτι ο κωδικας ειναι μεγαλη σαβουρα.

Εχουν βγει εξαιρετικα mods και addons που το μεταμορφωνουν, σαν κωδικας ειναι πιστευω το ποιο βαρυ παιχνιδι by far, ενας λογος που η MS το διελυσε το μαγαζι και ειναι κριμα.

Link to comment
Share on other sites

Εχουν βγει εξαιρετικα mods και addons που το μεταμορφωνουν, σαν κωδικας ειναι πιστευω το ποιο βαρυ παιχνιδι by far, ενας λογος που η MS το διελυσε το μαγαζι και ειναι κριμα.

ναι διαβαζα οτι κρατουσαν μεγαλο μερος κωδικα απο το πρωτο ακομα. πιθανον γι 'αυτο να σερνεται.

Link to comment
Share on other sites

βγηκε νεο patch no9, αν δε το χεις κατεβασει ηδη.

Κατεβαίνει αυτόματα! Ήταν δώρο μαζί με τον 4930k και άλλα 2 games! Πραγματικά έχει βελτιωθεί απίστευτα με τα patch!

Link to comment
Share on other sites

Κατεβαίνει αυτόματα! Ήταν δώρο μαζί με τον 4930k και άλλα 2 games! Πραγματικά έχει βελτιωθεί απίστευτα με τα patch!

εχεις παιξει το blitzkrieg 2 mission kursk? πολυ καλο αν σ' αρεσει αυτο το στιλ, ww2 klp.

Link to comment
Share on other sites

Κάθε μέρα από περίπου 5 ώρες rome 2 εδώ και 40 μέρες...Αρκετά δύσκολο αλλά αξίζει το κόπο!

Τόσο καλό; Θυμάμαι παλιά το Rome Total War δεν με είχε εντυπωσιάσει τόσο γιατί ήταν turn based.

Link to comment
Share on other sites

Τόσο καλό; Θυμάμαι παλιά το Rome Total War δεν με είχε εντυπωσιάσει τόσο γιατί ήταν turn based.

Μα πάντα το ίδιο είναι αν αλλάξει η βασική δομή του παιχνιδιού τι νόημα θα είχε..σαν επιτραπέζιο είναι ο χάρτης του τότε κόσμου..η διαχείριση του τόπου, οι εξεγέρσεις του κόσμου, ο εμφύλιος, και τι δεν έχει μέσα όλη την ώρα σε έχει στην πρίζα..και τελευταίο το καλύτερο..οι μάχες...εκεί το παιχνίδι δεν παίζεται για κανένα λόγο!

tyrb.jpg

ziau.jpg

3eqg.jpg

0pfr.jpg

ziau.jpg

tyrb.jpg

3eqg.jpg

0pfr.jpg

ziau.jpg

tyrb.jpg

3eqg.jpg

0pfr.jpg

ziau.jpg.032ff7b622c516076050fd96fd7f807

tyrb.jpg.e84a72935f8793a29ea2d4380b42c0d

3eqg.jpg.e883106f04621a6a0c742fe7eefc361

0pfr.jpg.ef46f330601925a0dbd758743814f15

Edited by venisk
Link to comment
Share on other sites

Επαιξα ενα 2ωρο περιπου το Loadout μεσω Steam.

Πολυ ωραιο, δυνατο game! σας το προτενω αν καποιος θελεις να παιξει ενα αστειο και παραλληλα γρηγορο fps παιχνιδι, χωρις να δωσει λεφτα μιας και ειναι f2p!

επαιξα ctf και deathmatch mode, και τα 2 τους σουπερ ;)

Link to comment
Share on other sites

watch dogs...έπαιξα καμιά ώρα..γραφικά απογοήτευση την μέρα, για να παίζει στις happy medium κονσόλες, καμία σχέση με τις τρελές απαιτήσεις που ζητάει! Το gameplay είναι ένα assassin's creed με κινητό τίποτα παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

CoD και BF ολες τις βερσιονς...

Ψαχνομαι για νιου...

Παίξε και κανένα moh ειδικά τα παλιότερα τα σπάνε! Όχι τόσο όσο τα cod..φαντάζομαι έχεις παίξει τα cod modern warfare????

Link to comment
Share on other sites

watch dogs...έπαιξα καμιά ώρα..γραφικά απογοήτευση την μέρα, για να παίζει στις happy medium κονσόλες, καμία σχέση με τις τρελές απαιτήσεις που ζητάει! Το gameplay είναι ένα assassin's creed με κινητό τίποτα παραπάνω.

Ωχ πως δεν το είδα αυτό το post ρε Νίκο! Τόσους μήνες δυο παιχνίδια έλεγα ότι περιμένω, το Watch Dogs και το GTA V. Δεν μπήκα ακόμα στη διαδικασία να δω reviews για το Watch Dogs κτλ, αλλά σοβαρά, τόσο σε απογοήτευσε; Ξέρω ότι είσαι λιγάκι δύστροπος ή μάλλον ότι τα γούστα μας πολλές φορές δεν συμφωνούν, για αυτό σε ρωτάω. Πχ το LA Noire μου έλεγες ότι το βαρέθηκες σχετικά γρήγορα, ενώ εμένα μου άρεσε τόσο που το τερμάτισα :D

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο στα reviews μπορούν να του δίνουν και 9.9/10 αυτό δεν πάει να πει ότι πρέπει να αρέσει σε όλους, φυσικά και είμαι δύστροπος μ αρέσει ότι αρέσει σε μένα όχι ότι αρέσει στους άλλους :)

Έπαιξα άλλες 3-4 ώρες μέχρι να ξεκινήσει ο τελικός χτες τα ίδια κ τα ίδια κατέστρεψα την μισή πόλη για να σταματήσω κάποιον που απείλησε την αδερφή μου..τα γραφικά το βράδυ είναι πάρα πολύ καλά όταν όμως ξημερώνει δεν καταλαβαίνω τι γίνεται!

Επίσης το παιχνίδι κολλάει κάποιες φορές όταν είμαι μέσα σε αμάξι, κατεβαίνω ξαναμπαίνω και ξεκολλάει, όσο πάω με τα πόδια όλα τέρμα κομπλέ η vram πάντα στα τέρματα..

Link to comment
Share on other sites

Γιώργο στα reviews μπορούν να του δίνουν και 9.9/10 αυτό δεν πάει να πει ότι πρέπει να αρέσει σε όλους, φυσικά και είμαι δύστροπος μ αρέσει ότι αρέσει σε μένα όχι ότι αρέσει στους άλλους :)

Έπαιξα άλλες 3-4 ώρες μέχρι να ξεκινήσει ο τελικός χτες τα ίδια κ τα ίδια κατέστρεψα την μισή πόλη για να σταματήσω κάποιον που απείλησε την αδερφή μου..τα γραφικά το βράδυ είναι πάρα πολύ καλά όταν όμως ξημερώνει δεν καταλαβαίνω τι γίνεται!

Επίσης το παιχνίδι κολλάει κάποιες φορές όταν είμαι μέσα σε αμάξι, κατεβαίνω ξαναμπαίνω και ξεκολλάει, όσο πάω με τα πόδια όλα τέρμα κομπλέ η vram πάντα στα τέρματα..

To ότι είσαι δύστροπος δεν το είπα με την κακή έννοια, εννοούσα περισσότερο ότι είσαι εκλεκτικός και απαιτητικός :D Για αυτό σου είπα να πεις περισσότερα να δούμε τι παίζει. Μάλλον θα το δοκιμάσω κι εγώ λίγο μες στη βδομάδα, οπότε αναμείνατε εντυπώσεις κι από 'μένα.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now